Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
jeeeeeee to ti verim :-D my sme sa tiez strasne tesili a bolo to super ;-) aj som si poplakala,ked ma pred vsetkymi ziadal o ruku x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak teda na to som zvedava aj ja ako ma poziada o ruku :-D Dufam,ze to bude pekne
Odpovedať
dobre raaanko :-N urcite to bude kraasne :-D dnes je taky pekny slnencny den, sa tesim z toho. Asi pojdeme niekde do prirody ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme doma,budeme mat navstevu, :-)
Odpovedať
Ako vznikla tvoja prezyvka angyalok? ;-) ak to nieje tajomstvo
Odpovedať
Profilova fotka
Angyalok znamena v slovencine-Anjeli :-) Taka bola moja prezývka na nete kde sme sa z buducim manzelom zoznamili.
Odpovedať
Juuj to je pekneee :-) ja som rozmyslala co to moze znamenat ale nebola by som nato prisla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Aky ste mali vykendik?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute výkend bol krásny ale krátky,škoda.Boli sme na chalupe :-)
Odpovedať
ahojte, my sme sa mali tiez fajne,v piatok sme mali dovolenku, tak sme dlhsie vikendovali, vonku bolo krasne tak sme to vyuzili :-)
Odpovedať
Ahojte, no my sme boli s drahym v piatok v BA pozriet Lilianku do nemocnice, v sobotu sme sa sli pobicyklovat a v nedelu sme sli na nakup do Metra... Inak nic noveho... Vy mate nieco noveho ohladom svadby???
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute zajtra konečne ideme pozrieť sálu,tak sa veľmi tešíme.No začnem novú tému, a čo svadobná noc.Zaujíma ma keď svadba skončí okolo 5:00 tak čo,a príklad len do 9:00 máme rezervovanú izbu.To je dosť smutné.Dajte vedieť,papapappa
Odpovedať
Článok sa načítava...
No my sa vyspime urcite v spolocnom bytiku a v nasej uz manzelskej postely... ;-)
Odpovedať
:) baby vy uz riesite svadobnu noc :-D my budeme mat izbu v penzione ale este neviem dokedy sa budeme musiet vypratat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No musíme predsa všetko predebatovať a to je dosť podstatná vec. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
veru veru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko a akú budeš mať výzdobu,akej farby? :-D
Odpovedať
Baby chystate sa maj aj tradicne zvyky,odobierku, rozbijanie a zametanie taniera, spolocne papanie polievocky, odcepcenie atd.? :)
Odpovedať
Topa no my zvazujeme vyzdobu - bud oranzovu alebo ruzovu... Lenze v takej farbe by som chcela mat aj popolnocne saty, tak asi to vyhra ruzova farba, lebo oranzove farby mi nesedia :-| A co sa tyka tradicii, tak budeme mat vsetko, nas starejsi to vsetko ovlada, len sa s nim vopred dohodne, aby o "panenstve" nic nehovoril, kedze uz mame babatko x-) Aj ked poviem vam, po porode som sa citila ako panna :-N
Odpovedať
Kotenko ruzova je naadherna farba, ja ju mam tiez velmi rada ;-) inac ta velmi obdivujem,ze uz mam porod za sebou, ja sa toho porodu riadne bojim,ale budem mysliet na to babatko a vydrzim to x-)
Odpovedať
Presne tak, treba mysliet na babatko a ani nebudes vediet a budes mat po tom.. Je to krasny pocit mat babatko... Inak uz mame 6 tyzdnov a 4 dni a mame 2 560 gramov x-)
Odpovedať
jee tak pekne priberate ;-) gratulujem a nech to takto dobre ide dalej
Odpovedať
kotenko a ake chcete mat obrucky? my budeme mat z bieleho zlata nejake jednoduche :-)
Odpovedať
dakujeme... x-) nehnevajte sa, ale vybrali sme si s drahym filmik, tak ideme pozerat DVD, tak papa zajtra
Odpovedať
ppa :) my ideme kukat superstar :-D
Odpovedať
kde ste, baby??? Ako pokracujete s pripravami??, My nemame nic nove, dokonca ani ohladom Lilianky... V piatok ideme konecne kocik kupovat, tak sa tesim, ze budem s nim po byte jazdit :-D Inak v tyzdni ideme obehat svadobne saly, tak sa tesiiim a buduci tyzden idem na skusku siat, rozhodla som sa, ze si cez ebay saty kupim, len musim vybrat strih siat osobne...
Odpovedať
Profilova fotka
Čauky, my práve prekladáme nábytok,to je moja záľuba.Ohľadom svadby nemáme nič nové. ;-(
Odpovedať
Topa, ak my to radi robime, len nato treba cas, ten bohuzial v poslednej dobe nemame... Ale pred vianocami planujeme zmenu v bytiku
Odpovedať
Profilova fotka
Aj sa pri tom zasmejeme :-D :-D :-D a tiež nám neostáva veľa času,škola,práca a atď.
Odpovedať
Noo to chapem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?