Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - to urcite, oni su ved predsa taki mladi :-o :-p :-p no sak co mi ine ostane, mozno ked sa vratis bude to o par osob menej :-D :-D
Odpovedať
ja nestrasim :-) :-) :-) len konstatujem.... uvazujem..... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - sak jasne, ja len ze keby tu nebola ista osoba, tak nemni problem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti, radsej ani nekonstatuj a neuvazuj :-D si to nejak teraz neviem predstavit domi, ja ti dam menej. o osobu moze byt, ale viac uz nie :-D :-D :-D
Odpovedať
aaaale domi, hlavu hore..zvladnes to :-D urciteeee ;-)
Odpovedať
ok, uz som ticho.... :-) :-) :-) ja si kupim yorkshira alebo civavu :-D :-D a hned budem mat dve deti :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooocenko - ja som nemyslela, teraz na vas, som myslela u nas v praci ;-) peti- davam ti zodpovednu ulohu, od zajtra az do buducej stredy si poverena, sa mi venovat :-o :-D :-p
Odpovedať
domi, to zvladnem...sefku tu nemam do 27.8. :-D :-D :-D :-D taaakze sa ti budem venovat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - ja viem, koho si myslela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - supeeeeeeeeeeeeeeer, sa tak tesim x-) x-) x-) x-) x-) ahaaaaaaa som myslela, ze si si myslela to druhe :-N
Odpovedať
:-D :-D :-D neboooj, nejako to tu zvladneme... jaaaaj, som hladna...uz by som sla i na obed :-D :-D maji, uz ste pobaleni?? o kolkej letite???
Odpovedať
Profilova fotka
sak to mi jasne, my by sme to nezvladli??? :-o aj ja by som daco spaposila, ale sak som aj ranajkovala =-) jaaaaaaaaaaj sak mam tu nektarinku, tak frcim si po nu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
peti, este nie sme. a este ani nevieme, kedy letime. z viedne sme mali letiet o 14:25 ale teraz pomenili lety, tym, ze ich presunuli do ba, tak cakam, co napisu na nete a ked nie, tak musim volat
Odpovedať
ja som dnes neranajkovala...nejako rychlo som z domu vypadla, aby som sa vyhla zapcham... :-) :-) taakze o jedenastej ficim na obed... ]-( noooo ale aspon poletite z ba, bude to jednoduchsie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no aj ja som dnes prisla aftom :-) my chodime uz bezne na obed o 11-tej :-D :-D
Odpovedať
ahaaaa.... tak preto tie hole nohy,cooooo????? :-D :-D :-D ja nechodim o jedenastej ,potom som hned hladnaaaa..... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eee, som povedala, ze kakam na to, sa nebudem parit v teniskach :-D :-p ale neviem ci pojdem domov aftom, ale je to jedno sak preto si kupim aj daco na potom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na dnes hlasia burky :-/
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm.... sa uz tesim teraz a kedy vecer ci uz v priebehu dna?
Odpovedať
Profilova fotka
uz teraz :-/ zatial to tak nevyzera
Odpovedať
Profilova fotka
jemine a hned je nalada v cudu ]-(
Odpovedať
ajeje...len nech nie su burky..... to uz tu naozaj zaspim.... ]-( ]-( ]-( najneskor o stvrtej padam odmooooov :-)
Odpovedať
som spat a nezmoknuta, ale oteplena :-D fuj, dneska bude zasa hicak, uz musim klimovat, mam kanclik na slnecnej strane . . .
Odpovedať
Profilova fotka
neeeeeeee, ja sa bojim burok ...nech ziadna nie je :-( domi - tak tentokrat ti stastie prialo ;-)
Odpovedať
ja sa burok nebojim...... nie su zrovna nejako prijemne,ale sa nebojim.... momentalne mi spavat nedavaju reci mojej kamosky a aje skusenosti s duchmi...taketo reci ja priam nenavidim a nemozem ich pocuvat.... ]-( ]-(
Odpovedať
ale inak som ok :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co ma s duchmi? snad na nich neveri alebo daco take :-S
Odpovedať
Profilova fotka
domi, ja som na duchov neverila, pokial som nezacala byvat u matiska :-|
Odpovedať
Profilova fotka
peti - :-D :-D :-D :-D maji a preco? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas "strasilo", uz je teraz klud, ale vela krat som videla niekoho chodit po byte. nevieme, ci to nebol nahodou dedo, lebo jeho urnu sme mali dost dlho doma :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?