Svadba 2012 Trenčín a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Tak kto už chystá SVADBU v roku 2012 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@roniq Aj my mame ten datum ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my máme dátum svadby 9.6.2012 a sálu v Trenčianskych Stankovciach. Som z Trenčína, preto sme hľadali najskôr ničo v meste ale všetko sa nám zdalo malé pre 100-110 ľudí. Najskôr Jilemnícke učilište ale potom mi poradili Stankovce... počula som len samé pozitívne reakcie, tak dúfame, že to bude super...
Odpovedať
Ahojte.planujeme svadbu v lete 2012 a obrad by sme chceli mat na hrade, na Delovej baste.Baby, co potrebujem skor vybavit matriku, alebo rezervovat termin na hrade.A viete mi poradit kontakt, kam zavolat ohladom rezervacie terminu na hrade.neda sa mi osobne, vzhladom k tomu, ze zijeme v zahranici.A baby, ktore ste mali svadbu nahrade, napiste ako to prebiehalo, da sa s oddavajucim dohodnut na vlastnej hudbe, pripadne na priebehu obradu, aby bol taky personalnejsi?Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mishkab ahoj repac, ze som Vam len tak vtrhla do debaty kocky.;))) aj my planujeme Vrsatec, teda zatial len zvazujeme tuto volbu pocula som o tom mieste same chvaly....len uvidime, ci budu mat volny nas termin..:( hovoris, ze je to tam dost nabite???
Odpovedať
@lunaris19 Je to tam nabite. Salu treba rezervovat aj rok a pol vopred, ak chces svoj termin. Ak ti na termine nezalezi, tak sa najde nieco volne. Ale moze to byt aj v oktobri. V sobotu tam idem kamoske na svadbu, lebo iny termin uz nebol volny, ked hladali.
Odpovedať
@drdakovanikoleta dakujem za info nikol, skusim zavolat na hrad co mi povedia.fatimu poznam, mali sme tam par rodinnych oslav, ale svadbu planujeme mat iba o svedkoch a najblizsi, max.10 ludi, tak si spravime len nejaku zahradnu party a hned odchadzame na dovolenku.ale dakujem :-)
Odpovedať
Ahojte baby chcela by som mať svadbu v TN,neviete mi prosím Vás poslať cenové ponuky cca na 70 ludí?Napr.Fatimu,Retro alebo čo Vás oslovilo?Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. My premýšľame nad Panorama Clube v Trenčíne, buduci tyzden sa tam ideme pozriet. My budeme mat cca 60 hosti, nechceme nic drahe, ale zas aby to bolo trosku peknejsie. Viem len, ze do Panoramaclubu sa moze doniest vlastny alkohol ako vino a domaca palenka, co je uplne super a pochcybujem, ze toto sa da doniest vo Fatime. Je velmi pekna, ale povedala by som, ze vijde moc draho.
Odpovedať
Ahojte, ja mam uz nacenenu svadbu ,skusila som oslovit viacero podnikov v trencine a ponuky cenovo su skoro vsetky podobne, rozhodli sme sa pre fatimu,ale tam si tiez mozeme doniest aj alkohol,aj vino a nealkoholicke napoje,aj ked maju aj napoje v cenovej zlave. Menu nas na osobu vychadza 25eur aj z bufetovymi stolami.
Odpovedať
ahojte, chcem vam odporucit ak si najdete cas 20.11. 2011 hotel Alfa (na Novej Dubnici) poriada vystavu svadby o 16:00
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte,my uvazujeme o Chateau Mignon v Dubnici, alebo o Kursalone v Trencianskych Tepliciach. Aj o jednych aj o druhych som zatial pocula len same chvaly. Chceme mat obrad vonku a viem si predstavit, ze v Tepliciach pri tom jazierku s labutami by to bolo krasne. Dufam, ze my tieto plany vidu. V Kursalone uz mam dohodnute stretnutie, ak budete niektora chciet poslem Vam infosky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky,neviete mi poradiť koľko stojí požičanie smotanového obleku v TN? (Amarel,Danica).Ďakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
martula_steiner tak nakoniec som v tom Panaromaclube nebola lebo na poslednu chvílu som si dohodla schodzku vo Fatime, tak isto nás paní Janečková veľmi milo prekvapila svojím prístupom, no najviac rozhodli tie priestory- je to tam krásne a aj cenovo je to priateľne. Nás menu výjde cca 30 eur. platí sa až po svadbe- to nás tiež prekvapilo. Dá sa aj za menej urobiť menu, záleži kdo si čo vyberie. všetko vedia zariadiť, len počasie nie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@delinka28 Ahoj Delinka, chcem sa spytat, ci uz si bola v tej Dubnici sa informovat, ak hej, mohla by si mi napisat podrobnosti (ked tak aj na mail lubica.leskova@hotmail.com) Dakujem
Odpovedať
Ahojte, my plánujeme svadbu v júni...nemáte tip na dákeho dobrého fotografa z TN alebo okolia?
Odpovedať
Profilova fotka
@lajcinko ahoj, ja mam vybornu fotografku z Banoviec, az chces poslem info, len viem, ze jun ma uz dost plny. Neviem, ci bude mat este volny tvoj termin. Ak chces poslem ti na nu kontakt do sprav. A ak by uz ona nemohla, tak by ti hadam vedela nejakeho odporucit ;-) Drzim palce pri hladani!
Odpovedať
poznam dobreho fotografa z partizanskeho . pracuje a foti v anglicku a na celom uzemi slovenska ma profil aj tu na moja svadba ak by mal niekto zaujem poslem kontakt a mozte si pozriet jeho pracu a skontaktovat sa s nim . vel stastia :)
Odpovedať
@janka27lienka ak by si mohla poslať kontakt každému infu sa poteším
Odpovedať
Ahojte najkrajsie je podla mna v Trencine Panorama pri cineme. Je tam sukromie kedze ste hore aj ked to je trosku drahsie. Keby ste niektora potrebovala navleky na stolicky, viem poradit agenturu. Krasne biele univerzalne a za super cenu. Keby nieco tak IP. :-)
Odpovedať
@kuratko111 ahoj, chcem ťa veľmi pekne poprosiť o kontakt na fotografa z partizánskeho čo si spomínala. Nevieš mi prosím ťa povedať koľko asi stojí? ďakujeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali hostinu v Panorame a bola som veľmi spokojná a pri vyúčtovaní aj veľmi milo prekvapená ... je pravda že sú to priestory pre menší počet ľudí ale keď je tak krásne počasie ako sme mali my je to dokonalé :))))
Odpovedať
Chcela som svadbu v lete, ale som cerstvo tehotna, a tak som si dobrovolne zmenila termin na april. Chcela som povodne svadbu v panoramaclube, sestrenka tam mala tiez svadbu, ale bola sklamana, velmi to tam je drahe - na osobu ju to vyslo 50 eur, a nebolo to, to co ocakavala. Mne sa nepacili svedske stoly, boli taka slabe co sa tykalo vyberu. Ked pripocitala aj stan,a dost ju vysla aj vyzdoba (a to mala len take susiny), mne sa to moc nepacilo. Ja som tiez zvolila Fatimu, sice som tam nebola na ziadnej akcii, ale uputali ma, mam dohodnute stretnutie aj termin som si rezervovala. Ma niektora cenovu ponuku z Fatimy?
Odpovedať
Ahojte nevesticky citam, ze par z vas si vybralo pre svoj den "D" Vrsatec. My planujeme svadbu na rok 2013 a tiez zvazujeme Vrstatec. Mate niektora uz nejake info co sa tyka ceny za prenajom saly, prip. cenovu ponuku, ci vyzdobu zabecia oni alebo si musim zariadit sama, ci sa priplaca za casnikov po urcitej hodine a pod. ???
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1401 my mame svadbu na Vrsatci tento rok v auguste a mame tieto informacie: prenajom saly 250 eur, v tej cene su stoly, stolicky, banketova sukna a praca casnikov do kedy sa budeme bavit, maju moznost prenajat navleky na stolicky za 2 eura, ale to sme nezobrali, pretoze ich navleky sa nam nepacili, vyzdobu si riesis sama, menu je 22 - 25 eur, podla toho co si zvolis, my este nemame presnu cenu a hlavna vyhoda je, ze si mozes uplne vsetko priniest, oni len trvaju na pripitku, jedle a kave, to musi ist od nich, inak alko, nealko, sladke, slane, ovocie si mozes prinies, velka vyhoda, je tam pekne miestnost, ktora ma vstup zo saly, kde mas vsetky tieto veci odlozene :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@fiona222 50 € na osobu? to čo ste tam mali narátané????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my máme tiež tento rok 16.6 v Trenčíne , teda hladat vhodne miesto je tu naozaj problem, nehovoriac čo za ceny pýtajú, vzhladom nato ze som nechcela o svadbe v kulturaku ani počuť bol dosť problem niečo vymyslieť :-) ale nakoniec to máme v svadobke nedaleko TN a napodiv som spokojná :-D Hlavne preto že sa nemusím prispôsobovať reštaurácii a môžeme si to spraviť podla seba.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?