Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no na prvu nauku ideme v sobotu :D no tento mesiac ideme na obručky. marec moje topanočky, april-oblek a všetko s tým suvisiace :D april-svadobne oznamenia :D aby do maja prišli a mohli sme rozdavat. :D april maj-moje šaty pridu. máj perničky dohodnut... a už ani neveim :D ale takto to mam ja rozdelene...
@mishita2401 ano viem pisala si mi o 2 tyzdne, ja chcem tento tyzden vybavit kadernicku, fotografa, kameramana, saty ja to zatial delim na tyzdne a buduci tyzden chcem navstivit ranzerku a dohodnut sa s nou na presnejsich detailoch a na ten dalsi tyzden 1 nauka a hura marec
@nikuska1987 no ved uvidime či to pojde tak ako si to človek planuje :D
@mishita2401 ved to netreba az tak planovat, bo aj tak to nevyjde,,,inak tesis sa na svadbu??,,ja nie mam skor z toho obavy ako to bude prebiehat, ako to dopadne,,,minule som pozerala tu na nete verse k odobierke :-)))
baby, vcera sme kupili oblek, je super :-) teda podla mna bol kazdy super, nevyznam sa v tom :) a uz som zuzila vyber siat na dva modely, uz sa len rozhodnut. ako pokracuju vase pripravy? a co sa obruciek tyka, o mesiac ich ideme vyberat na vystavu a este sme nepozreli ani jeden obrazok, takze sa ''tesim'' ako tam budeme 4 hodiny vyberat, kym sa zhodneme :-D
@jasminka002 to už mate aj oblek? kde ste zohnali?... no mi ideme na obručky asi na buduci týžden..aby nam ich stihli urobit aspon do maja :D... ale už mame presne vybrate ake chceme :D
@mishita2401 kupili sme ho v Budapesti, Outlet Premier. bol za super cenu, tak sme hned brali. teda ja sa do toho vobec nevyznam, mne pripadali vsetky rovnako, ale mojmu drahemu sa tento velmi pacil, tak sme ho kupili. a tie obruckyk vam zaaaaavidim, v dobrom :-) ja neviem ani ake chcem, este som sa na ziadne nepozerala a vobec nad tym neuvazovala. uvidim, co najdeme na vystave.
@jasminka002 mi sme raz na nete len tak kukali a zrazu nam jedny padli tak strašne do oka že už nešli vypadnut :D-ako laska na prvý pohlad :D... obydvaja sme hned vedeli že tie chceme a že žiadne ine :D... no tak to v budapešti musel stat iný majetok ten oblek :D...
@mishita2401 neuveris ale stal 130Eur :) nevyhrali sme v sportke, takze sme radi, ked usetrime kazdu korunku. mas foto tych obruciek? zbieram inspiracie ;-)
@jasminka002 hej mam take biele zlato z červeným a kamienky budem mat :D... tak to nebol drahý ty kokso :D to ste dobre natrafili :D
@mishita2401 no ved vravim ze nebolo co uvazovat :) taka cena hned potesi. este koselu, kravatu a vesticku, ale tu asi poziciame zo salona.
@jasminka002 sa da u vas požičiavat vesta???? ja neviem kde to splašim lebo je to strašne drahe..asi ma trafi... ale tak snad niekde najdem lacnejšiu inak neveim..
Článok sa načítava...
@mishita2401 v kazdom svadobnom salone kde maju saty by mali mat aj vesty, skus sa pozriet po salonoch, je zbytocne to kupovat, aj tak to uz nevyuzijete. radsej poziciat. u nas to stoji tusim od 15-30eur podla toho aky salon.
@jasminka002 ale u nas to iba predavaju a iba v jednom salone..skusim sa sptat v tom čo si požičiavam šaty či by mi to nevedala zohnat za rozumnu cenu :D
@mishita2401 mne sa niektore ceny zdaju prehnane nadhodene. a vestu staci poziciat. drzim palce :)
@jasminka002 no ved u nas sa to da kupit tak za 80eur...kým nezvýšli dan...teraz netušim... ale ako je to moc..na to že to bude mat len raz..dik :D
no ahojte kocky...tak vratila som sa z dovolenky na SR a taky hekticky tyzden som este v zivote nemala...no ale stihla som toho vybavit a nakupit strasne vela...uz mam svadobne saty a doplnky, saty na redovy, saty po polnoci, dj, pohare, obrucky a boli sme aj na matrike. dalej zajednana torta a kolace, aranzerka a vlastne uz mame vsetko..akurat mesiac pred svadbou pojdeme vybrat menu....foto hodim do albumu tak potom sa mozete popozerat...:)
@puffu ja odpadnem, ty si blesk :) gratulujem, stihla si toho viac za tyzden ako ja za 4 mesiace :-D paraaada
@jasminka002 no a este som zabudla napisat ze som uz stihla objednat kozmeticku a kadernicku a este sme dali sit 2 krasne obleky pre zenicha...inak aj je niekto z vychodu odporucam ist na obleky do Presova...ale najviac som spokojna so svadobnymi..:) ty uz mas svadobne?
@puffu no ja ziiiiiiiiram :) ty si vazne strelka. kde si si vybrala svadobne? ja este stale nemam a neviem ani ake chcem. ale vyber som zuzila na dva modely, takze aspon nejaky progres :) ale mame uz oblek pre zenicha, takze aspon nieco.
@jasminka002 ja som si vsetky saty vyberala v Ke v Maggie a som bola nadmieru spokojna...dokonca som vybrala aj doplnky a este taku velku ruzu do vlasov po kostole...zavoj mam po zem...no uzas...akurat davam foto ale fotila to segra a ona je antitalent do elektroniky...:-/...takze tie fotky nie su az tak kvalitne...
@puffu tak to sa tesim, ja som tam tiez bola skusat dvakrat, ale nemali tie co som chcela. mile su tam tie baby, vsetko mi dali poskusat co som len chcela :) a kde budete mat svadbu?
@jasminka002 my mame svadbu v Trebisove...povodne mala byt svadba v Humennom ale nic sa nam tam nepacilo a my potrebujeme salu pre 120ludi...a vy mate svadbu kde?
@puffu a ktoru salu v TV ste si vybrali? ja som z TV ale byvam uz dva roky v KE aj priatel je z KE (teda KE okolie) takze svadba bude tu.
@jasminka002 budeme ju mat v Hoteli Zemplin...je to teray vynovene a celkom pekne a hlavne nam vyhovuje s kapacitou...
@puffu tam mala svadbu aj sestra a ta mala 200 ludi na svadbe takze sa tam zmestite v pohode :) zemplin je kraaaasny, naozaj.
@jasminka002 no tak teraz si ma fakt potesila...:) my sme sa bali ze sa nezmestime...:) no ale ked vas bolo 200tak my to mame uplne v pohode...:)
@puffu jojojooooooj to bude urcite v pohode, aspon sa nebudete tlacit, zmestite sa urcite :-)
@jasminka002 a sobas tiez bude v Ke alebo idete na sobas do Tv? My uz mame nastastie aj aj cas v kostole na 15hod..len zvazujeme fotenie vo stvrtok alebo v piatok...vy sa kedy budete fotit?
@puffu sobas bude na dedine kde obaja byvame, s tym sme nevymyslalim nechali sme to tak. fotenie je jeden velky problem, ja by som sa najradsej fotila v piatok co moj drahy hned skomentoval ze v zioadnom pripade. ale ked si predstavim kolko toho v sobotu budeme mat tak neviem ako stihnem este aj fotenie. tiez som chcela sobas na 15.00 ale asi bude az 15.30 alebo 16.00. je toho vela, lebo este vypytovanie zaberie nejaky cas, potom sobas, presun do kosic. fakt dilema

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?