Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ja mam vybrate dve pesnicky...pacia sa aj tomasovi tak uvidime ci budem moct priniest iba cd...ak nie tak bude organista...:/ huslistov nebudem mat cas zhanat a na nete neviem nic najst...a co tvoje saty este do salonu nedosli? Ci uz si ich bola skusat?
@puffu ešte neprišli-teraz boli sviatky-všetko pozatvarane ...a ona mi ma hned pisat ked dojdu :D... ja to nejdem tak riešit keby som mala svadbu na nejakom zamku tak chcem nejake huslistky alebo niečo take ale mam to v našom krasnom kostole a na tu pol hodinu mi organisa postači-vie kraaaaasne spievat tak to bude dobre :D
@mishita2401 tak my to budeme musiet nejako prekusit...nam sa to obom nepaci ale ked nebude ina moznost tak aj to postaci...organistu musime mat tak si tak na obrade len sme nechceli aby hral pesnicky pri vstupe do kostole, pri odchode atd....ale tak uvidime ako sa dohodneme...:)
@puffu :D no už ako sa len vam pači :D vy mate s omšou ??
@mishita2401 nie, mame bez omse..nam kaplan povedal ze sobas je bez omse a ked chceme aj s omsou tak uz to musime riesit s fararom a nie s nim...takze nam to tak vyhovuje ako to je...vy ako mate?
@puffu no mi mame bez omše :D a v rodine je každý rad :D že polhodinku su aspon sustredený a že to bude krajšie ako tam sediet hodinu a pojl :D
@puffu ani my nechceme minut vsetko ale tu na sk sa bohvieako vela neda nasetrit s tychto platov ,,,tiez pomalicky pozerame nejaky domcek :-)
@mishita2401 xixixiixix :-)
@nikuska1987 čo sa smeješ?? :D
@mishita2401 ako milo ta nazvali - miss mokre tricko :-)
@mishita2401 tiez si myslim...ja som od zaciatku nechcela mat omsu ale keby farar trval na tom ze bude s omsou tak nespravim nic a prisposobim sa... no pozerala som kamaratkinu svadbu z minuleho roku, mala to bet omse a 6pesniciek tam hrali(prichod do kostola, po citanie evanielia, po manzelskom slube, po prijimani, pri podpisovani a po vychadzani z kostola) to hral vsetko ten organista a zbor...no dufam ze mi dovolia aspon 3 mesnicky pustit ktore si vyberiem...:D
@nikuska1987 a kde pozerate? v meste ci mimo mesta?
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no to moj bratranec :D heh :D ale tak nevadi :D @puffu potom mi hod nejake typy na pesničky :D dik :D
@puffu mimo mesta urcite tu nechcem ostat :-)
@mishita2401 co mate inak nove??? :-)
@nikuska1987 no ja mam nove zasa učenie a seminarky :D ale inak nič take... :D neni na nič čas =-)
@mishita2401 @puffu baby budete tu aj o nejaku hodinku?? o hodinku som s5 :-)
@nikuska1987 a možno aj hej :D lebo začinam pisat pracu tak budem musiet sesdiet za Pc.. :-|
@mishita2401 kedy mas dalsiu skusku??? :-)
@mishita2401 tak o hodinku sa tu stretneme :-)
@nikuska1987 no 7.5. mam skušku , potom musim prezentovat prezentaciu a ešte v ten den odovzdat seminarku :D
@mishita2401 tak to mas este dost casu na ucenie :-)
@nikuska1987 no musim sa naučit celu knihu tak nevem :D
@mishita2401 zvladas ved mas dost casu a cele dni na ucenie :-)
@nikuska1987 no že cele dni :D keby sa človeku tak chcelo..a zas ked som doma mam inu robotu :D
@mishita2401 tak aspon doobeda, alebo poobede chvilocku :-)
@nikuska1987 no chviločku :D heh
@mishita2401 aj to je cosi,,,aj hladas pracu ci ani nie nie je casu ze?
@nikuska1987 no hladam ale nič neni... :-|
@mishita2401 ani u mna tento tyzden sme doma, lebo nieje material alebo niesu objednavky ,,,dufam, ze buduci tyzden sa uz pojde

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?