Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ako urcite to bude prvy tyzden divne lebo svadbu riesim intenzivne od januara...asi zacnem opat citat...odkedy planujem svadbu tak zanedbavam knihy...vacsinou precitam za mesiac 6-8knih no teraz som ich precitala od januara asi 10...stale ked idem na SR tak si nakupim nejake knihy takze mam peknu zbierku knih ktore som este necitala...:D..dnnes sa mi opat snivalo cosi so svadbou ale pamatam si to iba utrzkovito...este nemavas svadobne mory?...:D
@puffu no pekne tak to treba rychlo opravit, aby sme mohli komunikovat :-) u nas sa zmeni velmi vela to ze sa prestahujem a budem byvat s drahym, budem sa musiet aj financne sama o seba postarat uz to nebudu rodicia kto za mna bude platit ucty za telefon atd....a starat sa sama aj o svoju domacnost :-) ale tesim sa su to take mile povinnosti,,,ja chcem aby nam spevokol prespieval tuto piesen http://www.youtube.com/watch?v=rlSLh2... dufam, ze vam to pojde otvorit ak nie tak si daj do googla zbor sv. jakuba - svadobna :-)
@mishita2401 no to aby som sa potesila ze uz len 100 dni :-) jaaaj keby to bolo len 10
@puffu ta ave maria je krasna :-) to chces presne tuto celine dion?? to z CD?? :-)
@nikuska1987 np presne tuto by sme chceli...tak uvidime ci sa nam to podari zrealizovat z Cd. ak nie tak nevadi...:)
@puffu ja sa necham prekkvapit co nam pripravy spevokol, ony uz maju odspievanych mnozstvo svadieb, koncertov tak uvidime :-)
@nikuska1987 to je pekne...:)..my sa este budeme musiet dohodnut s kaplanom ako to funguje u nich a potom uvidime...mozno nam daju zoznam nejakych ich piesni ktore si mame vybrat alebo neviem...uvidime... dnes ideme volat ohladom limuziny lebo uz cakam tyzden a stale neodpisali tak drz palce nech je cena nam vyhovujuca...:D Cez vikend ideme pozriet novy laptop tak dufam ze tento do soboty vydrzi...:D..mame este jeden netbook ale je dost nepohodlny lebo je maly ...ale baterka na nom vydrzi 10hodin a vazi iba 1kg tak sme ho kupovali pre cestovanie aby sme sa nenudili...:D
@nikuska1987 ja som taky organizacny typ a vsetko chcem mat zorganizovane...:D ziadne prekvapenia so strany co mozeme doriesit...:D...uvidime aj ako to bude po sestrinej svadbe...lebo co som pozerala kamaratkine dvd spred roka tak ten spev no hroza...mozno to len na dvd tak vyznelo...neviem ale take urcite mat nechceme...:D
@puffu ano, ano budem drzat palce neboooj :-) uvidite co povie kaplan :-) bude musiet vydrzat xixixix,,,,maly, ale prakticky mozes ho potom pouzivat aj do skoly :-) okrem toho co mate este nove k svadbe? :-) ja som teraz doma do piatku dufam, ze buduci tyzden uz bude robota tak pomaly sa pripravujem :-) opat ma chytilo svadobne sialenstvo :-)
@puffu ved aj ja vsetko aby klapalo ako hodinky, preto drahy nechava celu organizaciu a prpravy hlavne na mne :-) v tomto spevokole su sami mlady ludia a naozaj spievaju krasne chodia aj po sutaziach, maju pravidelne nacviky a su uspesny maju ktomu potrebne hudobne nastroje a vsetko co k tomu patri aspon co som pocula same pozitiva aj pocas omsi spievaju a klobuk dole :-)
@puffu mala som už jednu či dve :D ale to vždy že bud nemam šaty alebo tak :D @nikuska1987 no keby bolo 10bolo by to fajn ale to by som už chcela mat všetko povybavovane :D
@mishita2401 u nas sa uz zacalo snivat aj tomasovi a zopar kamaratov mi pisalo ze tiez sa im snivalo...:D sranda ako jedna udalost ovladne ludi naokolo...:D
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no asi nic nove, dnes akurat uvidime ako s tou limizinou a asi objednam novy set na krajanie torty lebo ten co som objednala este nedosiel a asi uz ani nedojde, neodpovedaju na maily, tel cislo nemaju takze som sa nechala asi oklamat...:/ a inak nic, uz mam pripravene fotky pre aranzerku, nakoniec sme sa rozhodli pre svetelnu vyzdobu takze uvidime ci tam pojdu aj balony...mam veci ktore tam chceme dat a zvysok nechame na nu...:) a ty mas nieco nove ohladom svadby?
@mishita2401 napodobne :-) este nam chyba vela veci
@puffu ja uz mam popolnocne saty, dnes som davala oznamenia do obalok a v nedelu pojdeme cast z nich poroznasat,,,uz mam aj betakaroten a idem si zhanat doplnky k satam :-) ( stale som na vazkach co a ako zo zavojom, ale idem hladat kruh, bolerko a mozno aj bizuteriu) svetelnu vyzdobu myslis tie sviecky a svietidla, lampy atd???
@nikuska1987 myslim na stlpy, a za nas taka svietiaca stena... http://creative.agenturadaisy.sk/inde... tu je link na fotky z tej agentury ktora nam to bude mozno robit...no uvidime podla ceny...a dnes sme volali aj o limuzinu tak nam vraveli ze sa nam ozvu ze kolko by to stalo...:) a celkom uspesny den...akurat mi nie je velmi dobre...ked nieco zjem tak mi je tazko a nevolno...:/ to asi z toho zemiakoveho salatu...ale v pondelok som ho jedla naposledy tak neviem..:/ ale dufam ze do zajtra to prejde...:) no tak super ze mas popolnocky? Akej farby?
@puffu ano to som mala na mysli uz som to videla u viacerych :-) ale je to pekne zalezi ako sa to zladi, skombinuje atd....nebudete mat babo??,,,,,mozno mas zatazeny zaludok skus nejaku mineralku :-) kremovo - broskynove su krasne aj som ich hladala ale som ich nenasla na nete chcela som vam ich ukazat :-(
@puffu potom napis ako ta svetelna vyzdoba a ako limuzina ,,,,jaaaaaj som taka rada ze vsetky 3 mame svoje predstavy a mozeme si tu takto pisat pripadne radit :-)
@nikuska1987 no dufam ze nie...:D nechcela by som byt na svadbe s niekym...:) hoci by sme sa potesili ale by nam to narusilo dost vela veci...no dala som si cierne uhlie tak dufam ze pomoze... mne sa tiez taka farba paci , telova...:) no skoda ze si ich nenasla...:) ved ta uvidime vo svadobnom albume...:) ved uz nam ostava iba 100dni...:) strasne rychlo to zbehlo...:)
@puffu ale tak hadam nie neboj sa :-) hladala som lebo chcem aj drahemu kupit v takych farbach koselu a viazanku :-) jasne uvidite dam sem potom foto :-) inak dufam, ze si po svadbe budeme aj nadalej pisat :-) to ano a uz teraz to pojde rychlo ked to bude pod 100 :-)
@nikuska1987 tak ja si myslim ze tu budem chodit...:) je to dobra stranka...mne velmi pomohla a aj vy dve...:)je dobre ze si mozem pisat s niekym kto je rovnaky nazhaveny na pripravy...:) no urcite dam vediet ze ako sme dopadli...chodim stale pozerat telefony ci nieco nie je nove a stale nic...:/
@puffu aj ja .....ale drahy zrusil internet, lebo mal od orangu a nemal dobre pokrytie siete a internet viac nesiel ako isiel :-) aj mne velmi pomohla a do svadby este pomoze :-) to ano a este ked mame rovnaky datum :-) ja idem v sobotu pozret doplnky k satam do Piestan uvidime ako to dopadne ci nieco kupim ;-)
@nikuska1987 no my to tu mame podobne, najprv sme mali od O2 ale ten mobilny, viac isiel ako nie a trebaloplatit 30libier za 10MG co je nic lebo sme nemohli nic stahovat a podobne...teraz sa napajame cez wifi a zatial nam to staci...:) No tak ked uz budes vybavena tak sa ti bude urcite lahsie dychat...:) dufam ze vsetko najdes podla tvojich predstav...:) a beres so sebou aj saty alebo to budes triafat od oka?
@puffu on ma klasicky pc,,,,aj doma mame pc aj notebook len na pc mi internet nejak pada tak tiez som na notebooku cez wifi :-) jasne zase o starośti menej :-) beriem si aj saty so sebou chcem si kupit asi zalezi ako sa mi bude pacit a hodit k satam ( bolerko, bizuteria, vyskusam aj zavoj, kruh a obal na saty) :-)
@nikuska1987 tiez si myslim ze lepsie ked si saty vezmes so sebou...:) lebo uvidis to na sebe a mozes lepsie zhodnotit co sa ti hodi a co nie....:) ja planujem ist aj na upravu siat s ucesom a makeupom aby som vedela ze ako to bude vyzerat, a tak....:) stale este mam potom cas si to zmenit keby sa mi nieco nepacilo...:) len dufam ze sa mi to podari takto vsetko pozumarizovat...:D
@puffu ved to tak to najlepsie clovek vidi a ohodnoti ako len tak z brucha :-) aj mas uz vybraty nejaky make up? a uces?...inak pytala som sa knaza a mi sviecky nepotrebujeme
@nikuska1987 no to je dobre nie? O starost menej...:) ja som si pisala z jednou holkou a ona vravela ze tie sviecky idu iba na stol do saly...ale my to urcite mat nebudeme...zbytocnost podla mna... no mam pribliznu predstavu ale este stale si nie som ista...make-up hnedo-zlate licenie a vlasy aj zopnute a aj rozpustene...tak nejako si to predstavujem ja...:)
@puffu ano, ano len dufam, ze si povyberam :-) ani my to mat nebudeme ani nemozeme tam kde to budeme mat my su sviecky zakazane kvoli ynovenemu intrerieru :-) nemas nejake fotky ? ja uz make up mam vybraty ,,uz len uces a nechty :-)
@puffu mala som vo fotoalbume aj oznamenie, len som ho zmazala nebolo ho dobre vidiet a kvli sesternici, lebo ju mam medzi priatelmi :-)
@nikuska1987 hej mam vybrate fotky...len ich musim nast a poslem link...:) uces mam myslim hned v prvom albume...nieco na ten styl by som chcela a http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/sar... tu je link na moje licenie...:) velmi pekne...:) no ja tiez tu nechcem davat aku mam vyzdobu a take tie veci tiez pre svadbu v rodine...:D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?