Svadba 13.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte to je moj termin svadby, kolko dievcat sa najde s tym istym datumom???
Odpovedať
@h.a.i.n.y myslela som v sale pred jedlom...odobierku podla mna nemusi nikto hovorit...vsak osobnejsie je ked to zenich a nevesta rodicom hovoria a dakuju za vsetko a nie druhy clovek.... a preco nemoze byt sestra lebo ju poznas?? to nechapem.... Nemusi to svedok hovorit...moze to byt aj iny clovek videla som uz aj zenicha alebo iny pribuzni
Odpovedať
@dracica6663 No ja by som odobierku teda nedokazala povedat. Hned by som sa rozplakala. Takze u nas to bude musiet niekto citat :)
Odpovedať
@h.a.i.n.y hej aj ja si myslim...ale tak vies ako to myslim ked to niekto precita s papiera je to ,,o nicom,, vsak to nemoze nikto ani plakat to nie je take ako ked to ide z teba a povies co citis....
Odpovedať
@dracica6663 Ja viem moja aj ja by som si to takto predstavovala ale ako by vyzerala ta odobierka keby som nemohla ani slovo povedat. Lebo ja ked chcem plakat tak nemozes zo seba ani slovo dostat az tak mam zovrete hrdlo takze asi by to nebolo pekne takto. Ale urcite by bolo krajsie osobne podakovanie tomu verim! A ty uz mas nejake podakovanie alebo vies co budes hovorit?
Odpovedať
@h.a.i.n.y no to poznam to je tu len tak trepem :-D lebo tiez netusim ci by som to dokazala...asi nie...a ked tak tak len medzi rodicmi a nie medzi ostatnymi hostami... :-) Dopredu nic si nebudem chystat...len poviem (mozno) par viet potom poviem nech nam daju pozehnanie a to je vsetko ide sa do kostola :-D
Odpovedať
@h.a.i.n.y my budeme mat svedkov prveho druzbu a druzicku. recnit bude starejsi - cize moj kmotor. sranda je,ze o tom este nevie, ze bude starejsim na svadbe :-)
Odpovedať
@lola.lombardiova A taka otazocka - kto je prvy druzba? Resp. aku ma funkciu? :-N
Odpovedať
u nas hlavne vedie nevestu k oltaru, /zenicha prva druzicka/, spolu s prvou druzickou sa venuju ostatnej mladezi na svadbe /co sa tyka zabavy a pod./ no a samozrejme by mal tancovat redovy... viac ma nenapada,takze asi tolko :-) mal by to byt niekto slobodny. my budeme mat snubencovho kamarata
Odpovedať
@lola.lombardiova A nevestu k oltaru nevedie otec? No ja som z toho jelen ...
Odpovedať
@h.a.i.n.y zalezi na zvyklostiach kraja. u nas to boli odjakziva prvy druzba s druzickou. ja si neviem predstavit,ze by ma viedol otec...
Odpovedať
@lola.lombardiova A odkial si? Ja sa nehadam mozno aj u nas to tak je ale ked sa zenil brat tak viem ze ho k oltaru viedla moja mamka a nevestu otec.
Odpovedať
@h.a.i.n.y od humenneho. u nas v kraji je to tak. ked som bola na kamaratkinej svadbe prva druzicka,tiez som viedla zenicha k oltaru.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lola.lombardiova Jaaj no tak potom u nas to je asi inak. Neviem musim si to zistit. Asi bude toho vela co este neviem ... a konkretne pre nas kraj si musim zistovat mrav :-D
Odpovedať
@h.a.i.n.y ved uz vasi vedia ake su u vas zvyky,ked ozenili tvojho brata. ked nieco neviem,tak sa pytam nasich
Odpovedať
Ahojte kocky. Tak dnes to mame tusim za 3 mesiace x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y správne tušíš :-) kráti sa nám to nejako....
Odpovedať
dievcata, aku kyticu bude mat vasa prva druzicka? /nemyslim farbu, ale typ, kvety,.../
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova hm..moja žiadnu :-) v podstate ani takú naozaj prvú družičku mať nebudem... dve maličké družičky - 7 ročná bude niesť obrúčky, 2ročná košíček s kvietkami nejakými a inak všetko budú len svadobní hostia :-)
Odpovedať
@angieska ja male druzicky mat nebudem,lebo v rodine mame vacsinou chlapcov :-) ani nepotrebujeme nikoho,kto by nam niesol obrucky
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova ahoj moja starsia druzicka bude mat taky isty kvietok na ruke aku budu mat ostatne druzicky.
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova no ja osobne nepotrebujem nikoho, svedok túto úlohu zvládne, ale keď máme malé dievčatká a jedna z nich sa strašne tesí, že bude princezná, tak jej tú radosť urobím jednoducho
Odpovedať
dnes to mame zase okruhle: 70. ten cas nejako leti, odkekdy sme sa prehupli cez 100. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova ahoj, ani nevrav, my ked sme si stanovili datum, tak sme mali 231 dni do svadby..a odvtedy ani neviem kedy stihlo prejst tolko casu...ale tesim sa ze uz len 70 dni :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@babuafuf @lola.lombardiova už to zletí veľmi rýchlo, ani sa nenazdáme a sme pani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
od dnes uz len 65 ako ten cas rychlo leti.dievcence mate uz vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 ale kdeže, ešte dosť toho treba :-)
Odpovedať
@danuskah19 veru strasne rychlo to uz leti, od pondelka len dva mesiace. najdolezitejsie mame ale dost veci chyba, napr draheho nemam este vobec zaobleceneho :-p . ozaj, oznamka zacnete kedy roznasat?
Odpovedať
Profilova fotka
@dzankamizu ani moj este nema nic na seba ale v piatok ideme na nakupy a obliect ho od hlavy az po päty.no my sme sa rozpravali ze uz teraz pomaly zacneme roznasat oznamenia a pozyvat na svadbu.mame toho vela tak musime zacas postupne.radsej skor nez potom by sme sa ponahlali.moj nastavajuci svokor mi povedal ze staci chodit pozyvat 3tyzdne pred svadbou a ja mu na to ze ja nebudem vtedy vediet kde mi hlava stoji a ne este pozyvat ludi.potom sa budem venovat inym veciam ako farbenie skuska ucesu nechty a kopec veci. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dzankamizu @danuskah19 môj drahý tiež ešte nič nemá :-D my ideme až v júli oblek dať šiť, dúfam, že sa to stihne... oznamká už pomaly dorábam, pozývame tento a budúci víkend a zvyšku pošleme koncom mesiaca
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak mi by sme vsetko nestihli za dva vikendy.nam toho trebo dost polietat.pozvat nam treba dokopy 50rodin z toho 3rodiny su na cechach tak tam len posleme.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?