Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Domi, no u nás tiež pod mrakom a mám sandále a trošku mi je zimno na nôžky :-( ... vydržím hádam. idem teraz cez obed sa zohriať na solárko, aby som bola pekná na svadbičku ;-) už začnem, najvyšší čas :-D mám toho kopec v práci, tak nestíham vypisovať ako ste vy zvyknuté ;-) :-D chi ....
Odpovedať
Profilova fotka
dany, u nas uz vykuklo konecne aj slniecko :-D :-p ... jasne treba sa skraslit, nech si na svadbe tip top ;-) oki, v poho, sak napises ked budes moct :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ty br´do --- kukám že ty si rýchla ako drak 8-) to máš takú v pohodke prácu? či už si brúsiš zúbky na admina na tejto stránke? :-D chi ...
Odpovedať
Profilova fotka
no asi to bude tym, ze ja mam pracu tak priebezne 8-) no uvidim kam sa moja kariera posunie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prácu priebežne? a to čo znamená? som zvedavá ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som akoze asistentka, a to znamena, zdvihnut tel ked zazvoni, vybovat postu, riesit maily a taaak... ;-)
Odpovedať
ahojte kočky, ako sa dnes máte?
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaa ... no tak asistentky sa majú ako vidím ;-) no idem ja na obedík .... a poslniť sa ... o hoďku paa
Odpovedať
Profilova fotka
no jo sa strasne mame :-S tak skoro na obed, co si nestihala ranajky??? :-D tak dobru chut prajem, paaa
Odpovedať
Profilova fotka
a hlásim sa - som späť ;-) no to vieš domi, my sa musíme striedať - nemám také vymoženosti, že kedy chcem, vtedy môžem ísť :-D striadam sa so sekrešom, lebo keď sú ony na obede, tak dvíham telefóny ... sa hrám na sekrošku ja potom :-p Som si aj zvykla na tento spôsob, človek sa prispôsobí ;-) ale keď niečo potrebujem vybaviť, a ísť neskôr na obed, tak sa dá všetko dohodnúť ...
Odpovedať
Profilova fotka
dany az teraz som si vsimla ze si pisala, my sme boli prave vtedy na obede ;-) no sak v poho, ja len ze si taka hladna bola som si myslela :-D :-D :-D .. v podstate aj my sa musime striedat, vzdy musi byt dakto v kancli
Odpovedať
Profilova fotka
:-) krásne ránko a pekný dník želám všetkým, kto si prečíta týchto zopár riadkov :-D my včera začali so zdobením medovníčkov - celkom sa dá ;-) a včera ozi mi oznámila moja kaderníčka a to až po tom čo som jej volala ja, že kedy sa môžem staviť poklábosiť o účese, tak že ona ma česať nebude, lebo má dovču ... no takže teraz zháňam nanovo kaderníčku ... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobré ránko dany :-) Aj u vás to vyzerá na jesenné ráno? Medovníčky budeš mať ako menovky, či darčeky pre hostí? Ja ked som volala kaderníčke, že či može a tak (a to som volala asi pred tromi mesiacmi), tak zacala ze: dvanasty september? ale to idem na chatu! no skoro ma oslahlo, aj ked by som mala este dost casu zohnat nejaku inu. nastastie (co ma prekvapilo) je ochotna prist z tej chaty priamo k nasim domov :-D Tak drzim palce, mala by si si svihnut :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no domi ja viem, žeby som si mala švihnúť ale vieš ma to zaskočilo, lebo som s ňou rátala na 100 pro a dávno vedela o svadbe a uisťovala ma, že na dovču vtedy nepôjde... som sa jej pýtala ešte na to. :-( No čo už teraz, ako povedal Peťko, namaľujú ma dve 4 ročné sesternice - také parádnice a učeše ma môj malý 9 ročný bratranec :-D keby som nikoho nezohnala náhodou :-N Toď jeho verzia .... ;-) na ktorú nemám slov a u nás je tiež akosi zamračene - hlavne že mám trojštvrťáky :-|
Odpovedať
Ved jasne, ani sa ti necudujem, mna by asi porazilo, keby mi to teraz povedala . . . asi nebude dvakrat zodpovedna . . . ja som mala zasa nieco podobne s kozmetickou, uz tristvrte roka dopredu som jej hovorila, ze teda by som ju chcela na 12. 09., ona ze ano, ok pisem si. A minuly tyzden mi vola, ze ci mi to vyhovuje o deviatej, alebo az po jedenastej, pritom som chcela na desiatu :-| Tak si to musim zasa zariadit s kadernickou, aby bol uces hotovy do dvoch hodin :-S Ten tvoj Peťko má super nápady, to keby mne povedal a som v "nalade", hned sa otocim na opacnu stranu :-D A ja mam dnes sukňu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky babky, my tu mame uprsane rano :-( a co ako sa inak mate?
Odpovedať
Domčurik je už v práci, no pozrimeže :-D Ja dufam ze nebude pršať za takú polhodinku, idem do mesta :-| Ja sa mam fajn, aj ked som včera myslela, že ma asi sekne . . . poslednou dobou ficim na Voltarene ActiGo :-S Ty jak mas domi? S manželom, či bez? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domci, ja som prifrcala uz o 8-ej ale pracujeme az od 8 30 hod ;-) :-p no neviem, tu na zlatych prsi a to poriadne :-S a co si uz v dochodcovskom veku??? :-D :-D :-D ja celkom v poho, stale cakam na svoj meninovy darecek a tak.... manzelicek je momentalne doma na svk, ak si myslela na to ;-)
Odpovedať
to ti zavidim, ja som prišla o siedmej, a pracujem od 8:30 :-( v podunajskych teraz neprsi vobec, ale jak vytiahnem von nos, urcite zacne ;-) jasne, ze som myslela na to, ci ho mas doma :-D ja keby som cakala na darcek, sa nedockam 8-( a ja si uz jak dochodca pripadam, ale to nie je vobec vtipne, ked ta vsetko boli ;-( preto chcem babo co najskor, ved za par rokov uz budem uplne kaput ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to preco tak skoro??? =-) no tak to je super, tu vzdy musi byt uplne ine pocko ako inde v ba ]-( aleeeeee ja ho mam uz na ceste, len mu to jaksik dlho trva :-D :-D sak ja len zo srandy a co ta boli? a prestan s tymi recami o smrti ]-( ]-( ]-( jasne???? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domika :-) no u nás prší ako z krhly - kurnik šopa hajzel ropa ]-( to je deň ... a čo to tu kecáte o smrti? kto sa zabil? Jáj dominika má sklony ? :-D ale no toto ... s tým bábatkom sme na tom podobne, tiež je najvyšší čas u mňa, lebo neviem neviem .... sa rozpadám môjmu milému už naozaj ... veď sme srandovali, že preto si ma berie lebo za pár rokov už by sa nemal s kým oženiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dany :-) to je teda den, ale mne ho len tak daco nepokazi :-o aleee to my len tak, aby rec nestala, ja sa este nikam nechystam 8-) ...no to mate teda ale chlapov poviem vam :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hm tvoj mužíček je iný? som myslela, že všetci sú rovnakí ... ;-) a ty ma takto sklameš, že ty máš supermana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis :-p :-p :-p ale pssst je to top secret :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo jasné, nikomu ani muk .. .le občas ma môže prísť vyzdvihnúť v práci keď budú kolóny hm?
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidime... :-)
Odpovedať
človek tu chvilku nie je, a uz ho robia mrtveho :-D šak ja som nehovorila o umreti, iba že sa niekedy citim jak dochodca ;-) A Domi ty tu nemachruj so supermanom, dobre? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak si povedala ze o par rokov budes mozno kaput, ty si s tym zacala :-p :-p :-p :-p no to si este rozmyslim, sak ale mne zatial ani raz nepovedal ze sa pomaly rozpadam :-D :-D :-D
Odpovedať
Sak to nehovori ani mne, ale ja si tak pripadam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale domi zas neprehanaj :-o a co sefuldo pocuva svoje spanielske skladby v praci?? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?