Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu fiiiha dakujeme za info tak ta krieda by nenapadla ani mna ako vidim myslis na vsetko skusim doplnit ak ma este niecvo napadne a dakujem za zoznam :-) :-)
@mishita2401 no super tak uz mate skoro vsetko nam tie oznamenia este nedosli sila dufam, ze uz zajtra pridu :-)
@nikuska1987 no :D tak ja budem mat zajtra zajimavý den-upratovanie, umývanie okien :D a potom idem k draheho mame..no :D
@nikuska1987 ako to?? a kedy to mali prist,??
@mishita2401 ja som upratovala a umyvala okna u nasich v sobotu a u draheho vcera :-) tak mas tiez uz plne obsadeny den :-)
@mishita2401 mali prist do 2 tyzdnov a 2 tyzdne boli v piatok tak som cakala dnes a nic uvidim ako zajtra :-)
@nikuska1987 heh :D no a ešte musim niečo drahemu kupit na velku noc :D
@mishita2401 @puffu este by som do zoznamu doplnila ale len moj nazor,,,,,ihlu, nit, noznicky, popripade vlozky ( tampony) podla okolnosti :-) nahradne pancuchy, rychloobvaz, hreben, kefu, antiperspirant :-) to patri do tasticky prvej pomoci :-)
@mishita2401 vidis no nato by som uplne zabudla mi to vyfucalo z hlavy ale uplne tolko toho mam momentalne na starosti dakujem :-)
@nikuska1987 a načo hreben?? :D ved budeme učesane vlasty budu zastriekane :D ja sa dufam nebudem česat :D
@nikuska1987 asi si pojdem lahnut strašne ma boli chrbat... :-(
@mishita2401 pre istotu :-) ani ja neplanujem, ale istota je istota ja urcit si ho vezmem aj ked ho nepouzijem pre lepsi pocit :-)
Článok sa načítava...
@mishita2401 aj ja pojdem vecerat a tiez spat lebo umieram od unavy :-) prisla som sem pozriet co mate nove :-)
@nikuska1987 no ja som sice doma ale robim ako v robote :D a ked je človek zohnutý nad obalkami na oznamenia a robí 30mašli a to s každu sa prplem nekedy aj 5minut aby bola pekna tak ako ma inak ten chrbat boli..no idem ja si lahnut :D
@mishita2401 tak to ti verim,,,oddychni si zajtra ta caka tazky den - upratovanie a okna,,,tak zase popiseme nabuduce dobru noc :-)
@nikuska1987 no okna umyte :D supiš :D
@nikuska1987 ale stale si myslim ze tam nieco chyba...ale to asi kazda z nas si to mysli...:)
@mishita2401 @nikuska1987 inak som dnes tiez mala jarne upratovanie, ale v skrini....uz som vymenila zimne veci za letne...aj som sa dnes 2hodiny opalovala...dnes tu je 24stupnov...konecne pekne pocasie aj v Uk...dufam ze sa stihnem opalit do svadby v juni...:) a vy ako? Nieco nove? Nikuska a oznamenia ti uz prisli?
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@puffu no tak to budeš tmava :D u nas je už teplejšie ale na opalovanie to ešte nieje :Dno čo nove nič take :D
@anka4941 ano fotografa už mam ale dakujem
@mishita2401 tak to dufam...:) aspon trosku by som chcela byt hneda...:) som aj docvicila...:) dnes som celkom sikovna...:D a ty co okna uz vsetky doumyvane?..svalovka nebude?...:D
@puffu a tak išlo to rýchlo najviac mi dali zabrat žaluzie..uf
@mishita2401 no to ano...:D ked to ma byt umyte poriadne tak to trva...ja to otocim do jednej strany, poutieram, potom do druhej a je to hotove...:D ale tu v uk zaluzie velmi nepouzivaju takze o robotu menej...:D
@puffu no len čo su v kuchyni pri peci tak tie su vždy najviac doničene a špinave, a dnes sme salili zemiaky, cibulu, cesnak, mrkvu, petržlen, kvety a jahody :D hah
@mishita2401 jaaaj tak ty si riadne zaneprazdnena...:)aspon sa aj opalujes..:D..my byvame v byte takze take veci sme nikdy nerobili akurat sme stale chodili pomahat sadit a zbierat zemiaky...ale to je asi tak vsetko...ale ked budeme byvat v dome tak aj ja chcem sadit ale len trosku, nejake bylinky, salaty a paradajky...zo zahrady to je lepsie ako z obchodu..
@mishita2401 parada :-) akurat som aj ja dnes hovorila mame ako dobre ze som ich umyla v sobotu :-)
@puffu ved aj ja ale my tri nato spolocnymi silami prideme :-) mame nato este tri mesiace :-) ale ako tak uvazujem stale si myslim ze je to uplne vsetko
@puffu aj my mame teplo a slnecno no na opalovanie nemam cas akurat sa chystam pomoct mame piect :-) nie este stale cakam uz ma to zacina hnevat :-| idem si zistit cislo a zajtra tam zavolam a opytam sa kde su ved mali prist minuly piatok :-)
@mishita2401 @puffu babyyyyyy este 108 dniiiiiii :-) ako to leti o 8 dni to bude uz dvojciferne ciselko asi ma zacina chytat predsvadobna panika stale rozmyslam co nam este chyba :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?