Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
1
204
205
@nikuska1987 tak uvidime, pokial to nebude na papieri tak sa to moze zmenit...ale kebyze kazde dva apol mesiaca a mozeme ist domov na 16dni tak by nam to velmi vyhovovalo...kazdy mesiac by sa neolatilo lebo by sme robili iba na letenky...:D v juli budeme podpisovat zmluvu lebo vtedy nam zmluva konci a podpisat tuto zmluvu, potom este jednu a ideme prec...:) ked si to tak poviem ze uz iba tato zmluva a po tej iba jedna tak mi to pride ako velmi kratka doba..:D za tie 2 a pol roka by sme mohli v pohode zbuchat dom...aj ho z casti zariadit...
@puffu to ubehne velmi rychlo ved dni letia jeden za druhym clovek ani nestiha registrovat :-) aj tym ako budete vidiet uz ako sa novostavba stale dokoncuje tak vam to ubehne a tak sa tam budete tesit ...jak aj mi sa uz nevieme dockat :-) to bude pre vas velka zmena navrat na sr heh :-)
@nikuska1987 neviem ci velka zmene.. Ono velka zmena bola pre nas ked sme odchadzali do uk, mame tam zazemie, rodinu atd.. Uz iba praca.. Ale nebojime sa toho kedze v ke je podla mna dost pracovnych miest..prinajhorsom Mi, Vt atd..takze sa uz nieco najde..:)
@puffupodla mna bude,,,,budete mat novy domov, hladat si zamestnanie, adaptovat sa trosku :-) ale tak kazdy to vnima inak heh ............neviem ako je to s pracou na vychode slovenska len co davaju v spravach ze na vychode je najvyssia nezamestnanost, ale fakt netusim :-) ked napisem diplomovku tak budem mudrejsia heh :-)
@nikuska1987 tak kosice je druhe najvacsie medto na sr, co tam mam kamaratky tak ziadna nemala problem s pracou, jedna dokonca striedala posledny rok pracu velmi casto lebo vzdy nasla lepsiu poziciu..ja mam na nezamestnanost taky nazor ze kto chce pracovat bude pracovat.. Niekto hlada sposoby a niekto dovody.. Nepoviem ze su vekove kategorie ktore nikto nechce tak to maju tahsie.... U nas nebol nikto dlhodobo nezamestnany, alebo utomasa, sesternice a pod. Takze odchodu a hlavne o pracu sa nestrachujem..jasne ze to nebude 1000e na mesiac aleto aninecakame, nam na zaciatok staci ked budeme mat 800-1000e..presovskykraj je co sa tyka nezamestnanosti na tom najhorsie ale zase vela ludom to tak aj vyhovuje..take tie dedinky na konci sveta kde kuria drevom, maju kravy,sliepky,husky, pecu chcieb, tak oni ani pracu nehladaju.. A samozrejme najviac romov je na vychode..takze keby sa bralo aktivnych nepracujucich tak tie cisla by boli mozno aj ine...:)
@puffu nebola som este nikdy na vychode sr, tak vobec netusim aka je tam situacia len z pocutia :-) co davaju v spravach ze vychod sr je kriticky s nezamestanostou a s tymi romami mas pravdu ti nebudu pracovat nikdy ;-) aj u nas su romovia a len problemy su s nimi :-) tak ano kto chce si pracu najde aj ked niekomu to trva dlhsie a niekomu kratsie :-)
@nikuska1987 presne tak, jasne ze niesu platy vysoke a ludia maju spolu 700-800e ale tak ja ani viac na zaciatok necakam ze budeme mat...nam uplne staci ked by sme mali 1000e prijem spolu...co nie je vobec vela.... ale to vsetko zalezi na ludoch, lebo vela ludi si povie ze nebude robit za 400e...atd...ja takyto postoj vobec neuznaval, radsej budem mat 400e a pracovat ako sediet doma a zadarmo nie?..ale tak co uz vsetci maju ine naroky na pracu, zivot, plat atd...my vieme co chceme a to je hlavne...:) inak mate vela snehu? tu boli vcera skoly pozatvarane, letiska a vsetko..mame asi 5-6cm snehu...ale tak oni tu nemaju zimne pneumatiky...tak to nie je sranda chodit po lade a snehu na letnych gumach
@puffu si myslim ze to aj akurat na slovenske pomery :-) no sak samozrejme aj 400 euro pomoze :-) kazde euro je dobre ako ani ja nechapem taky postoj ludi ved preboha z niecoho zit musia a z davky v hmotnej nudzi sa neda vyzit heh :-) vies co dost snehu tu je aj strasne je zamrznute ani sa mi nechce chodit von ked je taketo pocasie :-) v Ba je kolabs dopravy ako komicke kamiony maju zakaz jazdy a Blavaci sa tvaria ako keby im prvykrat v zivote napadol sneh no je to komicke ze kolabuje doprava ved kazdy rok stale ten isty problem uz sa za tie roky mohli nejak vyzbrojit a pripravit :-) aj u nas v dedine cesty a chodniky neposypane keby tam aspon kamienky nasypali ked napadli 3 cm snehu vtedy nasypali ale teraz ked je 10-15 cm snehu kaslu nato :-)
@nikuska1987 ono by to bolo ine kebyze vsetky peniaze miname, tak by boli asi tazke si zvyknut na sr, ale jedze neminame vela a v podstate skoro vsetko sporime tak to nebude narocne.. ked si dovolenky nebudeme moct dovolit tak nepojdeme.. Inak mi je dnes taaak zle...:/ cely den ma boli hlava, ani tabletka nezabrala..aj mi je akosi na vracanie..dufam ze nelezie na mna nejaka viroza..
@puffu ved jasne treba vediet aj setrit keby ma moj manzel na starosti kasu tak cash by sa velmi rychlo minul, ale kedze ja som ministerka financii tak sme na tom dobre heh :-) hadam ti to cim skor prejde :-( niesi tehotna?
@nikuska1987 vies co ze aj to ma napadlo..:D dnes je 28 dni ale ja mam zvycajne 34-39 dni tak pockam aspon tyzden a mozno potom pre istotu urobim test.. Uvidim..ale davame si pozor tak by mala byt mala pravdepodobnost hoci nie nulova.. Nechcem sa opat dostat do toho kolotoca ze budem stresovatci nahodou...:D
@puffu ved uvidis heh :-) aj mne sa stalo parkrat ze mi meskali kramy a bolo mi zle od zaludka ale to bolo nastastie vzdy len so stresou heh :-) ale tak skus potom ten test co on nato povie heh :-) no som zvedava na toto....potom daj vediet :-) ale nestresuj sa lebo to ti len moze zhorsit stav :-) psychika strasne ovplyvnuje organizmus :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 tehotenstvu davam maximum 10% ..:D uvidim co bude o tyzden, 10 dni.. Ked nepridutak mozno potom urobim.. Len viem ze keby som kupila napr o 5 dni tak na dalsi budem utekat kupit dalsi atd..:D az pokial by nedosla M..:) a ako si napisala stres vela veci meni a naschval by meskali aspon dalsi tyzden..:D
@puffu no vidis tak to nieje tak vela ale clovek nikdy nevie heh :-) to poznam podla seba s tym stresom aj podla kamosky ,,,,,ja mam len stres no ona ma nieco ine :-)
@nikuska1987 a co ma kamoska? Caka babo alebo uz ma? Inak ako svagrina? Boli ste ju pozriet v nemocnici ci nie? A ako sa vola babo?
@puffu nie ona ma nejaku psychicku poruchu paranoid schizofrenia, alebo tak dako sa to vola chuda :-) sa jej to strasne prejavovalo na zdravy unavou, ospalostou, neviem ci nie aj dake ine tazkosti ]-( svagrinu sme boli pozret dnes maly je krasny heh nevedela som sa vynadivat :-) nato ze ja deti moc nemusim. :-) babo sa vola Adam a bud zajtra alebo v utorok ich pustia domov :-) maly spinkal sem tam papal pocas nasej navstevy :-)
@nikuska1987 tak to je riadny pokrok z tvojej strany..:) tak super ze su v poriadku..:) adam je velmi pekne meno.. No my tu inak mame ze nehoraznu kalamitu..:D vsetko rusia, dnes mala ist do kostola tak zrusili, zajtra kyslik zruseny a v utorok mala ist do londyna na ocne tiez zrusene..:D a maju 7-10cm snehu.. Ale tomas bol autom lebo isiel nieco nakupit( potajomky..:D) tak vravel ze nenormalne sa smyka takze som aj rada ze sa nemusi trepat do londyna
@puffu vsakze hehehe sama so seba som prekvapena heh :-) aj tu vsade sa smyka hrozneeeeee takuto poladovicu som uz davno nezazila, ale uz sa to zacalo trosku topit poobede no na noc to zase zamrzne :-( fuuuha tak to ozaj tam mate "koniec sveta" :-) toto asi trapi celu eu tieto mrazy............... oco je v rusku a vravel ze tam maju kopec snehu po kolena a teploty dosahuju -20 :-)
@nikuska1987 tak to mu nezavidim byt v ruske a k tomu este v zime...:/ ja dost zle znasam teplotne rozdiely, iba ked ideme na sr tak vzdy pridem do uk alebo na sr trochu nachladeny...hoci iba 10-15 stupnovy rozdiel tak aj tak moje telo nejako velmi pocituje zmenu...:/
@puffu ani ja heh :-) mne nevadia teplotne rozdiely :-) u nas pred barakom ciste klzisko a este k tomu aj prsi a neskutocne sa vonku smyka :-( ani posypane strkom ani solou ty kks ]-( zurim
@nikuska1987 aj tu je vystraha ze sa smyka.. Inak mam na seba take nervy..vrrr.. rusila som babke ocne a davala ibjednavala ju na novu kontrolu a kedze sme uz rusili predtym tak uz dalsie objednavku zrusit nemozeme.. No a pakistanka bola na telefone a oni rozpravaju ako nasi cinania..:D tak jej hovorim ze nech nas preobjedna no tak 5.5 o 8:30 tak jej vravim ze nieco nedkor lebo musime dlho cestovat..tak ze 12steho o 10:30 .. no tak vravim ok, a ked som zlozila tak vravim nasej ze si objednana na 12maj a ona ale si vravela marec..:/ a teraz fakt neviem..:D sice poslu list tak budeme vediet lenze my sme 12 marca na svadobke takze to budeme musiet zrusit ked to tak bude.. No dufam ze to je ten maj.. Ale neuvedomujem si zeby som povedala marec...:/ tak uz len cakat...
@nikuska1987 a reraz som si vsimla ze 5.5 je nedela ale na 100% vravela maj aspon prvykrat.. No som zvedava alo toti dokopeme ...:D
@puffu a nemozes tam zavola este raz a poprosit ju nech ti este raz nadiktuje ten datum, ze si asi prepocula, ved to sa stava......ved tie 2 minuty co to pozrie do diaru ju nezabiju :-) neboooj sa dobre to dopadne a pri najhorsom pocas vasej svadobnej cesty bude kto s babkou? ved by mohla ist s tym dotycnym nie? ja by som tam este raz zavolala a uistila sa.
@nikuska1987 no nakoniec to bolo v marci..:D uz je to zmenene na maj..:) som volala priamo sekretarke na ocnom nie na recepciu tak to zmenila..:) som ja trubka..:D no nastastie to je vsetko ok..:) ona ide k svojej mame a to je id londyna okolo 350 km takze daleko cedtovat.. My ked ideme na sever uk ju odviest k mame tak nam to trva 3 a pol az 4 hodinky.. Este dobre ze su tu dobre dialnice takze to ide pomerne rychlo..:) inak som si dnes uvedomila ze to vlastne iba 5 tyzdnov a ideme..:)
@puffu no super aspon sa to vyriesilo a uz mozes byt pokojna :-) este ti byva zle?..........tie dialnice to je taka dobra vec heh esteze existuju .......hej?? 5 tyzdnov? ved ako rychlo to uteka heh hmmmmh :-) to uyz aby si mala vsetko pokupene a nachystane na dovolenku a potom uz len rychlo zbalit a vycestovat :-)
@nikuska1987 zajtra uz nabehne vyplata tak mozem zacat nakupovat...:) uz mam aj v zalozkach...:D vies co uz nie...ale mozno to bolo z toho ze sme nemali kavu a pila som instantnu bezkofeinovu, a ked som opat presla na sutrovu kavu tak v pohode...tak neviem ci to bolo tym alebo nie... a jeden den som bola bez kavy a tiez v pohode...tak neviem ci to bolo tou bezkofeinovou kavou alebo nie...ale rano ked som vstala tak v pohode a potom ked som vypila kavu tak ma nenormalne rozbolela hlava tak len dedukujem ze to asi z toho... konecne uz mam volno...:) som dnes robila skoro cely den lebo Tom isiel do fitka a potom pomahal objednavat kamaratovi nejake veci z uk tak sa s tym zabavil 3hodiny...takze som skoncila az pred hodinou...
@puffu aj ja som si chcel aist do mesta zobrat objednavku oriflame a porozdavat zakaznikom len vonku sa maximumu smyka a zase sa rozsnezilo tak neviem ci vobec pojdem lebo su tam aj tak len vo vyhradenom case :-) ja tiez kazdy den pijem kavu aaj 2 denne , bud zalievanu. sem tam latte, capucinko, aj nescu so slahackou :-) striedam heh...ranna kavicka to je moje heh :-) tak si mala dost toho za cely den :-)
@nikuska1987 ja som mala vcera 4 kavy a som nemohla spat...:D som sa do 5 rana prehadzovala v posteli...ale bol spln sa mi zda a uz sa mi viackrat stalo ze som nemohla spat ked bol spln...asi som vlkolak...:D
@puffu fuuuha doost :-) to sa aj mne stava ked je spln sa budim dost heh :-) tak sme dvaja vlkolaci heh :-) ja som konecne prevzala objednavku a idem robit balicky bo som u nasich :-) tak som tu len na skok
Profilova fotka
Ak chcete ďalej komunikovať, založte si súkromnú diskusiu. Túto tému uzamykám, nakoľko sa už netýka pôvodnej témy a tak zbytočne zavadzia vo fóre. Pekný deň prajem
1
204
205

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?