Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co aka je ta zumba peti?
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak na prvykrat je dovolene vsetko ci ne? :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D nooo smiat sa na mega vaznej joge by bola dobra prca... zumba bola uuuuplne skvela, uplne ma to chytilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti a dnes nemas svalovku?
Odpovedať
nemaaaam...zatial :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak ale co ked musis tak musis :-D :-D :-D heeeej no ja si furt hovorim, ze tiez sa dam na nejake cvicenie, ale kedy to bude to je vo hviezdach...
Odpovedať
Profilova fotka
pekne si doplnila, ze zatial :-D ja mavam najhosiu svalovku o 2 dni.
Odpovedať
noooo ja som tiez zvykla niekedy behom dna tuhnut, taaak som zvedava, ze ci teraz zacnem.... zatial hlasim, ze nemam svalovku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no bodaj by ta ta svalovka obisla :-o
Odpovedať
noooo hadam si da pokoj.... :-D :-D :-D chcem este poskusat ten avion, pripadne aupark, reku treba najst to najvhodnejsie miesto... aale na tom auparku sa mi nepaci, ze je to az na druhom poschodi a musis prejst celym auparkom k autu....ten avion sa mi zda lepsi... nooo buduci tyzden to skusim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) x-) a to kde v avione sa ta zumba cvici ci kona ci co robi? :-D
Odpovedať
v goleme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no dobre, aj tak neviem kde to presne je, ale nevadi ...aj tak diky za ínfo ;-) a peti s bytikom ako?
Odpovedať
to je v tej novej casti...pri klzisku..ako je ten novy foodcourt :-) s bytikom to vyzera dobre, beriemeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti, a v avione je len v stredu o 18:00 ? na rozpise je len ten jeden. :-/
Odpovedať
Profilova fotka
idem zistit na modrehokona, kolko bab tam chodi.
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak asi uz teraz viem super, to som rada :-)
Odpovedať
niee, malo by to byt v pondelok a v stredu... 16:50 v pon a v stredu a v stredu aj o 18:00 http://zumba-fitness.sk/hodiny.php
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, zle som napisala. mna zaujimala len ta 18 hodina. :-) takze len v stredu to je tak neskor
Odpovedať
Profilova fotka
peti a ty si tam bola len raz?
Odpovedať
Profilova fotka
booze zas aku blbost som napisala, sak si pisala ze si tam bola prvykrat..soraaaaaaaac :-N :-N
Odpovedať
hej,hej...teda o siestej je to iba v stredu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako dlho ta zumba trva? ja si neviem predstavit skakat tak hodku a pol v kuse :-D
Odpovedať
hmmm, my sme tam boli vyse hodku.... :-) :-) aale bolo to v pohodkeee... domi, chodis niekedy na diskoteku??? taak ak ano, tak je to nieco obdobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no peti vies ze uz ani nie, to bolo za mojich mladych cias :-D :-D :-D ....ale sak ked zvladne ma svagrova skakat 1,5 hodku v kuse na aerobicku tak to musim zvladnut aj ja 8-)
Odpovedať
za tvojich mladych cias??? a to bolo kedy??? pred tyzdnom??? :-D :-D :-D hen ake stena tu zadre ze za jej mladych cias :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe....tak to urcite nie, sak ja som bola mlada v 14- 15 - tich pak som uz bola zadana a disco sa moc nekonali :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D prave aj ja pozeram, ze co to je za vyrok dna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a inak dakujem za to stena ]-( :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ale no diefcata nerypajte do mna :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?