Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
hej, prisiel este len vcera z dovci, jak ich zbadal na stole, hned mu oci zasvietili, a vcera to pocuval cely den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved viem preto sa pytam, ze ci uz pomaly dva dni mate pocit ze ste niekde v slnecnom spanielsku ;-)
Odpovedať
Práveže od včera mám pocit, že nič nestiham 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm... to tak byva :-S ...ale snad sa to zlepsi ;-) si uz bola v meste? tu zahadne prestalo prsat tak som zvedava dokedy to tak aj vydrzi :-|
Odpovedať
hej bola, vybavila som poštu aj banku, a čudujsasvete, ani som nezmokla 8-) dneska idem na kozmetiku, voooooooooooobec sa mi nechce, ale musim, sak nech pred svadbou nejak aj vyzeram :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si sikovnicek, mas nejaky raketovy pohon v zadku asi :-o :-D no aj mne by sa zislo ist trosku kuk tetu kozmeticku :-| v piatok idem k ujovi lekvarovi tak som si hned naplanovala, ze pojdem na dorabku nechtov a aj kadernika pojdem navstivit - sa chcem dat nejako vyraznejsie ostrihat uvidime ako to ale dopadne :-)
Odpovedať
ani nie vrtulu, ale motor, bola som aftom :-D ja by som tiez mala ist pozriet tetu lekvarku, ale sa mi nechce, zasa mi povie, ze mi nic nie je ;-) ale sa bojim, aby ma nieco nechytilo pred svadbou . . . A ako vyraznejsie? Ja planujem po svadbe zhodit vlasy, uz sa tesiiiiiiiiiiiiiim ;-) Ved to je hrozne mat stale taku tiahu na hlave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak ok, ale aj tak si ultra super rychla :-o ja musim ist konecne na prehliadku, som sa tam nevedala dostat lebo mal zasekane terminy polroka dopredu ]-( no ze by som si dala dost zostrihat vlasky, mam take polodlhe,a su dost znicene od farbenia, tak chcem daku radikalnejsiu zmenu :-) a ty sa chces dat uplne na kratko? =-)
Odpovedať
oha, tak to som teda zvedava, co vymyslis :-) nie uplne, to by ma potom skoromanzel nechcel ;-) tak cca po ramena, a rozmyslam nad ofinou do cela, este uvidim. Ale hlavne bude skratit a prestrihat. Potom mam vzdy take dva dni lahku hlavu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi tak to aj ja :-N - necham to na kadernicku nech daco vymysli ona ;-) no sak to by ma aj moj asi vykopol z domu, keby som prisla s 2 cm vlasmi :-D :-D :-D ta ofina nie je spatny napad ;-)
Odpovedať
ja som mala jednu znamu, ktora este v puberte strasne chcela mat kratke vlasy - lebo mala vzdy dlhe a ju to vytacalo, ale jej mama stale len ze dlhe a hotovo. Raz prišla domov s 2 cm vlasmi :-D No to si mala vidieť :-o Samozrejme žiadne povolenie si nepytala, a jednoducho to spravila. Doma bol chvilu krik, ale zvykli si :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to musel byt sok jak hovado :-o ja som mala len raz v zivote fakt kratke vlasy a uz by som nechcela nikdy viac, som sa v tom necitila vobec dobre, len som to proste chcela skusit, tak teraz uz viem, ze ultra kratke eeee :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute. :-) o vlasoch? ja som presla s dlhych po pas na holu hlavu :-D potom som nosila este chvilocku take kratucke a vratila som sa k dlhym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano mozem potvrdit videla som fotky a to je dost usvedcujuci dokaz :-D :-D a inak ooocenko moje vitaj medzi nami dievcatami x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
chi domi keď si hovorila o tej známej čo sa dala ostrihať, ja som to tiež tak spravila ... hneď po strednej lebo mamina povedala, že kým chodím do školy tak sa neostrihám a bodka. Ale stredná škola skončila a cez prázdniny ešte v júli hneď som bola ostrihať :-D keď prišla dom, tak nik nebol doma a čakala v obývke či si to niekto všimne, no všimla mami keď prišla z roboty ale bola som rada, že má za sebou sedačku,lebo ju až hodilo o ňu .... som sa vtedy aj zľakla, no nerozprávala sa so mnou asi 3 dni ....
Odpovedať
Profilova fotka
no nastastie si uz videla tu uz trosku dlhsiu verziu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nasi ked ma zbadali, tak mama len oci vyplestila a oco chytil zachvat smiechu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - to akoze fakt? tak to si prosim doplnit dokazovy material ;-) dany - ty si bola ale rebel :-D :-D :-p
Odpovedať
tak baby ja by som zas na to asi nenabrala odvahu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt ooočko? no ty kokso ... ja som z dlhých po pás prešla len po krátke :-) takže až taký šok som nespravila okoliu ako ty .... a to čo ťa k tomu viedlo???
Odpovedať
Profilova fotka
dominika - uplne kratke nemam nikde na fotke. potom uz len na tom starom pase, tam som na fotke a vlasy mali asi max 2 cm
Odpovedať
Profilova fotka
teplo bolo, liezlo mi to uz na nervy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi - ja som na tom podobne, pre mna bolo uz nadludsky vykon, ze som si ich dala tak nakratucko asi takto : http://img.bleskovky.sk/112819.jpg mozno to bolo aj trosku dlhsie, ne prd urcite to bolo dlhsie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no draha ale ten pas je uz davno v oddeleni znicenia nepotrebnych dokladov :-D :-(
Odpovedať
fiha ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby dnes zavitam i ja k vam :) sa nudim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
domi - to patrilo ako mne??? =-) ivik cauuuuuuuuuuu, vitaj medzi nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kedze sa nebaite o svadbach , tak troska k vam nabehnem domi , dik sa dlhe privitanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no toto ooočko :-D 8-) to je sila fakticky .... to obdivujem z dlhých vlasov na kolienko :-D domi - tiež dobrý účes ináč na tej fotke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivi -ja sa uz nemam preco bavit o svadbe ;-) a nemas zaco, patri sa pekne privitat :-) co mas nove? a robotka nist zatial?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?