Svadba 13.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte to je moj termin svadby, kolko dievcat sa najde s tym istym datumom???
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 @lola.lombardiova čo sú to ohlášky?
Odpovedať
ked mas svadbu v kostole,tak sa 3, 2 a 1 tyzden ped svadbou oznamuju mena snubencov, kt. sa chcu zosobasit,aby sa mohli snubenci vyhnut cirkevnopravnym prekazkam,ak nejake su... - asi tolko v skratke
Odpovedať
Profilova fotka
Ha, to fakt? To asi v tom kostole, kde budeš mať svadbu, či? Tak dnes ešte stíham omšu v kaplnke sv.Heleny o 18.hodine, tak som zvedavá, či budem čosi počuť?! :-)
Odpovedať
@bejby81 ohlasky su v kostole, v tej farnosti, odkial pochadza zenich a nevesta. my sme si to dohadovali s fararom pri prvej nauke, kde a kedy budu ohlasky a kolko sa precita /3, al. 1/
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova tak už viem, aj ja som počula v nedelu, hneď ako prvých :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 @lola.lombardiova @bubblinkka @h.a.i.n.y @angieska Ahojte, už máte všetko pripravené? Aj nácvik v kostole - na úrade? Ja idem teraz ešte len prvý krát dohadovať kyticu s MAMINOU, tak mi držte palce, nech to dopadne dobre :-) snáď sa popri mojej mamine presadím :-)
Odpovedať
@bejby81 Ahoj. No este stale doladujeme. Nacvik este nemame za sebou a neviem ci vobec nejaky bude. Akurat riesim menovky a zasadaci poriadok. A ty si v akom stadiu priprav? Ja si vobec neuvedomujem ze uz len par dni a bude to tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bejby81 ahoj :-) ja dnes idem na prvú skúšku svadobných šiat, aby som ich mala budúci týždeň pripravené :-) no a musím ku kaderníčke skočiť na skúšku účesu, doladiť kyticu, urobiť menovky a výzdobu, ísť nadiktovať menu, zistiť počet hostí....no a nestíham sa tomu venovať, pretože dom máme hore nohami, od rána do večera maľujem všetko, čo sa dá, prekračujem veci a večer unavená padnem do postele :-) takže na svadbu vedome nejak nemyslím, jedine v noci sa mi sprostosti snívajú a budím sa, kedy mi napadne, čo ešte vybaviť - najhoršie je, že si to ráno nepamätám :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y však? bože, vychutnávajme, vychutnávajme :-(, za chvíľu je po tom :-( bežím na tie kvety a potom ti napíšem, samý stres a nestíhanie. Teším sa však na večer - stretko s fotografom. A nie som veľmi spokojná so svadobnými šatami... teda najskôr som bola (vo februári), medzi tým som pozerala svadobné fotoblogy nevestičiek a po včerajšej skúške sa mi tie moje zdajú všedné :-( večer pridám do fotoblogu, tak som zvedavá na reakcie
Odpovedať
@bejby81 Jasne pridaj foto saticiek som zvedava. Ja mam tiez len jednoduche satky. Na skusku idem na buduci utorok. Buduci tyzden bude riadne nabity. Ani neviem co vsetko treba zariadit. Musime ist ku aranzerke dohodnut vsetko okolo vyzdoby, potom do hotela kde mame svadbu, svadobne auto musim vyzdobit, saty ist vyskusat, dom vyzdobit, stoly vyzdobit, za dievcatami ist co nam budu v kostole spievat, vo stvrtok pridu kolace tak ich porozdelovat a rozniest po rodine, potom v piatok pirecka no a to este iste nie je vsetko ... fuu .. Aku budes mat kyticu?
Odpovedať
@bejby81 : drzim palce :) my dorazime domov 3 dni pred svadbou, takze nacvik bude az tesne pred..ostatne veci su uz vacsinou zariadene a co nie je to este riesia rodicia..co este chyba je zasadaci poradok a vlastne sa este nevie definitivne zlozenie hosti.. ja navisujem make-up a na vikend sa chystam rochnit v kozmetike - pedikura, manikura, masky,kde sa len da a podobne :)) pokusime sa urobit si ho pohodovy..lebo az dorazime domov uz nas cakaju len nahanacky :)- spominany nacvik, melir, vecer pred priprava obcerstvenia a noclahu pre hosti,co pridu aj k nam domov, pobehat miesta,kde sa budeme fotit atd.,atd. ..
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska @h.a.i.n.y @bubblinkka :-) tak ja tiež nejako stresovo a nestíhačkovo, a striedajú sa mi chvíľky zúfalstva a tešenia sa. Psychiater by mal z nás určite radosť :-) Fakt som rada, že som na tom podobne ako vy. Kytica ružovo-fialová vysiaca. Padali názvy ako orchidee, ruže, tulipány, ale nakoniec to bude nejaká exotika a mix. Jedny kvietky totiž nerastú fialové ani ružové, tulipány vraj rýchlo zvädnú... Áále, verím aranžérke, vyzerá, že je zvyknutá na "prepnuté" nevesty :-D a fotky kytíc, čo mi ukázala, boli krásne. No a budeme mať 10 náramkov s kvetinami - čiže 10 družičiek :-) h.a.i.n.y. ja by som bez nácviku nemohla, ja mám už teraz stres, že či trafím k oltáru :-D Ja som trubka, ale mne to strašne pomáha, keď viem, že aj iné nevestičky riešia a stresujú ako ja :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bejby81 aj my sme boli ako prvi !!! u nas v dedine dokonca ako jedini :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y pridala som šaty... ale v podstate som už s nimi zmierená, majú všetko, čo som chcela, len je zo mňa bosorka a vymýšlam ako každá nevesta a už mi nie je rady... jój kočky, už nech je sobotaaaa trinásteho...
Odpovedať
aj ja sa pridavam k nevestam, co si uzivaju predsvadobny stres plnymi duskami :-) dnes sa mi chcelo poriadne revat, lebo ma vynervovali blizke osoby.... kyticu mame zajednanu, pocet hosti kazdym dnom klesa /nepytajte sa ma, preco/, tesi ma aspon to, ze som rano zistila, ze som schudla!!!
Odpovedať
uz mam za sebou skusk ucesu aj make-upu, handrkovanie s kamaratkou o tom, ake licenie mi najviach pristane, mucenie u kozmeticky a pod. este nas caka jedna nauka a nacvik obradu.
Odpovedať
Profilova fotka
@bejby81 no náhodou šatky máš pekné a vôbec nie úplne jednoduché, moje sú jednoduchšie ešte a som spokojná, skúšku som si včera užívala :-) @lola.lombardiova ja mám tiež už skúšku účesu za sebou, makeup bude naostro, len musím zistiť, na koľkú som objednaná, lebo som akosi zabudla :-N nácvik obradu bude v piatok večer niekedy, sobáši nás kamarát, takže sa prisôsobí, kedy bude čas :-)
Odpovedať
@bejby81 @angieska @lola.lombardiova Baby mam dilemu. Chcem zivy kvet do vlasov ale bojim sa ze zvadne. Mala by to byt ruza lebo aj kyticu budem mat z ruzi. Co si o tom myslite?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ja som pôvodne tiež uvažovala o živom kvete, ale potom to vyhral závoj :-) a ruže som už veľakrát videla nevestám, kvetinárka ti to určite pripraví tak, aby vydržala :-)
Odpovedať
@angieska Ano? Tak to si ma potesila. Lebo ja som este nevidela ruzu neveste .. stale vidim nejaky iny kvet. Nemas nejaku fotku s ruzou vo vlasoch? Ja som tiez chcela povodne zavoj ale budem mat taky uces zeby mi ho zavoj cely zakril a navyse nechcem mat cely den, cele fotenie a celu noc na hlave zavoj.
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y napr toto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y alebo tieto dva :-)
Odpovedať
@angieska Dakujeeeem :)
Odpovedať
@angieska @lola.lombardiova @bejby81 Baby aku mate pesnicku na 1 . manzelsky tanec a aku na rodicovsky? Lebo my este stale nemame :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y manzelsky mame viedensky valcik - na krasnom modrom dunaji a rodicovsky dajaku ludovku, este nevieme aku
Odpovedať
@angieska A nevies mi prosim ta poradit nejaku ludovku aj na prvy manzelsky?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ufn nejaky valcik? pozriem, co mal bratranec...
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova schudla?! Táák to ti závidím :-( a čo ti teda nakoniec češú? Ja som poukazovala, čo majú babule make-up vo fotoblogoch, že čo by sa mi páčilo, no a "pekne" ma poučila, že "zlatko, toto sú profi upravené a nasvietené i retušované fotky. Keď ťa takto namaľujem, tak na fotkách budeš vyzerať úplne inak a nepáčilo by sa ti to..." Skúšku mať nebudem, ale už som u nej nechala 70€ za prípravu pleti na svadobné líčenie :-S tak som zvedavá. Ja účes len jednoduchý, lebo sa ideme fotiť pred obradom a chcem všetko stíhať.
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tento piatok? A kto všetko absolvuje s Vami nácvik? Aj svedkovia, družba, rodičia, či...? A idem pozrieť tie tvoje šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ja budem mať na obrade španielsky závoj (tak ako to mám vo fotoblogu) . No a po večeri mi prehodí moja kaderníčka-kamarátka závoj za ozdobu (mám tiež vo fotoblogu). No a k popolnočkám mám tiež inú ozdobu, ale to mi je už jedno, obávam sa, že budem unavená, vystresovaná a už sa len dobre baviť, že mi bude jedno, aj keby som mala hniezdo na hlave :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?