Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kotenko: já myslím, že jmenovka je dobrá věc, já jsem je zatím zažila všude a myslím, že to zabránilo chaosu na začátku. po obědě si pak každý stejně sedal kam chtěl a tak různě se ti lidé točili kolem stolu podle toho, s kým si chtěli povídat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to máš dobre,že vieš čo na seba.A čo svadobné šaty? Dávaš si šiť, alebo kupuješ alebo si požičiač?Ja si pôjdem požičiať,no keď som na internete pozerala tie šaty tak sa mi veeeeeľmi veľa páčilo.Tak ako sa poznám nebudem sa vôbec vedieť rozhodnúť,a budem mať nervi.Ale dúfam, že nakoniec predsa nájdem moje vysnívané.
Odpovedať
No ja si chcem tu na SVK nejake saty poskusat a vybrat si typ ktory chcem a potom si ich cez ebay kupim, ak s mi to podari.. Ale popripade budem mat na SVK nejaku zalohu... Ale ak by som nekupovala cez ebay, tak rozhodne si poziciam. SVadobne saty uz presne viem ktore chcem, mam ich aj v albume "MARY´S", len neviem kde ich maju´... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Super, závidím.A výzdobu si budete robiť sami, lebo mi áno. Najprv si musíme všetko premyslieť čo tam chceme, aby to nebolo prepchaté a potom honba na nakupovanie.Na to sa teším, už keby to bolo. :-)
Odpovedať
Co sa tyka vyzdoby - zalezi ako sa dohodneme s personalom v sale... To este neviem, nerozmyslali sme nad tym... Ale ak by sme robili sami, tak poverila by som asi naj kamaratky, aby sa mi o to postarali, lebo v sale kde by sme chceli mat hostinu robia cez vikendy diskoteky a tak neviem, ci v piatok budu mat nejaku akciu alebo nie.. a ja by som to v sootu urcite nesla chystat, to budem mat ine starosti... Alebo mi teraz napadlo, ze poverim personal a zaplatim im zato... Uvidime, fakt neviem
Odpovedať
Profilova fotka
Ok,ja len dúfam, že v náš svadobný deň bude krásne počasie.Nebola by som veľmi rada keby pršalo. No veď uvidíme, už o necelý rok.
Odpovedať
Topa, ja nato myslim kazdu sobotu, ze ake bude pocasie... :-S a ja zas hovorim, len nech svieti slniecko, moze byt aj chladnejsie, aspon nam vydrzia zakusky.. baby, aj planujete nejake "umelecke fotky"??? Chcete niekde vonku v prirode, alebo niekde v atelieri??? Na akych cenach ste sa dohodli s fotografmi..? My nasmu zapaltime 4 500 Sk a bude nam fotit uplne vsetko, komplet celu svadbu "od rana do rana" a k tomu aj nejake fotky v prirode... Na pocte ks fotiek sme sa zatial nedohodli. mam stastie ze drahy sa pohybuje vo "svadobnej sfere", nas fotograf normalne berie 8 tisic, ale povedal, ze nam to spravi za polovicu. je skvely, som fakt rada ze ho budeme mat.
Odpovedať
Profilova fotka
My zatiaľ nemáme fotografa, takže zatiaľ neviem povedať. A fotky v prírode budeme mať určite, ale až po obrade,skôr nechcem aby ma vydel, verím na povery.Kameraman sa nám začína rysovať. =-)
Odpovedať
ja na povery verim, ale fotit by som sa chcela pred obradom, doobeda byva lepsie slnko na fotenie...
Odpovedať
Profilova fotka
My to radšej urobíme po starom,budem spokojnejšia.Chcela by som aj ateliérové fotky, ale nechceme odbiehať zo svadby.Takže musíme niečo vymyslieť.Nepáči sa mi to keď sa odrazu mladomanželia vyparia.Teraz sme boli na svadbe a bolo to teda otrasné, zábava pomaly žiadna.Kámoška sa nás pýtala či sa aspoň trošku bavíme, no ale keď vydela prázdny parket, tak radšej bola ticho.Toto určite nedopustíme.My sme blázniva rodina a tanec to je naše.
Odpovedať
najlepsie je fotit sa ned po obrade a svadobcanom na tu hodinku - hod a pol pripravte nejaky program... My budeme mat sobas na Bojnickom zamku a tak uvazujeme nad malou prehliadkou zamku pre tych, co sa budu nudit... tiez nechceme odbehovat z hostiny potom. a co, chcete byt unesene??? Ja aj ano, ale nie dlho... Este ze mame skveleho starejsieho, ten sa nam o zabavu postara ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nechcem byť unesená,chceme si naplno vychutnať svadobnú atmosféru ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte :-) Tak a uz sme vybavili aj salu huraaaaa :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahoj, no popis viac co mas nove, co by si chcela, aku vyzdobu, ake fotky, unos nevesty.. Popis toho viac ;-) Inak celkom dobra otazka... KONALI SA AJ NEJAKE ZASNUBY??? Ako to prebiehalo??? Mne drahy prezradil, ze ma chcel poziadat o ruku v den, ked som mala prist domov spolu s nasou dcerkou, ale bohuzial som mu prekazila plany, kedze ma z nemocnice pustili bez Lilianky... Tak teraz cakam ci sa bude nieco diat alebo nie, chceli sme sa zasnubit minuly rok na Vianoce, ale nakoniec sme od toho upustili... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Oficiálne zásnuby sa nekonali, môj miláčik ma požiadal o ruku pred vyše rokom. Bolo to 13.5. 2006,ja som nič netušila.Bola sobota a on zaklopal na dvere a povedal aby som si šla sadnúť a nech zatvorím oči. Tak som ho poslúchla, nič som netušila, pretože mi to robí často, keď mi niečo kúpi a tak. Ja som si sadlo a on povedal nech otvorím oči a ja som sa rozplakala, dostala som krásnu kyticu ruží a ktomu nádherný zásnubný prstienok.Bolo to nádherné, hned ako som sa upokojila, som zavolala najbližším. :-N
Odpovedať
Topa, no tam to bolo fakt nadherne a kraaasne x-)
Odpovedať
ahojte:) tak ja unos nechcem mat v ziadnom pripadee ;-) fotit sa budeme pred obradom, lebo mame naplanovane 2hod fotenie :-D uz sa veeelmi tesime. Na poslednej svadbe moj drahusik nafotil 1600 fotiek aj umelecke a je to teda riadna fuska,ale aspon maju mladomanzelia zachyteny kazdy moment :-) uz sa tesim ako si budem prezerat nase fotky :-) budeme mat fotografku tiez od rana do vecera... aj my si potrpime na kvalitne foto a video,tak cenu radsej nebudem pisat :-D
Odpovedať
jaaaj a moje zasnuby to bolo tiez prekvapko :-D vybrali sme sa vecer na prechadzku a do pizzerie a tam moj drahy cely cerveny mi podal skatulku s krasnym prstienkom :-N taka som bola stastna az mi bolo do placu :) dostala som ho ako darcek k narodeninam
Odpovedať
Ahoj, Lilus a kde sa chcete fotit??? My by sme chceli pred obradom v Brodzanoch a po obrade vyuzit Bojnice - zahradu a podobne... ;-)
Odpovedať
Este nemame vybrate, asi to nechame na predstavivost a fantaziu fotografa :) Tie bojnice urcite vyuzite, tam budete mat krasne fotky ;)
Odpovedať
jasne, vyuzijeme... ;-) Len aby nam pocasie vydrzalo, to sme tu uz rozoberali s "topa"... x-)
Odpovedať
nebojte sa urcite bude pekne :) moja kamrataka mala pred rokom svadbu 23.9, moja dalsia kamaratka mala svadbu teraz 22.9 a bolo vzdy kraaasne a my mame 20.9 tak bude tiez kraasne :-D
Odpovedať
No dufam ze mas pravdu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k Vám přidávám...My už máme rezervovaný datum na matrice, zamluvenou restauraci na hostinu a to je asi všechno...Jinak jsem byla ve svatebních salonech podívat se na šaty, ale prý je ještě brzo, tak to zatím neřeším... :-D Jinak taky doufám, že bude krásně...
Odpovedať
Ozaj, zajtra si ideme poebhat saty u nas v okoli, len neviem kde najdem salu aj s ubytovanim (okrem Hotela)... budeme mat na svadbe dve male deticky, tak treba aby sme ich mali pri sebe... :-|
Odpovedať
chi, som sa pomylila, nie "saty", ale "sály" :-D :-D :-D (jedno pismenko a co narobi :-D)
Odpovedať
Profilova fotka
My si musíme sálu ešte pozrieť,a tak sa rozhodneme.Dúfame,že ešte bude voľný termín :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.My teraz budeme mat zasnuby 20 oktobra :-)
Odpovedať
ahojte :-) angylok, to budete mat take oficialne s rodinami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lilu :-) Ano budeme mat take,uz sa moooooc tesime,uz sa to blízí. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?