Svadba 2012 Trenčín a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Tak kto už chystá SVADBU v roku 2012 :)
Odpovedať
@kokorunka3 juuuj dakujem, same dobre spravy...s tou vyzdobou by nebol problem a co sa tyka alka, nealka a ostatnych veci, ze si mozem priniest vlastne,tak to je uplne super, menu sa mi zda tiez cenovo celkom unosne, pravdupovediac cakala som, ze to bude viac. Kolko vopred si zajednavala salu?Ty to uz mas len par mesiacov, to zbehne ani sa nenazdas, tak vela stastia do dostavajucich priprav a nech je tvoj den "D" taky ako si si vysnivala. A este raz dakujem za ifnosky.
Odpovedať
Profilova fotka
@siska05 ahoj.... možno už máš dáky ten názor od nás babeniek... ale pridám aj môj... bola som tam na svadbe kamarátke v júni 2011... sála krásna, priestor aj na tancovanie, dokonca si môžeš dať aj okrúhle stoly ak by si chcela... ona mala klasiku ale aj to veľmi pekne vyniklo...
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1401 nemas zaco, rado sa stalo :-), my sme si salu zajednavali rok a nejaky ten mesiac dopredu a uz neboli vsetky terminy volne, tak sa tam skuste zastavit porozpravat sa s prevadzkarkou a dohodnut si termin, ono to nie je uplne zavazne, pretoze zalohu sme platili az teraz v januari 300 eur a podpisovali zmluvu. Dokonca su tam taky ustretovi, ze ak by si svadbu zrusila a oni by mali nahradnu dvojicu, tak Ti aj tie peniazky vratia, co sa nam zdalo velmi ferove :-), treba vsak pocitat s tym, ze mozno pojdu na rok ceny hore, pretoze my ked sme si zajednali termin prenajom saly bol za 200, ale od roku 2012 je 250, co nas nezruinuje, ale treba s tym trosku ratat, ze nieco mozno podrazie. Dakujem za prianie, tiez dufam, ze to bude take ake chcem :-) a drzim palce vo vybere saly, nech sa dobre rozhodnete, maj sa pekne :-)
Odpovedať
no ja to budem musiet skusit vybavit nejako cez e-mail, pretoze pracujem v UK a na SVK na dostanem az v juni a to sa bojim, ze by nemuseli mat volne. Ja som sice videla salu len z fotiek,ale sestra tam uz par krat bola a vraj je velmi pekna, aj prostredie, tak dam na Vas. Predbezne si ju skusim rezervovat a osobne si ju pojdeme so snubencom pozriet v lete.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1401 to bude asi najrozumnejsie, my sme tiez najprv mailovo komunikovali, pozistovali ceny a vsetko ako to tam chodi, tym padom sme zistili, ze nam to vsetko vyhovuje a potom sme si to boli pozriet a zarezervovali :-)
Odpovedať
baby chodite niekto uz na nauky na faru? tie tri nauky co maju byt neviete povedat kolko trva ta nauka?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mimus265.....boli sme tam raz, dal nam len za ulohu doniesť krstný list a z matriky sobášnu zápisnicu...a berieme sa v máji
Odpovedať
baby tak taku svadbu chceeeem,neviem sa dockat to je nadhera, neviem aky styl zvolim ci okruhle stoly, alebo slavnostnu tabulu, ta videogaleria na stranke fatimy je fanzia, fakt ako vo sne jedna krajsia svadba ako druha.Majitelka mi spominala,ze menia fotogaleriu a spustaju videosvadieb,tak je z coho vyberat. Je tam aj dielo Mata Korena,aj toho som si objednala,aby ma fotil :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimus265 my budeme mat svadbu 28.4 prvy krat sme tam boli minulu stredu a dnes mame doniest krstny list a ziadost z matriky. Zatial v pohode akurat budeme musiet ist na nejake 3 nauky do Trencina.
Odpovedať
@zata2 no my ideme zajtra na tu prvu co sa musia absolvovat v TN :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mimus265 a vy uz mate aj dohodnuty cas sobasu? My sa stale nevieme rozhodnut, nasa kapela nam povedala ze aby sme si to dali aj na 15,30 hod. Farar nam povedal ze jemu to je jedno este tam nikoho nema ineho.
Odpovedať
!!Potrebujem POMOC!! kočky zarezervovala som si šaty v svad. salóne ÁLIA TN pri priore ale zrušila som to , a mám tam zaplatenú zálohu 170 e. Nechcú mi ju vrátit iba ak by si tam neaká nevesta vybrala šaty.Nechystá sa tam niektorá rezervovat SV šaty
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Mne sa tiež páči tá videogaleria a aj ja som im dala zvolenie z našej svadby ,lebo sme boli spokojní, bola to fakt rozprávková svadba,máme na ňu nádherné spomienky a taktiež naši hostia,tancovali sme do rána a hosťom sa nechcelo domov. Pred rokom som si celú svadbu plánovala a teraz sa tešíme z nášho prichádzajúceho človiečika. Fatimské nevestičky, čo máte tento rok svadbu, máte sa na čo tešiť, aj by som si to rada zopakovala :-) ak potrebujete info, tak aj do IP
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :) mam na Vas dve otazky :) odkial mate kameramana a odkial si davate piect zakusky a torty? :-)
Odpovedať
...nech sa ti darí, Marfia, aj ja gratulujem, mala si peknú svadbu a bola si prekrásna, to kto ti robil taký šot? Mala si svojho fotografa, alebo objednaného z fatimy? Pekne fotečky, to ste sa kde fotili - na hrade?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za pekne priania. Ja som vyuzila na Fatime skoro vsetky dostupne sluzby ,velmi som sa na nich spolahla ,pochadzam z Puchova, tak to bolo pre mna velmi vyhodne. Spolupraca s ich agenturou bola viac ako vyborna, nasi hostia boli uneseni z prostredia, ktore si myslim je siroko daleko najkrajsie a stvorene na svadby, lebo prostredie je velmi podstatne. Vyuzila som sluzby aj fotografa aj kameramana, ktore nam doporucili na Fatime, a dobre som urobila, fotila som sa hlavne v priestoroch Fatimy, su tam malebne zakutia a potom v karneri, tam nam to zariadila majitelka, krasne prostredie. Mate sa nevesticky naco tesit, uzivajte si to caka vas nezabudnutelny zazitok.
Odpovedať
baby, viete poradit dobru vizazistku v Trencine?
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, neviete poradiť, kde v TN gravírujú na poháre?
Odpovedať
@roniq v Pamase na Mierovom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
www.youtube.com/watch?v=mkJlpKvhJME pre FATIMAčky :-)
Odpovedať
Ahojte, poznáte niektorá rekreačné stredisko Oliwa, resp. niekoho kto tam mal svadbu? Ako bol spokojný? My by sme chceli mať svadbu koncom augusta, začiatkom septembra, ale už je problém zohnať sálu. Ja som si to myslela, ale ten môj stále tvrdil, že máme kopec času, tak som nechcela vybavovať nič pred zásnubami, nie som poverčivá, ale tak pre istotu :-) a teraz uz je vsetko obsadené na august-september :-|
Odpovedať
@gwendolyn 22.9. tam maju vraj volne :-) Dnes som im akurat volala
Odpovedať
hej, aj ja, len som o nich prvýkrát počula dnes, keď som ich našla na internete, tak preto váham... ani na svojej stránke nemajú nejakú fotogalériu, iba to video a z toho neviem čo si mám o nich myslieť. Ešte som sa pokúšala dovolať do Hotela Brezina, ale tam mi to nikto nezdvíha, žeby to tam bolo zatvorene? kde sa ešte dá usporiadať svadobna hostina tak pre 50-60 ludi v Trenčíne a okolí, okrem Fatimy, hotela Alfa, hotela Most Slávy?
Odpovedať
A čo tak hotel Vršatec, Gazdovsky dvor alebo ten pekny hostinec v Soblahove? @gwendolyn
Odpovedať
@blondkvetinka Vršatec sa našim už zdá ďaleko, že ako sa odtiaľ budú rozvážať hostia a ako tam budeme chodiť sa dohadovať, keď nemáme auto... Gazdovský dvor sme pozerali, ale je tu naň dosť negatívnych ohlasov... ale ten hostinec u Ondreja vyzerá dobre, skúsim tam zavolať :) ďakujem
Odpovedať
to gwendolyn Ahoj, my máme na Gazdovskom dvore. Možno v minulosti boli nejaké negatívne ohlasy, ale čo máme my skúsenosti, môžeme toto zariadenie vrelo odporúčať, je to tam oveľa krajšie ako v kulturákoch alebo klasických sálach, veľmi pekný priestor a dá sa aj s prevádzkovateľkou dohodnúť ak máte nejaké svoje požiadavky. Majú to tam však na dosť dopredu poobsadzované. My máme v septembri a tiež okolo 80 ľudí, viem ale, že ten majú úplne plný, no možno v auguste majú ešte niečo voľné. Veľmi pekné je to tiež v Trenčíne v Panorama Clube. Hotel Brezina už dlší čas nefunguje na svadby a iné hostiny, dá sa tam myslím zajednať už len ubytovanie a raňajky. Držím palčeky pri výbere, aby ste niečo pekné našli. Daj potom vedieť čo sa podarilo :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?