Svadba 2012 Trenčín a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Tak kto už chystá SVADBU v roku 2012 :)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.restaurantfatima.sk/ Za sobas na hrade sa priplaca okolo 100 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. My mame svadbu 5.maja v nemsovej. Ako mame teraz postupovat? Najprv mame ist na matriku , vypisat nejaku ziadost , potom za knazom? Alebo naopak: najprv za knazom a na matrike potom len nahlasit termin sobasa? Vdaka za vase rady ;-)
Odpovedať
@gabikastefulova Ahoooj, a kde mate hostinu? V nemsovej v kuturaku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. My budeme mat na Gilianke v Bolesove. V Nemsovskom kulturaku by sa nasich 70 ludi stratilo ;-). A co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@martula_steiner http://www.restaurantfatima.sk/ Za sobas na hrade sa priplaca okolo 100 eur.
Odpovedať
nie,priplaca sa iba 50 eur ,ked chces mat na hrade.Joj pred tyzdnom som sa vratila zo slovenska z dovolenky,bolo fantasticky,krasne pocasie,bola som aj na nocnej prehliadke hradu,isla som schvalne pozriet aj na fatimu,sice mali zavrete pre verejnost,ale to bol zazitok,tak si to predstavujem aj ja,vonku svadobcania tancovali,tie svetielka,krasny vyhlad na hrad,zasvietene fakle,a z hradu som zase videla aky mali novomanzelia nadherny ohnostrj,no poviem vam bomba, nadhera,nieco uzasne. Citavam semtam prispevky a nevesticky su tiez unesene,tak sa mam naco tesit...hadam,verim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :) aj my planujeme svadbu v r. 2012. Nemate niekto skusenosti s Alfou v NDCA? :-)
Odpovedať
@mishkab Ahoj aj my sme zvolili Vršatec. Kedy mate termín?
Odpovedať
Profilova fotka
@gabikastefulova za sobas na hrade sa plati 50 €
Odpovedať
@lili222 23.6. Urcite budeme spokojne. Ty mas kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
@momo81 Na ktorom?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@siska05 ahoj :) my sme tam planovali ale nakoniec sme si to rozmysleli. Prostredie je inak velmi pekne, myslim, ze by sa ti tam pacilo. Co nebolo podla mojho gusta, tak to boli tie stlpy na tanecnom parkete, ziadna moznost vonkajsej terasy a ked je dole akcia, tak sa mi tam nezdalo take sukromie. No a cenovo sa mi to tiez zdalo troska predrazene. Ale je to urcite jedna z tych lepsich moznosti, uz len zalezi co preferujete .)
Odpovedať
ahoj my máme svadbu 16.6.2012 v Ilave ,ale hostinu budeme mať v Dubničanke v Dubnici nad Váhom pre našich 80 hostí akurát a veľmi ochotný personál. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabikastefulova na Trenčianskom hrade...
Odpovedať
@mishkab 21. 7. 2012
Odpovedať
@lili222 ste nam "ukradli" termin... :-)) Tak sme museli prehodit datum o tyzden neskor.. Ale potom aj tak dobre, lebo nas DJ mal volny iba tento nas termin...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme si zvolili datum 5.5.2012,presne na nase vyrocie ;)
Odpovedať
@ewka18 no my sme chceli pôvodne termín v júni, ale bohužiaľ už bolo všetko rezervované....tak sa Ti ospravedlňujem že sme Vám vyfúkli Váš termín, ale už nám nič iné nezostalo :-) A ako si na tom s prípravami? Ja sa dosť obávam horúčav, pretože fotograf mi odporúča fotenie v iný deň nakoľko vravel že ak budú "hice" vraj tie fotky nebudú pekné. Tak mi odporučil fotenie svadobných portrétov buď v pondelok alebo v utorok v popoludňajších hodinách. Takisto neviem ako to budem riešiť s jedlom....no jedno šťastie že tá sála je klimatizovaná :-)
Odpovedať
@lili222 Ahoj, my sa budeme fotit v pondelok, kedze byvame s priatelom daleko od seba, v svadobny den to neprichadza do uvahy a pocas "hostiny" nechceme odbiehat a na rychlo sa fotit. Kazdy je nervozny, kde je nevesta... a aj fotograf nam to sam doporucil a je to dokonca v cene :) A pripravy... mame DJ, kameru, fotografa a vizazistu.. Zatial iba tak... ostatne chcem riesit po novom roku.. snad nebude neskoro :) A samo.. pozeram saty, farbu vyzdoby...
Odpovedať
Ani nevieš ako si ma potešila s tým, že aj vy sa fotíte v iný deň. Každý mi vravel že sa to neoplatí,lebo sa budem musieť znova česať, a malovať.....ale fotograf mi to každopádne odporučil. Tiež vravel, že manželský pár býva nervózny, na nič nie je čas, fotky sú len z jedného miesta......a pod. Ak sa môžem spýtať, akého máš fotografa? Ja Pavla Rekema z Teplíc. A už si si bola zisťovať na Vršatci koľko stojí prenájom sály a menu?
Odpovedať
@ewka18 Ani nevieš ako si ma potešila s tým, že aj vy sa fotíte v iný deň. Každý mi vravel že sa to neoplatí,lebo sa budem musieť znova česať, a malovať.....ale fotograf mi to každopádne odporučil. Tiež vravel, že manželský pár býva nervózny, na nič nie je čas, fotky sú len z jedného miesta......a pod. Ak sa môžem spýtať, akého máš fotografa? Ja Pavla Rekema z Teplíc. A už si si bola zisťovať na Vršatci koľko stojí prenájom sály a menu?
Odpovedať
@lili222 Ja som od zaciatku vravela, ze chcem fotit urcite v iny den... lebo v den svadby to je mozne max. 2 hodky a fotograf nam povedal, ze ked si to dame v iny den, fotit sa mozeme kolko budeme vladat, a zaroven vystriedat vela miest. Sala nie som si ista, ale zda sa mi, ze prenajom stoji 200 € a menu... zalezi, ake si vyberies... Ale ceny boli "tradicne"... ako kdekolvek inde. Paci sa mi na Vrsatci, ze si nealko aj alko mozem priniest vlastne.. V dnesnej dobe je to dost velka rarita..
Odpovedať
@siska05 ahoj, bola som tam v maji na svadbe a bol tam neskutocny hic aj ked bolo vonku chladno. Klima nestihala, obsluha nevrla a porcie male. Nikdy by som tam svadbu nechcela.
Odpovedať
@martula_steiner :pekne prostredie je aj na Novej Dubnici v Hoteli alfa skus to vyhladat na googli a zavolaj tam a uvidis .
Odpovedať
Profilova fotka
@mishkab citala som ze ty mas svadbu na Vrsatci.. Mohla by si mi prosim ta povedat kolko tam cca stoji prenajatie saly?
Odpovedať
@siska05 ja to presne neviem, ale opytam sa.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@siska05 My sme mali svadbičku v Alfe v r. 2009 - ODPORÚČAM, všetko bolo dokonalé. Viac info cez IP
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?