Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,no nám ešte treba z oblečenia kúpiť drahému popolnočnú košeľu a aj topánky.A mne tiež k popol. šatám topky.Potom ešte bižutériu.A také somarinky. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Na babulky mi máme už skoro všetko, okrem mojich pančušiek :-) aj košielku s kravatkou po polnoci. Mne sa popolnočné šaty ešte len šijú... snád to dobre dopadne... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj děvčata:-) já jsem v něděli koupila popůlnoční šaty už jsem se bála že žádné neseženu, ale nakonec jsem sehnala fakt krásné . Budu se sice snažit celý den vydržet ve svatebních, ale aspon mám jistotu, že se mlžu převléci :-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak nám už se to taky rýsuje, ale neustále nám chybí oznámení...tiskař mi řekl, že to bude až příští týden :-(
Odpovedať
Ahojte. Už sa nám to blíži. Kukám, že fungujete už od minulého roka. :-) Klobúk dole ;-) My sme sa zasnúbili niekedy v máji a plánovať sme začali niekedy v júni. resp. sme si zajednali len dátum, čas a miesto. Sálu sme dlho nehľadali, pretože už skoro nič nebolo voľné, takže sme brali, čo nám prišlo pod ruku. Hostinu máme v kulturáku v jednej dedine. Ale je parádna. Taká akurát, miesta tam je habadej a tesíme sa tam.Šaty som si dala šit cez kamarátku do Číny. Prisli minulý tyzden a sadli mi presne akurat a sú nadherné. Topanky ešte nemám..ani ženich oblek nema....nijako sa nenáhlime. Akosi nám to ais nedochádza, čo všetko treba...akurat včera sme uz dohodli jedlo, treba toho ešte veľa..ale snad to stihneme. Najviac ma znepokojuje zasadaci poriadok. Ja mám velku rodinu a moj nastavajuci len pár clovieckov, chceme to nejako zosuladit..ale netusim, ako ich usadime...mame aj vela deti, takze to bude dost zlozite. Popolnočne saty neriesim, ked sa nejake pekne a cenovo dostupne nájdu, tak kupim...ale tie svadobne mám uzasne, su lahke a vzdusne, tak sa asi nebudem ani prezliekat...ešte neviem....kazdopadne sa tesim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
matusik: No nezávidim vám takýto frmol. No ale všetko sa dá zvládnuť. My už skoro všetko máme,už len pár detailov. ;-)
Odpovedať
cauko kocky halo nespite??, :-))) podte na pokec...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dsievčence tak ja dnes idem na skúšku účesu.Už sa neviem dočkať.Som veľmi zvedavá,lebo budem mať kombináciu clip in,tak som zvedavá čo s tým.
Odpovedať
cauko kocky nie ste tu ziadna,??? dnes sme kupili krabicky na kolaciky a pre mna aj cervene boty k satkam na redovy...tak som spokojna...uz fakt len malickosti...ako sa mate???paaanecky uz len 3 tyzdneeee
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky už jen 2 týdny a 5 dní jééé to se to teda fakt krátí :-) našla jsem toto http://www.novinky.cz/clanek/148527-z... jinak jsem v tvorbě vývazků a ještě nemám jmenovky a zasedací pořádek na zkoušku šatů jdu 10. tak doufám, že šaty budou v pořádku :-) pak jdu na zkoušku účesu a líčení tak jsem docela zvědavá :-) a jak vy pokračujete ???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky babky.Tak skúška dopadla nad moje očakávania.Dnes si idem jednej krajčírke pre čepiec a zásteru na odčepčenie tak som zvedavá.Poobede ideme s maminou nalepovať etikety na flašky.Tak už si môžeme povedať,že to máme za pár :-D :-p
Odpovedať
baby ja som v koncoch ja uz neviem co mam robit...neviem ci si mam nechat okuliare alebo dat sosovky...rozmyslam nad sosovkami ale kazdy je na mna zvyknuty...????
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Emilly já taky nosím brýle ne sicetak často, ale na svatbu si dám čočky, jsem si na ně teda musel tedka zase zvyknout nenosila jsem je 5 let tak doufám že to vydržím někdy mě trocšku škrábou. Být tebo utak si dám ty čočky je to pohodlnější i na ty fotky :-) to by se to mohlo odrážet
Odpovedať
Ahoj holky,tak co,už se nám to krátí že???Já se furt v noci probouzim a přemejšlim jestli sme na něco nebo někoho nezapoměli.... :-N :-D :-o
Odpovedať
ahojte...ja mam svadbu o den skor ako vy... :.) našla som jednu pranostiku 1. September Aké je počasie na 1.septembra, taký bude celý mesiac. tak hadam nam to vide
Odpovedať
Profilova fotka
emmily? Tak čo ako si sa rozhodla ? Budeš mať okuliare,alebo šošovky?Podľa mňa si nechaj okuliare,lebo na ne si zvyknutá.Ale toť môj názor.
Odpovedať
uuupppssss holky, neviem ako vy, ale ja zacinam byt nervozna, normalne mi to nepali, sedim v praci za kompikom a venujem sa cely cas tejto stranke, aj ked sa neviem sustredit ani na to, co uz mam vybavene a co nie :-S Snad to sef pochopi hehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj verulienka: No nás to chytá obidvoch. Môj drahý bol minule taký nervózny zo svadby až som sa smiala.No ja mám v bruchu také zvláštne pocity.No veľmi sa teším.Ešte posledné veci dovibavovať a finíto. :-D
Odpovedať
ahojky Topa: tak v nasom pripade nervozitu davam najavo len ja, on sa tvari, ze je vsetko jednoduche v pohode, mile ho sledovat, dufam, ze mi nevybuchne den pred svadbou :-D Včera si bol skusat oblek, este su potrebne male upravy, ale vyzera v nom perfektne ... cely cas ako sme boli v salone, tak ma prosil, aby som mu ukazala moje saty.... heheh, no jasne! a heh, nemame este vybratu skladbu, ale nakoniec budeme mat aj DJa, tak to uz nebude taky problem. Velmi sa mi paci v slepych ulickach od zbirku a mariky, perfektny text, no ale mozno to bude nakoniec ta nasa od Pearl Jam Whishlist :-D - ale to by som sa asi uz neudrzala a neubranila slzam (teda branit sa im nebudem za ziadnych okolnosti ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
No slzám sa asi neubránim ani ja.Práve riešime s kámoškou špirálu.Keďže mám alergiu a veľmi veľmi citlivé oči tak rozmýšľam či bude vhodná vodeodolná špirála. Nevieš náhodou poradiť čo sa týka špiráli? A my na náš prvý tťanec budeme mať od Petry janu -§ Už nejsem volná :-D
Odpovedať
no, tak tu skladbu nepoznam heh, pozriem youtube .... no a keby si si dala nejaku priesvitnu, to je myslim nie az tak drazdive .... ja neznasam vodeodolne a ani nebudem taku mat, nech sa moja kamoska zapoti pri miliontom prelicovani :-D
Odpovedať
Ahoj holky, tak nějak začínám mít nervíky na pochodu...jj čeká mě to také 20.9. Teď máme s příteleme společnou rozlučku a příští víkend mám s holkama dámskou jízdu...Začínám nestíhat-zkouška účesů, šatů, nehty, dokoupit co je ještě třeba....
Odpovedať
cauko kocky.... ahoj topinka...tak co moja ako sa mas??? co sa tyka tych slz tak to si piste baby ze ja budem revat jak tur na sobasi, neviem ako to mam spravit aby som neplakala....nemate navod??? tak rozhodla som sa pre sosovky...dnes som bola vysetrit zrak...mam ine uhly cico takze to bude az o 10 dni, snad to stihnu...ja tava tiez som mohla ist skor vsetko len odkladam... dufam ze mi nebudu retzat oci bo ked hej tak ostanu predsa len skulky....ale ja to robim kvoli fotkam tak uvidim, ako sa budem citit... inac mam nove krabice na kolaciky a konecne aj topanky na redovy...takze uz som cela vystrojena, este nejake pekne vlasenky .... kocky kde ich zozeniem??? neviete? nasla som v savdobneom obchode ale zdali sa mi dost drahe...
Odpovedať
Profilova fotka
Emmily: Ahoj mám sa ok,až na to že prepukla moja alergia a aj môj žalúdok.Takže mám bolesti.No dúfam,že na svadbe budem fit.Papaám iba sucháre. :-D No aspoň schudnem. teším sa s tebou že už máš botky.Ja ešte nemám. ]-( No zajtra idem do mesta.Tak verím že kúpim. Holky dnes príde kámoška a ideme skúsiť svadobný make up. :-D Dúfam,že to moje oči vydržia :-(
Odpovedať
caute kocky...ste tu niektora???
Odpovedať
ahoj emmily ja som tu :) ja som dnes bola zobrat SPZtky a pierka zo salona :-) podla mna budu mat pekne vlasenky v salonoch, v tom odkial mam saty maju aj vlasenky aj rozne ozdoby do vlaskov :-) a ja tiez asi budem plakat na sobasi x-) nic z tym neurobim :-D
Odpovedať
ahoj lili, aj my mame spztky tak sa tesim, snad budu drzat....uvdime...a co ty? uz si bola skusat saty?
Odpovedať
ahoj emmily :-) ja mam skusku siat az v utorok pred svadbou :-) a ty ides kedy? ;-)
Odpovedať
no ja praveze ani neviem, mali by sa mi ozvat...pisala som mail ale zatial nic...asi tam zavolam...ale tiez si myslim ze tak tyzden pred svadbou... a co uz mas po skuske ucesu a mejkapu? ja idem az 17.9...snad to bude v pohode, a nezrobila osm zle ze az tak neskoro...
Odpovedať
Ja som si hned dohodla termin skusky ked som si zajednavala saty s tym,ze si este zavolame a presne sa dohodneme :-) ja uz mam po skuskach make upu aj v albume mam fotky zo skusok :-) a na skusku ucesu idem tiez tyzden pred svadbou, tak dufam,ze dopadne dobre :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?