Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby i ja sa lucim , jika uzi si posledny den priprav bez stresu , a prajem ti aby ste si vas den D prezili v laske a radosti ,
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú ivka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby i ja uz idem, za chvilku uz maju dorazit nasi hostia, dakujem vam vsetkym za zelania, ste hrozne zlate, zajtra sa este chvilocku ukazem,pa
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš,držte sa!! všetko dobre dopadne,tak si to naplno užívaj!! myslím na vás celú sobotu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-veeeeeeeeeeeeeeelmi na vas myslim,drzkajte sa !!!!!...vsetko dobre dopadne...sobota je vas den D :-) ...budem mysliet na vas celu celucicku sobotu :-)
Odpovedať
jeeeeminecky, som zmeskala, ked bola aktivna debata :-( jikus..aj ja sa pripajam uz k vsetkemu hore napisanemu..myslim na teba, a v sobotu ti budem drzat palce.. a podla mna sa mozes spolahnut,ze nebudes chora, lebo to bude tolko endorfinov a vzrusenia,ze bacile nebudu mat sancu, ver mi..telo sa vyhecuje...este raz sa drz, a uzi si to najviac ako vies... :-)
Odpovedať
ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky, nervozita v rodine zacina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus :-) a ako sa to prejavuje? vsetci splasene lietaju hore dole? tak to bude urcite vyzerat u nas :-D co vesta? prisla spravna a nacas?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, ja total znicena, neviem kde mi hlava stoji, mam asi na tri hodiny este roboty, som zvedava , kedy sa dostanem do postele
Odpovedať
Profilova fotka
cauuuuuu jikus-jeeeeeejda,a co mas este na praci???...ja som myslela,ze o takomto case uz budes len s vylozenymi nohami oddychovat
Odpovedať
Profilova fotka
ale beham z hotela domov, roznasat vyslusky, napalovat cd pre kameramana, navigovat a hostit hosti,prekladat, balit veci na zajtra a to som este stale nebola vo vani :-S ale inak vsetko fajn ;-) hlasim sa v nedelu, potom podam hlasenie :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jikus-tak pevneeeee nervicky,vela zdaru :-D ...ale ty mas veeeeela energie,vsetko zmakne na jednotku :-D :-D :-D ....tesakujem sa na spravicky,este raz prajem vsetko naaaaaaaaaj na zajtrajsi den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikuš, no neboj, vlastne k tejto správičke sa dostaneš po všetkom, a uvidíš aké je to super, ja som tiež nič nestíhala, nervózna ako psisko, o polnoci som vyprevadila hostí, prišiel môj nastávajúci, dali sme si 3 štamprerlíky, zabúvala som ako dudek a ráno 14.2.2009, som sa zobudila, ospršila, upalovala ku kaderníčke, kozmetičke, fotiť sa, a zrazu sme už boli v kostole, potom zábava, polnoc, ráno a je po všetkom!!! Teraz by som to vrátila spať, normálne Ti závidím!!! Uži si ten nádherný deň! Držím palce! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ricko, prave som vyliezla z vane a mozem ist hajat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš,práve som dorazila domov od kamošky a nemohla som si nezapnúť počítač,aby som ti nezapriala a povedala ti,ako ti zajtra budem držať palce a myslieť na vás ;-) dnes sa to vypršalo,tak zajtra ťa čaká nádherný slnečný deň,krorý bude len tvoj x-) uži si ho naplno,držím palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - si hrozne zlata, dakujem baby - tak uz pomaly vstavam, idem do sprchy, nieco sa pokusim do seba natlacit, ak sa podari a o pol osmej tu uz mam kadernicku ked sa ozvem nabuduce, budem uz vydata panicka :-D sa uz veeeelmi tesim, ale aj trosku bojim,ci vsetko dobre dopadne a zaroven som aj trosku smutna, ze za chvilu to uz budem mat vsetko za sebou papa
Odpovedať
Profilova fotka
jika uzi si to najviac ako mozes baby , ja uz od vcera vecera k vam nepatrim , je to mi hrozne luto
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka, prečo by si nepatrila??
Odpovedať
Profilova fotka
svadba sa rusi
Odpovedať
Profilova fotka
čo????? a to už prečo??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jika - uzi si to co najviac, vonku svieti slniecko a usmieva sa na vas!!! drzim palce nech vsetko dopadne este lepsie ako ma :-) ivka - co sa stalo?
Odpovedať
Profilova fotka
drahy sa tak vcera rozhodol
Odpovedať
Profilova fotka
a to len tak,z minúty na minútu?? je mi to ľúto :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to mi je luto, dufam,ze si vsetko vyjasnite..aj keby nebola svadba tento rok, mozno potrebuje cas..myslim na teba ale musim utekat...svokra ma narodeniny takze ideme do trencina DRZ SA!!!
Odpovedať
Profilova fotka
za 5 rokov mal cas aaz az rozmyslat ci chce byt so mnou ale nie
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, vy ste sa rozišli alebo len odložili svadbu?? ak nechceš,tak mi nemusíš odpovedať
Odpovedať
Profilova fotka
baby , drzte sa , uzite svoj svadobny den na ktory sa tesi azda kazda z vas :-) mozno raz i ja budem mat taketo stastie , :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka,je mi veeelmi luto,co sa stalo :-( ...ale chlapi sa niekedy zlaknu a zacnu streckovat,su ako male deti...pevne verim,ze si vsetko vysvetlite a ty budes v svadobnych pripravach pokracovat.Myslim na teba a drzim palce,aby sa vsetko medzi vami urovnalo :-) .Drzkaj sa !!!!
Odpovedať
Profilova fotka
jikus. drzim palec. uzite si to. aj pocasie vam dokonca praje x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?