Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj my budeme mať ovocie,len neviem aké,nechali sme to na hotel. :-D A tie poháre,no riadna drzosť. A ešte že ona vie ako sa posielajú :-D
Odpovedať
my budeme mat hrozno banany a jablka
Odpovedať
Profilova fotka
čauky emilly:ako žiješ
Odpovedať
Profilova fotka
tak dneska jsem byla na zkoušce účesu, jsem celkem nadšená :) fotečky budou zítra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beuna: Jéj a ja mám zajtra. Takže spokojná,to je super.Dúfam,že aj ja budem.
Odpovedať
cauko moja mam sa celkom fajn, az na par malickosti v stredu idem na skusku siat juj tesim sa...ty zajtra na uces? tak drzim palceky potom daj vediet ako to dopadlo...:_))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby.... :o) Tak ma napadlo, dávate aj nejaké dary rodičom... resp. mamám kvety? Neviem či dať či nie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julianka :-) maminkám dáváme kytky a dorty no a tatínkům jsme to ještě nevymysleli:-( ale možná nějalé dobré víno a potom jim chceme udělat svatební fotoknihu ale těm tatínkům pořád nevím :-) co vy ostatní ? co dáváte?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak my dávame mamkám kvety.Ockom nič. Potom dostanú spoločné poďakovanie.
Odpovedať
Ahoj nevěsty, už se nám to blíží. No my dáváme maminkám kytičky a taky jsem přemýšlela nad dorty, možná by nebylo špatné na dort napsat něco v tom smyslu "Maminko a tatínku - děkuji." To by byl v tom případě dort i pro taťku. Co myslíte?
Odpovedať
Profilova fotka
no my píšeme jen za syna a za dceru :-) napsat tam za rodiče není vůbec špatný nápad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my torty nebudeme dávať.Zdá sa mi,že ich bude potom veľmi veľa a kvietkom sa predsa nič nepokazí :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
To je pravda, aby toho sladkého nebylo příliš. No jo, ale chtěla bych rodiče něčím trošku překvapit. Tak sem s nápady... ;-)
Odpovedať
Ja som rozmyslala,ze maminam kupim na pamiatku nejaku peknu brosnu a pre ocinov to este neviem :-)
Odpovedať
...no právě pro taťky to není až tak jednoduché :-N Maminkám dám kytice.
Odpovedať
Profilova fotka
babenky ahojte tak oficxialne sme boli dohodnúť menu a počet ľudí.Dali sme 3 chody a ovocie.Tak dakujem za rady. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja mám za sebou skúšku účesu,je perfektní,večer hodim foto.Cítila som sa ako v siedmom nebi. No ockovia majú smolu :-D .Ale nie.No ja tiež neviem. risk66: To je super,teším sa s tebou
Odpovedať
zofinka1: no s tou fotoknihou je to perfektny napad, aj my nad tym rozmyslame, aj ked tam chceme dodat fotky zo svadby, zo svadobnej cesty, takze to dostanu az az az mozno na vianoce chi chi, no a mam to vyriesene :-D Taktiez davame dokopy vsetke fotky, co mame spoločné, tie co nemali ani moznost nikdy vidiet .... to bude zase slz :-D Ja mam skusku ucesu v utorok, povodne som nechcela ist, lebo mam osvedcenu kadernicku, vzdy sa vie dobre na mojich dlhociznych vlasoch vyblaznit ;-) a nikdy zatial nesklamala babyyyyyy ako neskutocne rychlo sa to blizi
Odpovedať
Profilova fotka
mate nekdo svatbu v kostele? uz umite slib ?
Odpovedať
Profilova fotka
Juj babky.Tak tá foto kniha je super aj mi by sme ju chceli.Inak mám na Vás takú otázočku.s MOJíM DRAHýM MáME SPOLOčMé LEN 2 FOTKY,NEJAKO NáM TO NENAPADLO SA SPOLU FOTIEVAť A z detsva nemám ja ani jednu.Ako by ste to na svadobnom dvd riešili?
Odpovedať
Profilova fotka
topa dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inak dievčence hodila som fotky zo skúšky účesu a neviem sa rozhodnúť bud si nechám tento alebo radčšej zvolím drdol.V tomto účese mi veľmi pomohli clip in príčesky lebo inak mám krátke vlasy a len ofinu mám dlhú
Odpovedať
Profilova fotka
topa nádherné vlásky a účes je rozprávkový :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa si nechaj ten s clip in príčeskami. Je to veľmi pekné.Pasuje ti to. ;-) A dík za pochvalu účesu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
topa...ten uces je nadherny...budes kocka :-)
Odpovedať
cauko kocky...topa budes kocka, uz ti zavidim ze to ams za sebou ja to bude mat len tri dni pred svadbou tak som zvedava... dnes sme boli zajednat jedlo budeme mat tanierok polievocku + hlavne jedlo, potom dalsi chod a nakoniec dalsi...to staci, tiez budeme mat ovocie, takze myslim ze super...pred sobasom budeme mat svedske sotly, tak som zvedava ci to postihame vobec vsetko...uz sa vidim ako budem stresovat... dnes som konecne kupila papier na menovky tak sa chystam to poriesit, ak budem mat aspon jednu menovku tak prihodim a zhodnotite ci moze byt... OK???? joj baby ja mam take zmiesane pocity...ste tu niektora?
Odpovedať
Profilova fotka
emmilly prosím ťa nemáš nejaký vzor na menovky?Ja si ich chcem robiť tiež sama.A tie pocity mám aj ja.Myslím že to asi každá čo nása to čaká. :-D
Odpovedať
risk. tak ja mam jedny v albume skus mrknut...ale nerobim take kupila som tvrdsi papier farebny, taky ako mam vyzdobu mrkni...ten len prelozim na polovicu a na stred jednej strany dam biley papier ktory bude obstrihany noznicami takymi vacsimi vlnovkami a tam bude meno...tie vlnovky su podarene lebo ked to zostriham tak to da pekny tvar, ked tak vydrz do zajtra a zajtra to dam na net...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj emmily: tak ja menovky už mám,len treba poohýnať.Teraz tlačim etikety na alkohol. No poviem vám srandu čo sa mi pred chvíľjou stalo: No proste išla som otvorižť sekundové lepidlo,noaj som ho otvorila no pol tuby sa mi vylialo na ruky.Takže ledva som ich odlepila.Teraz mám zaschnuté biele lepidlo po oboch rukách a nejde to dole.No super.Ešte čo sa mi stane. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
emilly no biely v ýkres nie je problém,bordo mašličky mám a zajtra mám zasa čo robiť.Dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?