Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
nedaaaa....ona si myslela, ze vtedy nerobi.... taak co narobim,nech niekoho splasi... :-| je to des a hruza.... nooo uvidim, dufam, ze dnes bude este aspon platit tie styri hodky denne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeden myslel a vymyslel... 8-( jaaaj ze uz dnes by si vypadla skor :-| no ved uvidis
Odpovedať
uvidime, ci to bude platit.... :-) dnes som dosla az o pol deviatej,taak tu musim byt do stvrt na pat....aaale co narobim,dnes este vydrzim...len dufam,ze nebudu velke zapchy poobede... ]-( uz nech je12:15 a mozem ficat na obeeeeed :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ako kedy byvaju zapchy v piatok, niekedy hej niekedy nie ;-) ja dnes idem domov az neskor vecer, mam rande s kamoskami zo skoly....1 odchadza na isty cas do france, tak sa chceme este zist x-) a co ides spolu s filipom na obed ci sama?ja som si prave objednala, vcera som bola na obede vonku, ale dnes sa mi vobec nechce...nejako ma boli prst na nohe :-(
Odpovedať
neeeee, idem s kamoskou k nam dolu na obed...dnes je konecne nejaky schopny obed tam dolu.... ;-) od buduceho tyzdna si uz budem objednavat obedy v novej robotke, taak sa tam najem a hlavne budem pravidelne obedovat a mat teply obed.... pokec so sefkou som mala, taakze chodim na styri hodky,ale plat mi nebudu menit...aspon ze tak... :-) nooo vecer to uz bude uplna lahoda ist domov....ja idem az uplne neskoro do BA, ideme oslavovat kamosove narodky, fale mam odvoz,dovoz, taakze pohoda.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha...no aspon ze tak, lebo tie tvoje obedy a la rozok so sunkou boli zrele na vredy tak akurat :-D super, ne? ;-) ved uvidim, ale mozno pre mna pride mangel a pojdem aftom a ne busom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cuteeeeeeee :-D ...ja prave obedujem,dnes ma nic neoslovilo v restike,tak sedim v praci...tesite sa na vikend?...dnes sme zacalui vybavovat internet,tak dufam,ze ho uz budeme mat..lebo ma uz slahne peti-tak supis,ze ti takto vysla v ustreti
Odpovedať
Profilova fotka
lenus cauko ;-) jasne, weekend je moja spasa, len keby trval aspon o den viac :-D super s tym netom, konecne pokecame trosku dlhsie x-) x-) a co ty? ako pokracujes v cvicebnom osiali?
Odpovedať
Profilova fotka
cauuu domi-aj ja dufam,ze sa uz pohneme s tym netom,lebo sa to bez neho vazne neda...stale riesime rozne moznosti,ale nic sme zatial neporiesili...dufam,ze dnes by sa mohlo zadarit,dufam uz v to hmmm...no tak v cvicebnom osiali stale pokracujem,dnes idem prvy krat na zumbu,tak som zvedava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni- a co je vlastne s tym internetom? som nejako mimo obraz =-) :-N uz aj z teba bude zumba kralovna? :-D tak drzim prsty
Odpovedať
Profilova fotka
domi-lebo my sme teraz v tom podnajme a nevieme,ako dlho tam budeme...a vsade je dvoj rocna viazanost,casto krat treba splnomocnenie od majitela,alebo potrebuju nieco napajat v byte a pod....a my nic take nechceme...uz sme boli rozhodnuti pre orange...ale vraj je velmi pomaly a niekedy dost nespolahlivy...tak preto sa nam to dost komplikuje jaaaaj....od kralovnej mam este dost daleko :-D ...ja som zatial len zaciatocnicka :-D :-D :-D ...petke sa rovnat nemozem
Odpovedať
Profilova fotka
aha...takto to je...som nevedela, ze v com je ten zadrhel...dik za objasnenie ;-) snad sa to teda nejako doriesi... a co sa tyka orange internetu, ten nepoznam, ale sesterka mala internet od t-mobilu a museli ho zrusit, lebo to bola katastrofa : jednak isiel strasne pomaly a na druhej strany viac nesiel ako isiel ]-( tak sak ale casom sa vypracujes :-D :-p ja keby som sa na to raz dala to by bol prepadak roka :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
domi-aj petov kolega ma t-mobile a je z neho nestastny...tiez mu viac nejde ako ide...tak si myslime,ze orange bude asi podobne...nasi kamarati ho maju,v podstate su s nim spokojni,ale ide im strasne pomaly a niekedy hapruje...a to nechceme jaaaj...ja dufam,ze hlavne schudnem...lebo teraz len sedim na zadku,vobec sa nehybem...v IRL som sa aspon hybala,ale tuto v praci len sedim za compom :-D ...ved akoze fajn,nestazujem si ale moje telo je uz dokazom toho vysedavania :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to...clovek chce uz aj nejake tie poriadne sluzby ked za to plati tolke peniaze :-| :-D :-D :-D hej hej tieto sedave robotky su niekedy dost na prdku :-S a inak ako v praci? si uz zabehnuta?
Odpovedať
Profilova fotka
caute. co rozoberate? internet? my sme mali v limbachu t-mobile a spokony sme boli. slapalo to ako hodinky, aj ked sme tam podla nich nemali pokrytie. :-D a orange mame cez telefon, tiez dobre a doma mame upc a super. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno ze limbach je v dobrej polohe, ale u nas to fakt totalne neslo ....aspon co sa tyka t-mobilu :-S ale doma mame t-comacky a nemni vaznejsi problem...takze klopem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
limbach je v strasnej polohe. tam sa neda dat normalny net za normalnu cenu. donedavna tam ani 3g nebolo...
Odpovedať
Profilova fotka
cauuu majuska...hej hej,net riesime...skusane fibernet,tak uvidime...ale my mame dost complikate situaciu,tak uvidime domi-uz nie som uplny novacik,ale tak,stale je sa co ucit,a nie je toho malo...ale dnes mam zrovna vymesacie...dnes som tu presne mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme na t-mobile pocu.li len same negativa
Odpovedať
Profilova fotka
co ponukaju nasim, tak to je strach a hruza. pytaju 14 eur za nic...
Odpovedať
Profilova fotka
leni, strasne to rychlo ide. ze mesiac...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je divne potom maji... leni - gratulireeeeen k vymesaciu x-) ale ved jasne, to sa pomaly do toho dostanes ;-) a petko ako s robotou? spokojny?
Odpovedať
Profilova fotka
maji-zeeee????...aj ja som z toho v soku,ved len vcera so0m sem nastupila =-) ...podla mna ide cas kazdym rokom rychlejsie a rychlejsie domi-dakujeeeeem :-) ...nooo...Petko je v podstate spokojny,ale teraz maval strasne vela roboty a starosti kvoli mytu...ale tak teraz uz bude hadam kludnejsie obdobie
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, to myto dalo zabrat skoro vsetkym 8-( ale sak hlavne je,ze ma robotku a ze sa mu tam aj paci
Odpovedať
Profilova fotka
domi-ved to,hlavna je ta robota,lebo ako sledujem okolie,je to fakt katastrofa :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak...pozeram profesiu a tam nist, ale ze totalne nic :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
o robote radsej ani nepiste 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale teraz som si otvorila profesiu a nasla som 2 celkom solidne ponuky =-)
Odpovedať
hej hou :) som spaaaat :-D domi, ides posielat zovotopisy?
Odpovedať
Profilova fotka
z dnesneho dna? je tam nejaka asistentka riaditela, ale to by dopadlo, keby som mu mala kavicku varit. :-D ja ju neviem ani sebe uvarit :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?