Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 tak ja to mam trosku opacne...najradsej sa malujem sama a dufam ze ma kozmeticka nedodrbe...:D no ale zistovala som o nej nejake info a nic velmi negativne...tak dufam...:D jedine co nemam na kozmetickach rada ze nakupia kozmetiku z drogerie a vravi si kozmeticka...no take prevadzky by som najradsej pozatvarala...:D hned moja prva otazka ked som vosla do salonu bola aku kozmetiku pouziva...:D
@puffu no tak ja som sa nikdy nebola dat nikde ličit...a na tu moju som počula len samu chvalu..a je aj prijemna a idem aj na skušku tak dufam že to dobre dopadne :D
@mishita2401 no ked mas skusku tak sa nemusis coho bat...ak sa ti nieco nebude pacit tak jej to povies...:) a kedy planujes ist na skusku? Ja som myslela ze asi 5-7 dni pred svadbou...
@puffu no ja tak možno 3týždne pred svadbou..lebo potom čím neskor tak to budem mat toho asi vela..uvidim..ale ja pojdem skor aj na upravu obočia a aj na čistenie
@mishita2401 ved ja sa asi potom 4tyzdne pred svadbou zblaznim...vlastne uz vsetko mame ale take prkotiny ako kosele, kravaty, topanky, silonky atd...ak nekupim v Uk tak uz iba na SR pred svadbou...:/ schudnem mozno 5kg...:D
@puffu ale čo by si schudla..nemožeš -aby ti šaty sedeli :D..nam toho chýba ešte dost..ale už pomaličky zhaname take veci ako obručky, pohare a tak :D
@puffu my s omsou,nam knaz povedal ze bez omse by trval 30 minut a s omsou 45 tak sme si dali aj omsu,,,aj my mame o 15
@nikuska1987 no nam naopak povedal kaplan ze ked chceme omsu musime ist sa dohodnut s fararom...ze to nie je v jeho kompetencii...divne co?...ale nam to aj tak vyhovuje...mame vela toho na praci po obrade...ved len fotenie trva cez 2hodiny...
@mishita2401 ja keby ze nie je internet som stratena...:) ja teraz zhanam uz prkotinky doslova...papierovy ohnostroj, figurky na torku, neskor budem robit darceky pre hosti a tak....nastastie vsetko podstatne mam...:) a co saty ti uz dosli ci este cakas?
@puffu my budeme mat normalne knaza nie kaplana tak to asi preto ved aj my ideme sa ideme fotiti po obrade
@mishita2401 no ja este namam moja vizazistka este nevie ci bude moct tak asi budem musiet zhanat inu, nechty si dam robit den pred tym aj vyzdobu doma urobim den predtym teda vsetko co sa bude dat aby som potom mohla riesit v den D len to najpodstatnejsie cize kadernicku, vizazistku, obliet sa, a sprcha minimalne 2 krat
baby chcem sa spytat kolko vas priblizne vyjde fotograf,kameraman,dj a starejsi???ja ich este nemam zajednanych ale do konca tohoto mesiaca ich budem mat, lebo ich akurat teraz riesime :-)))
Článok sa načítava...
@nikuska1987 my mame za kameramana:400 fotograf: 400(cely den) akapela s dj: 500...starejsieho nemame lebo nemame vypytovanie a ani nam ho netreba...dost neskoro si to zacala riesit nie? Ja som chcela jedneho fotografa a som mu volala roka a 8mesiacov pred nasou svadbou a uz bol obsadeny az do septembra2011...drzim palce aby si mala presne to co chces...:)
@nikuska1987 tak fotograf a kameraman dokopy aj zo zalohu 300eur...a starejšieho nemame- ja ani nevem kto to robi :D a mame kapelu...a to su kamarati a susedia takže ta tak do 300eur
@puffu no tak konfety a tak to si budem objednavat tieš skor :D...ja taketo vecičky musim mat skor..lebo inak nevem :D
@mishita2401 tak tiez si myslim ze lepsie skor ako potom zhanat narychlo...vyzdobu si robis sama alebo mas aranzerku?
@puffu zajtra ideme so snubencom za fotografo, kameramanom, dj.a starejsim,,,,,,,,,,,len mam vytypovaneho ineho fotografa tak uvidim co z toho bude ci nebude obsadeny a za tym by sme chceli ist buduci tyzden, ale este uvidime ako nam to vyda,,,,,,,ja som pisala ze som dost pozadu :-))))...to rataju len robotu alebo uz aj fotky a dvd ,,,my zase nechceme zivu kapelu ale dj tak to budeme mat o nieco lacnejsie dufam :-))))
@mishita2401 tak to mas v pohode aj ja ratam starejsieho okolo 70-90 eur kameraman a fotografa po 300 - 400 eur a Dj ani len netusim
@puffu no salu mi vyzdobi jedna pani čo sa tomu venuje - ona je dohodnuta s prevadzkarom tej saly že ona mu robi vždy výzdobu-a robi to krasne... :D dnes sme boli na prvej nauke :D
@nikuska1987 no tak ta naša kapela nam dala zlavu tak neviem kolko by to stalo keby sme ich nepoznali :D
@mishita2401 hej....a co v pohode nie? Boli ste na nauke iba vy dvaja alebo viacej parov?
@nikuska1987 ceny su uz aj s fotoalbumom a dvd a ani naklady na cestovne si nik neuctuje navyse je to uz v cene takze celkom ok ...tak ja som taky ludovkovy typ tak preto kapela a neskor dj pre nas mladych aby sme sa zabavili aj na nieco modernejsie...
@puffu no v pohode..aj sme sa zamiali :D..no bolo nas tam 6parov :D
@puffu mi mame fotografa bez vyvolania fotiek-iba ich upravi, da retuš a mi si už vyberieme ktore chceme vyvolat a kolko ...a je to asi aj lepšie pre nas :D.. mi mame taku kamelu čo hra ludovky ale aj moderne a aj budu robit dj zaroven :D...
@mishita2401 tak nam fotograf ma vyvolat a upravit 25fotiek ktore si vyberieme a 800zaberov na dvd-cku z celej svadby...no a my dj mame az od polnoci...jeden pytal 300e(hrozne vela podla mna) a nakoniec nam kapela ktoru mame zohnala dj-a za 100e od polnoci ale aspon usetrim na porcii jedla pre neho...:D
@puffu a tak ja by som chcel u nas jedineho dj a ten je drahý lebo je nalepši akeho poznam-som ho zažila na bratrancovej svadbe-robi skvelu zabavu, hra užasne...lebo on je vlastne dj v jednom bare :D najlepšom v našom meste :D
@mishita2401 uz mame aj mi kameramana isteho, starejsi a Dj tiez len drahy musi odsuhlasit na zaklade dvd,ktore si pozrie a fotografa mam vyhliadnuteho zajtra ho kontaktujem tak som rada ze som dnes zajednala 1 osobu isto a 2 si myslim tiez ze budu isto.tak to mate super ved peniazky sa vam zidu na ine veci.
@puffu neviem ci si vyssie citala ze uz aj ja mam kameramana a asi aj dj a starejsie este drahy musi odsuhlasit a fotografa chceme riesit zajtra, dnes sme mali cely den same vybavovacky,,,nas by mal kameraman vyjst na 250-300 eur dj a starejsi dokopy na 200 eur a zvysok neviem.nam bude dj robit dvd z nasich fotiek co mame so snubencom a pocas svadby ich premietneme na platne a bude to trvat max 10 minut bude tam ako sme sa spoznali atd.....az po sucasnost s podkladovou hudbou tak som nato zvedava
@nikuska1987 no super...:) tak uz si mozes trosku vyduchnut nie? vsetkych podctatnych ludi mas rezervovanych...:) a to premietanie sa mi paci...pekny napad...my akurat riesime ze kolko kolacov mame objednat u cukrarky...a ake menu a tak...a asi sme sa rozhodli aj za male torticky na redovy...no ale keby vsetko nestalo tolko kolko stoji...:/...vy uz mate nieco ohladom jedla a kolacov a tak? ci este asi nie co?...:D
@puffu ved ja uz som mala z toho stresy ze meskam a co ak budu zajednany ,,,dufam ze este ten fotograf bude volny lebo ten robi ozaj krasne foto,,,,,este mi chyba vizazistka a nechtarka ale kamosky mam co sa s tym zaoberaju len neviem ci budu mat cas ani ony este nevedia ci budu na sk......aj mne ten dj je v podstate aj kameraman tak sa vyzna a kazal nam vybrat 80 foto ze to do 10 minut zmesti,,,,,,,tam budu fotky ako sme sa spoznali zaciatky,,,dovolenka,,zasnuby,to vymyslel drahy,,,,,,vies co mi budeme mat okolo 1000 zakuskov celkovo na 50 - 60 ludi a neviem ci 5-6 toriet,,,,,aj mennu mame priblizne zvolene,,,mne sa zda 2,5e dost za taku torticku, my s tych co dostaneme budeme rozdavat,,,,svadba je draha zalezitost

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?