Svadba 13.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte to je moj termin svadby, kolko dievcat sa najde s tym istym datumom???
Odpovedať
Profilova fotka
@bejby81 budúci piatok :-D kamarát musí docestovať najprv :-) absolvujeme len my dvaja, zvyšok sa potom prispôsobí nejak :-) nooo, moje šaty neuvidíš, nemám ich tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y skús tento link: http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/1... Ja mám na prvý novomanželský tanec spravený mix: 1:30 Xavier, potom 3 min zábavné piesne, no a asi minutu tancuje družba nacvičenú chorošku. Záver trvá asi 20sec úvodný slaďák a všetci sme popárení, spoločná klaňačka :-) Čo sa týka rodičovského tanca, tak spolieham na DJ na nejaký valčík. Inak, to by si mala asi najlepšie - dohodnúť sa s muzikantami, určite ti dajú na výber z rôznych skladieb.
Odpovedať
@bejby81 pri tych mojich stresoch a rychlom tempe... niekedy vam zavidim, ze ste pri pc, ja tu byvam vacsinou len na skok :-( budem mat uces z kuceravych vlasov a biele kvety v nich, ake mam vo fotoblogu. ked sa k tomu zajtra dostanem, tak mozno dam aj fotku :-) licenie mam asi predstavu, skonzultujem s kamaratkou - je kadernicka, no vie aj perfektne nalicit
Odpovedať
pozeram, ze mame viac a viac stran :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja uz mam skusku ucesu za sebou.mozte pozriet album.to si treba robit skusku aj na make-up?
Odpovedať
@danuskah19 mna maluje kamoska, tak sme tiez skusali make up, hlavne sme vyberali ake tiene sa mi hodia. skuska ucesu ma caka v pondelok.
Odpovedať
Profilova fotka
@dzankamizu jaj .aj mna maluje kamoska ale nerobime nijaku skusku
Odpovedať
@danuskah19 @dzankamizu @lola.lombardiova @bejby81 @angieska Dievcata! Na nas den D hlasi prsat :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y cože a to kde si citala
Odpovedať
@danuskah19 Tak ked si zadam moje mesto tak vsade ukazuje na 13.8. dazd :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y na akej straneke to citas.lebo ja som teraz pozerala a pise ze vychod bez dazda slenecno ale len do tych 25 stupnov
Odpovedať
@danuskah19 Tak stale ked dam predpoved pocasia na 10 dni spisska nova ves tak vsade je dazd. Ty mas aku stranku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@h.a.i.n.y a uz som to nasla.ale len ked tak si das ze nebudes pisat mesto tak stale najdes ze nebude prsat
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y hainy este nestrsuj, to sa do vtedy este 5 krat zmeni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslím, že budeme mať ideálne počasie, trošku mráčiky, žiadne horká ale ani žiadny dážď. Nebojte, všetko bude ok. Ja som mala skúšku u jednej kozmetičky. A bolo to strašné! Ženy fakt, ja sa lepšie namalujem (, aj keď je pravda, že líčim svoje tanečníčky a často vystupujem, tak mám prax:-) ). Druhá ženská bola pani z Mary Kay, no a tak ako ma ona nalíčila sa ja namalujem za 5minút do práce :-( Podarilo sa mi zohnať vizážistku z Prievidze, ktorá tu "rekreačne" pracuje v jednom salóne. Líči úžasne, robí aj v tv a modelky. Lenže salón má aj v KE a BA a už raz zabudla na nevestu :-o
Odpovedať
baby, co sa tyka predpovedi pocasia, tomu sa da verit akurat tak den vopred. tak si drzme palce, nech neprsi. inac aj tak neviem ako to bude s fotenim, sak vsade je strasne blato a to som sa chcela fotit niekde v prirode, ale to by som asi dosla so zablatenymi satami do kostola :-(
Odpovedať
@bybi Dufam ze mas pravdu :-(
Odpovedať
@h.a.i.n.y : ja sledujem denne dlhodobe predpovede uz 2 tyzdne asi na 3 ci 4 strankach a vsade je to ine a navyse sa to denne meni..:) takze vcera som sa uz na to vykaslala (kedze cely cas bola super predpoved- sem-tam mracik,idealna teplota okolo 25, ziadne velke dazde a vcera sa tam z nicoho nic objavili celodenne lejaky,tak ma to vytocilo :)))..asi si teda pockam na nejaku spolahlivejsiu az par dni predom..modlim sa,aby bolo pekne,lebo sa fotime vonku a pred obradom a v zablatenych satach to na obrade asi nebude ono :)) @bejby81 : ja sa budem licit sama,lebo za vizazistu ,ktory precestuje pol republiky sa mi tolke peniaze vyhodit nepodarilo a u nas som ziadne extra referencie nezohnala..a to ako ma kedysi nalicili 2x profesionali zvladnem aj sama..tak som zvedava ako to bude vyzerat az sa mi budu klepat ruky :)))
Odpovedať
@bubblinkka No ale cim blizsie k nasmu svadobnemu dnu tak tym je predpoved presnejsia a to ma stve .. Ja som napriklad vcera tiez pozerala pre moje mesto predpoved (dokonca na tej istej stranke ako dnes) a vcera halsilo jasno! a dnes celodenny dazd na 13.8. Tak comu sa da potom verit?
Odpovedať
@h.a.i.n.y : z mojich skusenosti nicomu, skor nez 2-3 dni dopredu sa takmer nikdy netrafia..najma pri takomto premenlivom pocasi..ale neboj, citim v kostiach,ze nam vyjde pocasie idealne :)) (po tom,co som sa dnes rano cestou do prace v hustom lejaku brodila cez 15 cm hlboku mlaku mi neostava nic ine len v tom dufat :)) a najlepsie je sa mrknut na stranky SHMU
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y moja, ja to sledujem tiež, my budeme blízko, takže nám hlásia rovnaké počasie a už sa tam toho toľko vystriedalo...včera tam bolo slniečko, dnes zase dážď a keď to počítam, že každý druhý deň sa to zmení, na sobotu vychádza slnečno a basta :-D ja sa budem fotiť v prírode, takže iné ani nepripúšťam, nemám alternatívu vo vnútri =-)
Odpovedať
@angieska Tak to si ma pobavila :-) Ze ked to pocitam ... :-) A kde sa pojdete fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y na mariansku horu
Odpovedať
@angieska Jaaj to si mi uz hovorila prepac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y v pohode, kazdy ma toho vela, zabudame teraz asi na vsetko :D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ani my nemame alternativu vo vnutri... ked bude najhorsie, pojdeme do tesca :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi vidííííš, tesco...to môže byť fajn :-D tesco, asco, merkury market....pofotíme sa v nákupných centrách :-D :-D :-D
Odpovedať
dievcata, nerieste pocasie, ved to aj tak neovplyvnime... len to chce mat plan B v pripade zleho pocasia...
Odpovedať
ale sme sa rozpisali v posledne dni svadby....:-) asi 2x ma licila prof. kozmeticka a bolo to hrozne! namalujem sa sama, kamaratka, co ma bude cesat vie perfektne vytienovat oci - to ja sama tak dokladne nedokazem. uz mam nejaku predstavu o liceni, pouzijem svoje sminky a myslim, ze budem spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.accuweather.com/sk/sk/pres... dnes to vyzera dobre :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?