Svadba 2012 Trenčín a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Tak kto už chystá SVADBU v roku 2012 :)
Odpovedať
Babenky, ďakujem za tipy :) nakoniec v tom hostinci u Ondreja majú voľný jeden z tých dvoch termínov čo sme si určili ako prioritné, tak sme si ho predbežne zarezervovali a pôjdeme to tam omrknúť, ale páči sa mi to tam na fotkách, myslím, že pre tých 50, max. 60 ľudí to bude akurát... uvidíme :-)
Odpovedať
@gwendolyn u toho ondreja to mas fakt dobre. Vela ludi odradi, ked si precitaju, ze ide o hostinec, ale keby pozreli foto, je to tam skutocne pekne. Bola som tam na jednej oslave a fakt krása.Velmi zaujimavy priestor a ochotny personál. A na tvoj pocet hosti skutocne idealne :)
Odpovedať
Ahojte,ja som mala dnes stretnutie vo Fatime,je to tam naozaj nadherne,vobec to nieje take drahe,ako niektore kocky pisu,boli sme s priatelom v hoteli ALFA a aj v KURSALONE v Trencianskych Tepliciach,a FATIMA ma z nich najlepsie ceny.Vsetko krasne,jedine co mi tam vadi su tie ruzove steny,ta zlta sala je krasna,ale ta ruzova ma trosku rusi,skoda ze to nieje vsetko v jednej farbe...:-(.Inak je to tam ulpne super,a ten vyhlad na hrad z terasy...no krasa
Odpovedať
@rubjana my sme si davali robit cenovu ponuku v Alfe a neda sa to porovnat ani z daleka s prehnanými cenami vo Fatime. Ale mozno aj záleží od toho, čo a ake služby si objednávas.
Odpovedať
@blondkvetinka My sme dostali cennik v ALFE aj vo FATIME a ked sme si porovnali ceny,tak menu,prenajom saly,casnici,atd.,nas vyjdu vo Fatime lacnejsie.Ziadne specialne sluzby od nich nechceme
Odpovedať
@rubjana nápodobne sme to mali aj my, len ta cenova ponuka bola pre nas vo Fatime najmenej výhodna
Odpovedať
@blondkvetinka Kolko budete mat svadobnych hosti?Takze ste sa rozhodli pre Hotel ALFA?
Odpovedať
85 hosti a nakoniec nevyhrala ani Alfa, pretože nas termin bol uz rezervovany a nechceli sme vsetko presuvat. Ale nevyhoda v Alfe je aj to, že dole je dalsia miestnost, kde mozu byt zvlast posedenia. A nas prvý termin mal byť cez majstrovstva sveta v hokeji, takze nas prevadzkarka hned upozornila, že budu mat dole asi veselo. @rubjana
Odpovedať
My budeme mať v Alfe nakoniec, síce to nie je najlacnejšia alternatíva, ale na ten počet hostí čo budeme mať asi najlepšia (zatial sme pri čísle 55 :-D) velmi sa mi páčili priestory... Fatimu som nechcela, neviem, nejako ma to tam proste nezaujalo, áno, výhľad je krásny, ale čo mi to bude platné, keď bude pršať náhodou a aj tak budú musieť byť všetci vnútri? A tiež rozhodoval blízkosť nejakého ubytovania, lebo budeme mať polovicu hostí cezpoľných a v tom hoteli iba prejdeme cez chodbu a sme v izbe, nie je problém s izbou na prezlečenie alebo keď budú deti/starí ľudia unavení a budú sa chcieť na chvíľu natiahnuť... A boli sme nakoniec pozrieť aj v tej Oliwe v tr. tepliciach, ako možno je to tam pekné, keď sú tam tie závesy na stenách (keď sme tam boli, tak akurát boli dole, lebo ich po akcii dávali vyprať) ale keď mi ukázali cenník, skoro som odpadla, to už tá Alfa vychádza pomaly lacnejšie a vyzerá to tam oveľa lepšie :)
Odpovedať
gwendolyn, tak asi kazda z nas aspom dufa, ze bude krasne pocasicko :-) ako som mala moznost vidiet na fatime tak tam je tolko priestoru aj keby prsalo. Ta presklenena zimna zahrada...ale aj mna ten priestor velmi ocaril.Mne zalezi aj na pristupe a na mna zaposobil najviac, mila pani sa mi vzdy ochotne venuje, a cenovu ponuku som si dala pri vyberoch urobit vo viacerych podnikoch a fakt na polohu a to prostredie mame cenu vybornu,lepsiu ako v kurtsalone, kde mi sanka spadla,drahsi bol panoramaclub. Cena na osobu, hlavne menu komplet aj so svedskymi stolmi 27 eur a vyzdobu taku ako je na videogalerii do 1000eur, ja som s cenou maximalne spokojna. No podla mna sa Alfa neda vobec porovnavat s Fatimou to je iny level, a ubytovanie mi zabezpecili v zlavovej cene v penzione pod hradom, 5minut od Fatimy. Referencie su najlepsie a ja idem hlavne na istotu,kde je to najlepsie, potom po svadbe bude neskoro pisat aka som bola nespokojna, :-) uz mi to nepomoze, a svadbu budem mat len raz a tu chcem mat v najkrajsiom prostredi.
Odpovedať
@alinajandorova Cena za menu nas vyjde tak isto ako Vas... nemôže mať každá svadbu na Fatime - a hlavne nie každá tam chce mať svadbu ;) Sto ľudí - sto chutí :) Ja myslím, že budem spokojná aj s Alfou, nenašla som žiadne negatívne referencie na ňu a priestory sú tiež veľmi pekné :) Vyzdobu si pravdepodobne budeme robiť vo vlastnej réžii, čo sa dá vo Fatime len ťažko, keď deň predtým sú tie priestory ešte využívané.
Odpovedať
@alinajandorova @gwendolyn My sa rozhodujeme medzi Alfou a Fatimou,obidve tie restauracie su pekne,kazda ma svoje vyhody aj nevyhody,je tazke sa rozhodnut...:-(.Fatima sa mi velmi paci,len mam trosku obavy z tej miestnosti kde sa tancuje,budeme mat okolo 120 ludi,tak ci sa tam pomestime,neda sa spoliehat na to ze bude krasne slnecne pocasie a ze sa bude tancovat aj vonku na terase.A tiez sa mi trocha nepacia tie ruzove steny,nechapem preco nieje cela restauracia vymalovana na zlto ako ta velka jedalen,to by bolo krasne.V Alfe je vela miesta na tancovanie,dalsim pluskom je klimatizacia a tiez by sa tam mohlo ubytovat par hosti...No fakt neviem
Odpovedať
Článok sa načítava...
a už máte vybraté aj nejaké miesta, kde sa chcete ísť fotiť na portréty? :) Dajte tipy :)
Odpovedať
@martula_steiner My budeme mat asi okolo 120 ludi,mozno nepride par ludi z priatelovej strany z vychodneho Slovenska,ale aj tak sa bojim ze by sme sa vsetci nepomestili na Fatime,sice je tam ta terasa,tak by sa dalo tancovat aj vonku.Aj ku nam bola pani veduca velmi mila a ochotna,este je to v stadiu rozhodovania:-).Aj my sme rozmyslali nad Chateau Mignon,ale tam sa zmesti len 100 ludi,a tie ceny...Jasne,o com to je,ohovarat niektore podniky lebo su drahsie...kazdy si vyberie to,co si moze dovolit,a aj podla svojho vkusu...
Odpovedať
@gwendolyn Medzi tie najoblubenejsie miesta na fotenie patri urcite park v Trencianskych Tepliciach,hrad v Trencine,Cachticky hrad,pocula som ze aj v Bosnanoch je nejaky pekny parcik a v Dubnici nejaka stara budova...treba si obzriet aj okolite rozkvitnute luky:-)
Odpovedať
Trenčiansky hrad je klasika, tam máme sobáš, takže určite sa tam aj pofotíme... mne sa veľmi páči pri opatovskom kanáli, kamarát ma tam raz bol fotiť s fretkou, keď sme sa nudili, nejake fotky som hodila sem do albumu, ak by ste chceli vidieť... ale to miesto je dosť ťažko prístupné autom, a neviem ako by sme tam šli pešo, zvlášť ja v sv. šatách a topánkach :-D tiež sa mi páči ten park v Rajeckých Tepliciach, len neviem, ako by sme to stíhali časovo... preto som si pýtala nejaké tipy v okolí TN :)
Odpovedať
@gwendolyn Je to tam pekne pri Opatovskom kanali,kde to presne je?Teraz ma napadla aj Skalka pri Trencine,to je tiez pekne miestecko.Nerozmyslali ste ist sa fotit den pred svadbou?Bolo by viac casu,len zasa riesit kadernicku a makeup...
Odpovedať
@rubjana no ved toto, ze zase riešiť kaderníčku, make-up... aj tak máme sobáš dosť neskoro, o 17.00, lebo iný čas už voľný nebol, tak bude viac času na fotenie... ale aj tak je to do tých Rajeckých Teplíc dosť od ruky... Ten opatovský kanál (neviem či sa to tak presne volá, ale myslím že áno) je na konci Sihote v TN, ako už končia posledné paneláky, tak sa ide takou poľnou cestou popri kanáli, až k tomu červenému mostu tam vzadu, neviem koľko je to peši, cca 20 minút? A keď prejdeš cez ten most a ideš ďalej rovno k Váhu, tak sa vlastne dostaneš pod skalku, tam je to tiež veľmi pekné, také zátišie, len nechcem vidieť, ako by vyzerali šaty a topánky po takej túre :) Keď sme tam boli fotiť tie fotky s fretkou, tak som mala celé tenisky od piesku... dá sa tam dostať aj z opatovej, ale ako sa kamoš vyjadril - peši alebo na traktore :-D
Odpovedať
ale ako tak pozeraaam... http://www.360cities.net/image/slovak... ... asi tam skúsime niektorý víkend zbehnúť autom len tak cvične, že ako by to vychádzalo časovo... je to tam fakt krásne :)
Odpovedať
@gwendolyn Tak to mate dost casu ked mate sobas az o 17.00.Tie Rajecke Teplice su krasne,treba zrealizovat cvicnu jazdu,alebo aj predsvadobne fotenie;-))).Mozem sa spytat kto vas bude fotit?
Odpovedať
Tiež som rozmýšľala nad tým predsvadobným fotením, aby sme sa nejako zosynchronizovali s fotografom, lepšie spoznali :) meno pošlem do IP :)
Odpovedať
@mishkab ahoj mozes poslat link na tie pohare ? vdaka
Odpovedať
@gwendolyn ahoj, bývam nedaleko toho kanála a chodime na ten most casto, takze mas pravdu, ze je to krasne miesto, ale ist sa tam fotit na svadbu by som isto nesla, lebo to sa jednoducho pesi zvládnuť bez ujmy neda. Jednoznacne odporucam skalku nad váhom, tam si ale treba vybavit povolenie od knaza a vraj sa za to aj plati, no fotky su tam krasne. Vsetci sa chodia fotiti na hrad alebo do Teplic, uz zacinam byt na to alergicka, preto tiez privítam akúkolvek radu na nejake nove neokukane miesto :)
Odpovedať
@gazdikovapetra Beries si holandana:-)?Nam maju prist tiez holandania na svadbu a oni miluju historiu,aj koli tomu som rozmyslala nad Fatimou.Uvidis,budu hotovi z toho nasho hradu:-)
Odpovedať
ach takééé mam nervy... práve mi prišiel mail od prevádzkarky Hotela Alfa, že nakoľko už bola v jej neprítomnosti zložená záloha na náš termín iným klientom, tak nám tu rezerváciu ruší, pritom sme s ňou už dva týždne dohodnutí, že zajtra to prídeme zaplatiť, lebo obaja pracujeme v BA a nemožeme behať do TN, kedy si zmyslíme. Bože, ja mám také nervy, neviem, čo má robiť, keď už máme všetko zajednané na ten termín, hrad, matriku, dj, fotografa atď.! :-S Už nikde inde nezoženiem termín 8. 9. 2012, lebo všetko je beznádejne obsadené. ;-(
Odpovedať
@gwendolyn čožeeee? To ti urobili? No mna by asi porazilo. Prepáč to nebolo velmi povzbudivé, ale tak toto je brutál. Kto vie, či to aj bolo v jej neprítomnosti, alebo len potrebovala dat vas termin niekomu inemu. Tak rýchlo nieco vyšpekulovat, lebo termin je skutocne šibeničný....
Odpovedať
no mna ide tiez porazit, lebo iny datum uz nepripada do uvahy, lebo aj matriku uz maju taku plnu, ze neviem, čo budeme robiť... skúsim ešte sa popýtať niekde, či nemajú voľný termín, ale neviem... strašné nervy mám, ako toto je čo za jednanie? 8-( taký sme mali problém zohnať nejakého fotografa, lebo už boli všetci obsadení a teraz to mám zase vybavovať všetko odznova? :-S
Odpovedať
@gwendolyn no to je veru na prášky. Skus všetko obehať -obvolať. Koľko máte mať hosti?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?