Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
přesně ;-) Jaké budeš dělat jmenovky na stůl? Já jsem dělala malé skleněné svícínky - koupila jsem malé skleničky, které jsem obarvila na růžovo a stříbrnou konturkou psala jména :-) Bohužel foto nemám..dodám :-D
Odpovedať
Jeeee evivka to musi byt urcite krasne :-) 8-) my budeme mat klasicke z papiera, a farebne budu bielo-oranzove a mena ja napisem rucne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To bude taky moc pěkný ;-) Chtěla jsem udělat jmenovky sama hned od začátku, aby to bylo trošku osobnější a koukám, že to dělá hodně nevěst x-)
Odpovedať
Hej je to take krajsie a milsie, vyrobit menovky :-) x-) pozerala som tvoj album a mate paradne oznamko 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Děkujeme :-) Mně se moc líbí to Vaše, my jsme nebyli schopní udělat si oznámení sami :-N Které šatky budeš mít?
Odpovedať
Dakujeme, som rada,ze sa ti paci :-) nam ho graficky navrhol moj drahy, odfotil nas moj brat a ja som dala dokopy text :-D timova praca :-) nemam v albume moje svadobne satky, nech niesu obkukane :-) evivka idem uz prec od PC, lebo tu zaspavam, prajem dobru nocku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásné sny x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný upršaný deň vám prajem. Tak ako sa mi máte? Ja až na moju alergiu ]-( ,OK.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už je to tady... ]-( Právě volal kadeřník, že marodí a zkoušku účesu musíme přesunout na příští týden! ;-( No tedy to už je dost na těsno..měla jsem tam jít zítra, uže jsem se těšila, jak to spolu vymyslíme a teď tohle..navíc mám příští týden už pořádně nabitý, takže mi to zase pěkně zamíchá plány :-( Ach jo, pevně doufám, že je to jediná potíž... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky tak já už začínám neróznět nějak se mi špatně spí :-) už dotváříme takové detaily příští týden budem dělat výslužky :- akorát jsem byla u holičky a pokazila mě melír takže budu muset jít ještě k jedné a ta mi to snad spraví ach jo doufám že mě aspon teda pěkně učeše :-(((((( mám z toho obavu .-) ve čtvrtek jdu na zkoušku
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mm vo štvrtok skúšku kroja,zajtra skúšku účesu. A v piatok mám rozlúčku. Chichi :-D A čo vy a rozlúčka?
Odpovedať
Profilova fotka
evivka, nic si z toho nerob, mna skuska ucesu caka tiez v nedohladne.... a zofinka nestresuj,... melir bude dobry, uces tiez.... :)) topa,.... ja asi ziadnu rozlucku mat nebudem. nejako mi na tom az tak nezalezi... a baby by sa asi nebavili na slusnej rozlucke. lebo uz len koli babatku si cigarety a alkohol neprosim ani vidiet.... ale nad slusnou rozluckou ohrnali nosom tak kaslem na to.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak my sme cez vikend postihali fakt vsetko mozne. posledna nauka je za nami. na vstup do kostola budeme mat enyu-only time, na to pojde drahy s maminou, svedkovia a postupne druzicky, potom budem mat tri oriesky pre popolusku len melodiu na to pojdu prve nase krsniatka dvaja malinky zlatusikovia 3 a 5 rocny. jeden nesie prstienky a druhy hadze lupienky, to bude asi najkrajsie z celeho kostola. potom pojdem ja ;-) maju to v utorok skusit v kostole, ci im to prehraje cd prehravac, lebo su to mp3, takze sa musim modlit, nech to ide. vybavili sme drahemu vestu, teda skusku. zajednali krasnu kyticu a dohodli menu. budeme mat sunkovu rolku s vlasskym salatom a cerstve bagetky, mnam. polievocku, kuracie na prirodno, moravskeho vrabca, knedla a kapusta a vecer rezne so salatom. myslim, ze taka klasika. uz som si sfinalizovala aj vyzdobu. chcem si sem dat fotecky co vsetko mam, len mi to nejde stiahnut. aj tak neviem co vsetko na tie stoly dam, lebo mam toho dost a neviem co bude vyzerat najlepsie, len to tam dam ;-) uz postupne riadime s druzickami co kde a ako :-D skusku ucesu uz mam za sebou a som s nim spokojna, len z predu to trocha musime doladit. rozluckovu mam v sobotu a viem len to, ze zacneme u nas a koncime neviem kde :-D velmi sa na nu tesim. bude to fakt babska jazda a verim, ze sa uplne odviazeme. drahy ma v piatok a budu zapijat aj narodenie svedkovej malej, takze si viem predstavit ako pridu domou. pod obraz bozi :-D vy viete nieco o vasej rozlucke, ci budete mat tiez prekvapko? budete mat aj striptera? koselu popolnoci sme uz konecne zohnali, budem mat take staroruzove saty a nikde sme nevedeli trafit taku ruzovu, ale uz ju mame, tak som spokojna. zajednala som aj kytice pre maminky a druzicky. druzickam mi kvetinarka navrhla len take naramky, tak ma to celkom potesilo, ze budu mat nieco ine. teraz len ladim kto kedy kam pride a tak. lebo to mame v trencine a moja cela rodina pojdeme z bratislavy, cize to musime nejako skoordinovat. takze mam niekedy z toho hlavybol ;-) takze este 12 a je to tu. som zvedava ked sa tu stretneme po 20.9. co si tu budeme pisat. zajtra idem na cistenie pleti a dufam, ze spravime aj nejaku skusku make upu. idem sa dat prvy krat odborne malovat a bojim sa toho, lebo som zvyknuta na svoj styl a nechcem nieco prehnane. no, ale musim verit odbornicke. este sa musim objednat na nechtiky, ale neviem ako si ich dam urobit, lebo mam dost zdobene saty, tak nech to nie je prehnane. tak napiste co nove a tak papusky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, este som sa vam chcela postazovat aka som hlupa. drahy mi chcel dat urobit kyticu, ze to musi dat robit zenich. tak reku dobre, ale chcela som mu vytlacit fotecky, nech aspon vie priblizne moj styl. nakoniec, ze do kvetinarstva idem s nim ,tak som vytlacila fotecky a na jeden papier som dala aj fotku mojich svadobnych siat, keby kvetinarka chcela vediet ake su, alebo tak. ako sme k nim cestovali, tak som mu zacala nadavat, ze on si tie fotky ani nepozrel, ze ho to nezaujima a tak. tak si ich zacal prezerat a len tak na mna pozrel to su tvoje saty? ja hlupa som si to absolutne neuvadomila a celu dobu som to pred nim tajila. z pocitaca som ich vymazala a tak. to ich mam od marca zajednane, a ja mu 2tyzdne pred svadbou ich strcim pod nos. si viete predstavit ako som revala. tak, ale co uz mna nevidel. neverim ako na tie povery, ale chcela som, nech ich vidi az na mne. lebo fotograf vymyslel, tak ze on sa bude fotit skor, ja docestujem z bratislavy, on si ho pripravi niekde k stromu a bude fotit vlastne ako ma prvy krat uvidi. strasne sa na to tesim. aj ked on si stale robi srandu, ze mi povie, ze toto, no chod sa prezliect. :-D takze hadam, uz pojde vsetko dalej podla predstav :-) a prajem to aj vam nech mame 20.9.08 rozpravkove svadbicky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky budete mať niektorá na hostine aj ovocie?Ak áno prosím Vás koľko aký druh?Súrne to potrebujem vedieť. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
risk , ja nebudem mat... ale vidis, skvely napad. keby som mala mat tak podla mna sa mozes vyblaznit,,, mozes dat hocico... na co sa citis. ovocie je vsetko dobre. a kolko? staci ti jedna velka misa. druh---je ich vela. . .
Odpovedať
Profilova fotka
sixinka no ja si myslím že ovocie bude super ako vypln medzi druhým a tretím jedlom.Samozrejme tam bude veeeeeeeeeeľa slaného a bude sa krájať torta
Odpovedať
risk,ja budem mat ovocie - jablka,hrozno a banany. ale kolko tak to zatial neviem.
Odpovedať
Caute babenky !!! Uz sa vam to krati, uz len zapar ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby musím sa s vami podeliť o moju nervozitu.Pred mesiasom aj niečo som si vydražila na istej stránke poháre.Natešená že len za 480sk.ešTE SOM PREDáVAJúCEJ NAPíSALA žE NECH MI TO POšLE AKO KREHKé A ONA NATO,žE VIE AKO TO Má POSLAť.tAK NEDOčKAVá ZA DVA DNI UTEKáM NA POšTU OTVORíM BALíK A HáDAJTE čO?pOHáRE ROZBITé ZABALENé LEN V KUCHYNSKýCH UTIERKACH.tAK SOM SAMOZREJME IšLA POHáRIKY REKLAMOVAť
Odpovedať
caute kocky tak fakt za par...risk tak to ma fakt mrzi to je uder...ty vole ....neboj vsetko dobre dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
Pani vedúca sa namana pozrela že prečo mi to poslali v utierkach že na to sú dajaké bubliny.No ale dalej.Došla som domov a hned som tej kočke napísala že sú na reklamácii a poslala som jej doklad.Tak a dnes mi prišlo rouhodnutie že reklamačku mi zamietajú kôli nedostatočnému zabezpečeniu skla.Tak som jej napísala že požadujem vrátenie koruniek.A ona mi napísala,že mi vráti len polku,lebo že je to aj moja chyba,lebo že ked som jej napísala ako ich má označiť tak som jej mala upozorniť aj ako ich má zabaliť.Pred tromi mesiacmi sa mi stalo toto isté preto som ju na to upozornila NECH TO OZNAčí.Co vy nato,Mna ide poraziť,lebo viete že každá z nás má rozpočet čo sa nedá prekročiť a tak to vypadá že asi budem bez pohárov. ;-( ;-( ;-( normálne je mi z toho na.....
Odpovedať
Profilova fotka
emilly ved už som jej na tej stránke napísala aj hodnotenie.Ale nie negatívne len neutrálne s tým že nech si tam urobí každý svoj názor
Odpovedať
co si????? aza tak, tak tio je riadna truba....pardon za vyraz ale inac nsa neda? od kedy sa posiela sklo v kuch. utierkach, ved ja cd sa posiela v bulbinkovych obalkach...co spadla z ceresne??? tak skus si kupit nejake pohariky, nie drahe...
Odpovedať
Profilova fotka
No už mám jedny sľúbené a teším sa aj na ne.Len ma to štvelebo ozaj nevyrábam doma bankovky :-(
Odpovedať
tak to ti verim...to by mrzelo kazdeho a este teraz ked je tolko vydavkov...
Odpovedať
Profilova fotka
No napísala mi že aj ona mi napíše hodnotenie tak uvidím čo napíše idem hajať,lebo mi praskne hlava.Tak zatiaľ.Pa dobrú nocku drahé nevestičky...čakateľky :-D
Odpovedať
ahojte baby :-) vy ste sa dnes rozpisali, ani nestiham citat :-) idem pozriet o com bola rec :-D my sme dnes kupili kravatu po polnoci a dohodli sme vyzdobu kostola :-)
Odpovedať
Ahojte cakanky :-D ja ani nestiham vnimat ako sa nam to blizi. My budeme mat tiez ovocie, jeden chalan nam vytvori vyrezane melony a k tomu by sme chceli nejake hrozno a podobne.
Odpovedať
No aj my budeme mat ovocie, banany, jablcka a hrozno :-) risk tak s tymi poharmi ma to mrzi, to musi byt velmi inteligentna osoba, ze posle pohare v utierkach :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?