Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
ahojte baby, u nás je už poriadna nervozita
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi,viem si predstavit ale vsetko dobre dopadne..teraz vam poriadne naprsi stastia a vsetko sa este viac zazelena a v sobotu sa bude krasne slniecko na vas usmievat ako ste to vyriesili s tym pohrebom? pojdes?
Odpovedať
lucka: díky moc.Nejdem, ostávam doma, nezvládla by som to.Drahý pôjde,ale pochopil, že nechcem ísť a rešpektuje to. Keby to bolo aspoň dnes...ale zajtra deň pred svadbou už naozaj nie.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ak sa na to necitis tak by bolo blbe tam ist...a vsetko ostatne uz vybavene? kde vlastne mate obrad?
Odpovedať
obrad máme u nás v kostole, všetko ostatné už je vybavené našťastie
Odpovedať
Profilova fotka
Fiha Andzi, uz sa vam to riadne priblizilo. Zevraj ma byt pekne:-) Aj moja kamoska z Novych Zamkov sa v sobotu vydava. Tesis sa, ci je to viac stres?
Odpovedať
Profilova fotka
tak je super...dufam,ze zajtrajsok prebehne co najhladsie a sobotu si uzijete
Odpovedať
lucka:ďakujem lukaria: zatiaľ sa ešte teším, ale stresovať začnem až zajtra. Ja sa tiež teším, že vraj má byť pekne slnečno, lebo pôvodne hlásili na sobotu dážď.
Odpovedať
andzi - vsetko dobre dopadne... v sobotu bude pekne pocko a ty budes krasna nevesta... a je velmi fajn,ze tvoj drahy pochopil tvoj postoj k zajtrajsku... to asi tiez bude kopec emocii - aj ked tych smutnych...a zasa taky pretlak emociii.. drz sa
Odpovedať
skipi: ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
caute. dnes mam nejak vela prace. pondelok som si zobrala volnoooo :-D idem si pas vybavit.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ste tu? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja to tu mam len otvorene, ale inac tu niesom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne teda, tak idem aj ja prec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D id a ked pridem domov, uz chcem fotky na fb vidiet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
este ray caute, hodila som na Fb nejake foto od fotografa, je ich len par, ostatne pridam az zajtra, ideme ich ukazat zvysku rodiny a tak x-)
Odpovedať
domi: pozerala som,boli ste skutočne zlatí a pekne zladení. Krásne okolie, krásne fotky.
Odpovedať
caute baby, kde ste??? andzi - hlas ako si na tom... mne vcera volali zo salonu, v utorok idem na skusku siat - tu ked ich uz budu na mna upravovat....jupiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, ci uz aj obed :-) Ahoj Skip, to uz ti budu robit satky? Tak skoro? Domcur, naaadherne fotky mate. Si tam kraasna a Risko velky fesi.
Odpovedať
cau miska, hej volali, ze moje satky neboli vonku ani v aprili ani v maji a uz teraz cakaju iba na mna, a ze 6.6 maju vela neviest takze moje mozu spravit skor... sa tesiiim, uz nech je utorok, sak si ich uz ani nepamatam :-) a domi, teraz som kukala na FB foto...supeeeer, krasne...
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, to mas super, ze budes mat take skoro nenosene satky. O tych mojich ani neviem. Ale este chvilu budem musiet vydrzat.
Odpovedať
miska, to asi preto, ze su take specificke...asi nie kazda baba by po nich siahla :-) ale o to lepsie pre mna...
Odpovedať
ahojte baby, hlásim sa, už mi nervy pracujú, volala som kozmetičke, bola som objednaná na 10.30 a o 9.00 ku kadere, ale včera som zistila, že to nestíham, lebo kým by som prišla domov je cca 12.30 a už nestihnem nič.Tak som chcela posunúť kaderu o hodinu ale nevyšla mi v ústrety. Prehodila som si teda kozmetičku o 8.00 bola zlatá a príde skôr, o 9.00 budem mať kaderu. Som teraz trochu na obavách aby mi kaderníčka nepokazila potom make up, no ale musí dať pozor.
Odpovedať
andzi, kadernicka je pekna koza...to ti teda mohla vyjst v ustrety... ale ved da pozor, ved vlasy ti uz umyvat nebude, tak by ti nemala nejak make up pokazit... a inak ako? nesnivaju sa ti chobotiny? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) skipi - ty mas saty z diamondu,nie? ci sa mi to len zda? to je inak riadne skoro,uz nemozes pribrat do svadby :-D
Odpovedať
cau luci - hej z diamondu ako ty.....ale mozem, lebo ja to mam na snurovacku vzadu :-D
Odpovedať
skipi: kozmetička bola zlatá, som rada, že ma prehodila.Pred 2 mesiacmi, keď som to dojednávala som si myslela, že budem stíhať, veď sobáš je 15.30 a fotiť sa ideme až v pondelok. Ale baby neverte tomu, svadobný deň je riadna nestíhačka. Skipi: ktoré šaty budeš mať? Ja budem mať tie čo Lucka a už sa na ne strašne teším, sú hrozne ťažké, hlavne tá vlečka a ja mám pod nimi ešte kruhovú spodnicu s 2 vrstvami tylu. Rozmýšľam, že si v kostole nechám vlečku rozpustenú.
Odpovedať
Profilova fotka
a ktore? ja mam tiez snurovacku,nastastie :-D ale musim sa pochvalit, zhodila som kilo a pol :-) este 3 a budem spokojna 8-)
Odpovedať
baby a ako sa volaju tie vase saty??? ja mam monalisa.
Odpovedať
inak o tej nestihacke, to aj mne vravela moja kadernicka aj vizazistka, ze mam si vsade nechavat rezervu, lebo sa moze cokolvek skomplikovat a ze v satach sa nebudem tak rychlo premiestnovat ako v normale :-) ja mam kadernicku na 8mu a kozmeticku na 9tu plus rezerva, ze o 10,30 musim od nich padat zo salona
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?