Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - dakujem velmi moc, uz su v albume..ale aj tak ste ich uz skoro vsetky videli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, nemas za co. :-) jika, ze dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-a kdeeeeeeeeeeeeeee????? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka-nooooooo...snazim sa,ale s poslednej dobe sa mi nie velmi dari...stale som hladna...hroza...uz som kilo pribrala...a to som chcela do svadby min.3 kg zhodit
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - nooo boky mi zostali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, neboj nic. tesne pred svadbou to asi pojde dole. segra teraz schudla vsetky kila, co nabrala v tehotenstve. musim si samusa poziciat, nech to aj zo mna zlezie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti do maja este zhodis , i ja chcem drzat delenu od maja
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - drzim palceky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jika, ked teba je dost tak mna si nevidela nazivo :-D zo mna by mohli byt aj dve
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaj babule,bodaj by ste mali pravdu....lebo ak to takto pojde dalej,do maja dalsich 5kg priberiem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-dakujeeeeeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drahy je zlaty - prave mi povedal, ze mi nakupil nove zasoby cokolady - takze z tych dvoch kil uz asi nic nebude :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jika :-D pekne od neho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeho problem - nebude mat chuducku nevestu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co zas riesite - diety? jaaaaj, ja mam taku chut na sladke, ze si asi urobim pudincek cokoladovy, s piskotkami :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani-mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja papam chrom a uz na sladke vobec nemam chut...a to ja som fakt musela vzdy vecer do seba nieco hodit, uz len nech je pekne a dam sa aj do pohybu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si prave dala merci, co matisek dostal od nasich. no fuj ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes v bude skoro skolabovala - ako som isla na skusku, tak mi srdce bilo ako dive - som najprv myslela, ze jaka ja nervozna, az potom som zistila, ze som dva dni poriadne nejedla, v noci som spala dve hodiny a dnes bola len na redbulle - ale prezila som - chuuuda moj organizmus
Odpovedať
Profilova fotka
jika, jejda. poriadne spi a papaj. matis mi tak odkvecol nedavno
Odpovedať
Profilova fotka
jika - aj mne sa to sem-tam stava :-) dnes napr. ked ma drahy o 20h vyzdvihol po pohovore, tak ma zacala dost boliet hlava a potom som si uvedomila, ze som dnes vooooobec nic nepila, tak som do seba hrkla pol litrovu miner. hned a bolo lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - uz sa tu nacpavam - drahy mi tu kraja jablcko a ja ho zajedam cokoladou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dala by som si jabko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja v robote strasne malicko vypijem, ale zase to dobehnem doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jika - mnaaam cokolada... aj ja by som si dala, keby sme doma daku mali.... teda mame, daku jogurtovu, uz polroka otvorenu, lebo mi nechuti
Odpovedať
Profilova fotka
baby idem relaxovat do vanicky - papa
Odpovedať
Profilova fotka
jani a este je dobra? :-D jika, papa
Odpovedať
Profilova fotka
ooo -. ona nebola dobra ani ked bola nova lebo je jogurtova :-D ale tak ked je velmi zle a nechce sa mi robit pudincek, tak si z nej dam kocku.... a minule som jedla cokoladu na varenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuj, cokoladu na varenie? :-S http://www.picvi.com/2009/03/03/funny...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?