Svadba 13.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte to je moj termin svadby, kolko dievcat sa najde s tym istym datumom???
Odpovedať
@angieska ano a vieme si aj samy poradit, preto nemame vela stran :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
lola.lombardiova, ďakujem veľmi pekne za radu. Skúsim to dnes večer pospájať. Drahý už tiež nemá chuť zdvíhať enormne počet svadobčanov, takže má rovnaký názor ako ty a vlastne aj ja. Takže už ich len nejako pospájať a komu nevýde, nech si donesie svojho... :-| A já si myslím, že tento týždeň to dáme ešte na deväť strán, či? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ha! a je tu deviata :-)
Odpovedať
@bejby81 jasne,ze dame! ja si tiez susim hlavu,koho s kym asi spojit. niekto povie,ze da vediet,ci pride, niekto popvie,ze nepride... no skratka na nervy! dnes som ukecala nasich,aby sli par pribuznych pozvat sami :-) otec machroval,ze oni to stihali 1 tyzden pred svadbou a to nemali auto! :-)
Odpovedať
@bejby81 kolko mate ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova hm, pozvaných 97 dospelých. + 12 detí vo veku 2 až 7 rokov. Môj krstný syn má 13.augusta 6rokov, takže ich oslávi na našej svadbe, tak tie deti nejak neriešime, nech mu je veselo. + Fotograf, muzikanti a na 22.hodinu sme pozvali ešte kamarátov a kolegov...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka_riskova keďže to práve riešiem, tak nech sa páči typy na 1. tanec novomanželov: Nothing Compares To You. Sinead O’Connor Close To You. Maxi Priest Power of Love. Jennifer Rush Love Me Tender. Elvis Presley I Can’t Help Falling in Love with You. Elvis Presley Just the Way You Are. Billy Joel When You Say Nothing At All. Ronan Keating From This Moment On. Shania Twain You Made Me Love You. Al Jolson How Deep Is Your Love. Bee Gees Amazed. Lonestar From This Moment On. Shania Twain At Last. Etta James Because You Loved Me. Celine Dion I Cross my Heart. George Strait It's Your Love. Tim McGraw & Faith Hill Wonderful Tonight. Eric Clapton Have I Told You Lately. Rod Stewart or Van Morrison I Swear. All 4 One Unchained Melody. Righteous Brothers I Knew I Loved You. Savage Garden Always and Forever. Heatwave The Way You Look Tonight. Frank Sinatra True Companion. Marc Cohn Endless Love. Lionel Richie & Diana Ross I Do [Cherish You]. 98 Degrees It had to be You. Harry Connick Jr. Could I Have This Dance. Anne Murray Here and Now. Luther Vandross Truly, Madly, Deeply. Savage Garden Everything I Do. Bryan Adams I Could Not Ask For More. Edwin McCain All My Life. KC & JoJo Taking You Home. Don Henley Beautiful in My Eyes. Joshua Kadison When a Man Loves a Woman. Michael Bolton Breathe. Faith Hill What a Wonderful World. Louis Armstrong Unforgettable. Nat King Cole & Natalie My Heart Will Go On. Celine Dion Všetko som to prešla, a veľmi sa mi pozdáva Bryan Adams - Everything I do, I´ll do it for you. No ale ak to nebude moc vtieravé, radšej by som ju zaspievala drahému sama a otvorila s touto piesňou nejaké kolečko. Že by som mu zaštebotala do uška osobne a popri tom si hladeli do očí... mohlo by to byť fajn, či? Alebo si pomyslia ostatní, že sa chcem predvádzať =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja piesen na prvy tanec riesim s drahym, lebo by to mala byt podla mna piesen, ktora nam obom nieco spolocne pripomina, takze mame tie svoje tipy (imt-smile-mam krasny den, forever young-este neviem ktora verzia :) ale asi skor ta slovenska, aby vsetci hostia rozumeli slovam a ta od imt smile ma pekne slova :) no a ak vies spievat, tak mu to mozes kludne darovat ako darcek :)
Odpovedať
ja tiez prave vyberam pesnicku na prvy tanec a neviem si rady..:( kopec ich je krasnych, ale stale si nie som ista..kamoska mala nadhernu : alessandra amoroso- la mia storia con te..chcela by som nieco podobne, este keby to bolo po taliansky alebo spanielsky bolo by to super, ale nic podobne som nenasla :(( nemate niekto tip? @bejby81 : ak vies spievat a neriesis tremu,tak to bude podla mna super :)- ja ani svadobcania by nieco podobne neprezili (neviem spievat a od tremy by som asi skolabovala aj keby som vedela :))
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova no poradiť si sami vieme, to je jasné, ale tak tu sa nerozoberajú len svadobné veci :-) ja som tu spoznala pár super báb, s ktorými sa mienime aj stretávať po všetkom :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@bejby81 my mame cez 90 ludi. nasi by najradsej pozvali pol dediny! :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuzanka_riskova @bubblinkka @angieska @lola.lombardiova Ďakujem za podporu. Spievam profesionálne, takže stres nebudem mať. Len ma trápilo, či to nie je prehnané, že či to ľudia pochopia, že to je pre drahého a nie robenie si reklamy. S drahým brbleme v pohode po anglicky a keďže behá so mnou po vystúpkach a súťažiach, tak máme veľa obľúbených piesní. Jemu sa však páčia viacej rokové balady, lenže ja som ho odhovorila, že cieľom nie je rozplakať sa, ale byť šťastný. Drahý je tanečné drevo, takže nakoniec sme vybrali pieseň, v ktorej sa aj on prirodzene hýbe :-) xavier naidoo - ich kenne nichts, dass so shoen ist wie du (nepoznám nič, čo by bolo pekné ako ty). Text to má úžasný a Xavier (nemec juhoafrického pôvodu) spieva-rozpráva úprimne. Ešte rozmýšlam, že by som nejaký úryvok prekladu dala na papier a priložila ku menu. Rozpis menu sa vlastne dáva na každý stôl alebo ako to riešite vy? To som vlastne ešte vôbec nedomyslela...
Odpovedať
@bejby81 : wau, xavier je super,ma uzasny hlas..mam od neho nejake starsie CDcka,ale tuto pesnicku nepoznam..hned si ju idem najst a pustit..my sme dreva dve,tak o tom mam vyber stazeny :) a s tym spevom to bude originalne a super, urcite :)drzim palce.. my menu nebudeme mat, kedze pri takom pocte ludi sa mi tym uz ani nechcelo zaoberat :) navyse menu vyberaju rodici,takze ocakavam tazku klasiku,nic necakane,takze kazdy menu uhadne aj bez rozpisu :))co som ale videla (na fotkach),tak vacsinou mali rozpis pre kazdeho na/pri tanieri.. a s tym textom je to tiez velmi dobry a dalsi originalny napad..:)
Odpovedať
Profilova fotka
@bejby81 no napríklad ja menu neriešim vôbec, nedávam nikam rozpis ani nič....proste uvidia na tanieroch, keď donesú čašníci :-) ale u nás to menu nie je ani zvykom, takže asi záleží od kraja....
Odpovedať
u nas bude menu kilasicke, inac by sa neratalo,ze sme na svadbe :-)
Odpovedať
@bejby81 Ahojky. A nemas aj nejake typy na slovenske pesnicky na 1. manzelsky tanec? Ja by som chcela nieco slovenske ale vobec netusim co :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja slovenských pesničkárov moc nemusím. Záleží čo je tvojmu srdcu blízke :-) Verím tomu, že každý interpret má v repertoári aspoň jednu skladbu, ktorá je pozitívna a o láske. Byť tebou, tak asi idem na youtube.com a zadáš meno hudobníka "Dušan Grúň" a skúšaš. Alebo môžeš ísť po textoch autorov, len to už by bolo fakt na dlho.
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y predchádzajúci príspevok je pre teba - som ťa zabudla označiť :-)
Odpovedať
@bejby81 Tak zrovna Dusana Gruna nemusim :-D Nemyslela som take stare pesnicky ale nieco slovenske ludove napr. na co by sa mohol tancovat valcik.
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y tradičný svadobný valčík: vydala ma mamka.... Pokiaľ máte DJ alebo kapelu, tak to vlastne ani riešiť nemusíš - oni vedia čo majú zahrať
Odpovedať
Profilova fotka
@bubblinkka ďakujem za podporu, toto som potrebovala. Nápadov mám kopu, lenže nie všetko prejde cez maminu :-) tá sa vo všetkom vyzná, lebo robí v kultúre, stále niečo organizuje, takže na mňa chvíľu skúšala hrať akoby to bola jej svadba. Takže keď nad niečim váham, tak radšej to ani ďalej neriešim, lebo by som mohla naraziť na múr :-DDD
Odpovedať
@bejby81 Tato pesnicka bude hrat na rodicovskom :-) Dufam ze nam Dj nieco poradi.
Odpovedať
@bejby81 : niet za co:) drzim palce:) nasi sice v kulture nerobia,ale presadit si nieco tiez nie je jednoduche :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubblinkka To že sa moja mamina vyzná, lebo robí v kultúre, som mala dať do úvodzoviek. To je totiž jej rýchla výhovorka: "ale to sa tak nerobí, u nás v robote to robíme ináč" :-) to je pre ňu pádny argument :-D Vaši majú akú vyhovorku na svoje patenty, asi "dlhoročné skúsenosti" alebo babka začala "keď som sa ja vydávala" a už som vedela, že je zle :-D
Odpovedať
@bejby81 : :))) u nas znie heslo- "tak sa to predsa robi/slusi/patri", a "pani XY (susedka, kamaradka,znama a ine ochotne poradkyne :)) povedala, ze to tak ma byt" :)
Odpovedať
@bejby81 ja na take argumenty hovorim :t "o bolo este v minulom tisicroci. teraz je ina doba" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova mas pravdu ze teraz je ina doba.
Odpovedať
dievcata, ktora ste mali dnes ohlasky a ako ste sa pri nich citili? mne sa triasli kolena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova ja som svoje ohlasky nepocula lebo sme boli odcestovany ale moj otec bol z nich rozcarovany ked mi o nich hovoril.druhu ohlasku si uz nenecham ujst :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?