Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 tak tu je uplne pekne pocasie...aj dnes som sa bola opalovat...:) ale len tak s mierou...:) akurat som trosku na vazkach lebo tomasova sestra ma svadbu pred nami a maje hostinu v inych salach ale od jedneho majitela a ze ten majitel nie je velmi ustretovy...vraj chcela okruhle stoly a chcela vymerat priestor aby ta firma vedela urobit navrh a majitelovi sa to nepacilo a povedal ze ked chce tam musi tie povodne stoly niekam na vlastne naklady uskladnit a vypratat...no ja mam zase asi 6druhov jedna co ani nemaju na jedalnom listku, iny pripitok chcem ako mi ponukali, vyzdobu nechcem od nich...:D no som zvedava ako to dopadne...:D asi tam budeme musiet zajst skor a normalne sa dohodnut...
@nikuska1987 tak po 100vke to uz pojde rychlo...a este tolko veci treba kupit a urobit...az sa bojim ze to za tie 3tyzdne pred svadbou nestihnem...:/
@puffu ved aj ja sa musim zacat slnit :-) treba ist a slusne sa s majitelom dohodnut ved ked si zato zaplatite tak by vam mali vyjst v ustrety aspon moj nazor :-) no nam chybaju najdolezitejsie este obrucky, oznamenia, saty popolnocne a doplny a svadobne doplnky + oblek inak uz len detaily :-) no ale aj tak do konca juna to chcem mat vsetko :-) takze este mi ostavaju 2 mesiace na dovybavovanie :-) inak zajdite tam pri najblizsej navsteve na sk
@puffu neboj sa ziadnu paniku stihame to :-) ja chcem ist zajtra popozerat popolnocne saty :-) veci ku svadbe mas na sk alebo v uk?ci tak pol na pol, ked objednavas cez net
@nikuska1987 tak urcite tam zajdeme a tiez si myslim ze by to nemal byt problem...ved si za to platime a aj za salu sme si museli normalne platit... tak vsetko co sme chceli nakupit v uk sme uz nakupili a zvysok uz ostava na tie 3 tyzdne pred svadbou...ale treba uz take tie drobnosti ktorych je dost...:D..kravata, kosele, manzety, nakupit kufrik prvej pomoci, spendliky na pierka, kosik na redovy, topanky pre Tomasa, krabice na vysluzku, nealko, vino, slane pochutinky, ovocie a neviem co este vsetko...ale tak vsetko sa da stihnut...:)
@puffu tak to ano uplne v pohodicke stihate ved to su uz len malickosti :-) ale potrebne,,,kedy ma tomasova sestra svadbu?? :-)
@nikuska1987 ona ma svadbu 4.6 a my 6.8...:D ked som sa objednavala do kadernika aj na jej svadbu a na nasu tak sme sa na tom s kadernickou aj pobavili...:)
@puffu tak to ano sranda,,,takze svokrovci sa maju naco tesit 2 svadby tesne po sebe :-)
@nikuska1987 no tak neviem ci tesit alebo plkat...:D lebo tete treba saty ine na dcerinu a ine na synovu svadbu...:Dale inak pohoda...ja som bola zo zaciatku smutna ze si to dali tak blizko pri nasej svadbe ale teraz to bereme ako vyhodu...aspon uvidime ze co a ako, co by sme chceli inak, na co sme mozno zabudli a take tie veci...:)
@puffu z toho si nic nerob ved vasa svadba bude jedinecna a neopakovatelna pretoze to bude o vas 2 :-) to nevadi ze budu tie svadby necele dva mesiace medzi sebou :-)
@nikuska1987 tak uz mi to vobec neprekaza...ale prvy mesiac to bol pre mna dost tvrdy oriesok...ale uz sme to predychali a tesime sa na obe svadby...:) a urcite ta nasa bude pre nas ta najkrajsia...:)
@puffu ved tak to ma byt aj sesternica ma 3.9. mesiac po nas :-) ale nejdeme, pretoze ona si pozyva len surodencov
Článok sa načítava...
@nikuska1987 tak aj moj bratranec ma teraz v sobotu svadbu, lebo priatelka je tehotna...ale tak hadam im to vyjde...a tiez len svadba s rodinou, len v restike na veceru...ona je uz vo 8 mesiaci...a svadba bude iba na urade zatial...vraj neskor aj v kostole ale ze po velkej svadbe ani netuzia...
@puffu no je to lepšie ako s bochodu-paradajky su sladšie a krajšie a aj vonaju!!! :D @nikuska1987 no dneska bolo naozaj krasne slnečko :D aj ma trochu chytlo-ale ako len ako som mala tričko a tvar :D
@mishita2401 inak si davaj pozor ze v com sa opalujes lebo aby ti potom nesvietili biele pasy spod svadobnych siat okolo pliec a krku...:)
@puffu ja viem ved ja som sa ešte neopalovala :D- to len ked som robila vonku tak mi chytlo tvar :D...ale inak v pohode :D a mam plavky bez ramienok-takže nebudu pasiky :D
@mishita2401 ja som tiez specialne pre svadbu kupovala plavky bez ramienok....:D
@puffu ako tie moje sa tam daju pripnu-keby si šiel do mora alebo kde aby mi neuplavali :D ale peknemi držia bez ramienok :D som take hladala asi rok :D a našla a som rada :D
@mishita2401 tak aj tie moje sa daju nosit aj tak aj tak...mne sa take plavky az tak velmi nepacia...podla mna deformuju postavu zenam ale co neurobim pre svadbu....:D a iba sa v nich opalujem a ked idem niekam tam dam ramienko okolo krku a dvihne to prsia a hned to vyzera lepsie...:D
@puffu a tak ja mam take dobre z new yorkeru- nebolli drahe ale dobre držia a aj tvaruju bez ramienka :D... - zatial kým je to tam hore pevne ich ponosim :D he :D ale je jasne že ked sa da ramienko tak to divnhe... :Dale na opalovanie su ako stvorene...:D
@mishita2401 no presne...na opalovanie su super...:) a uz mate vybrate ze kam na svadobnu cestu?
@puffu no tak to nemame vybrate..nevieme či vobec pojdeme aj ked velmi chceme ist... len či bude mat moj drahý tolko dovolenky..hm
@puffu nech sa kazdy spravi ako chce a kolko mu financie dovolia :-) to je uz vo vysokom stadiu tehotenstva :-)
@mishita2401 no vy uz budete opalene a ja zase zaostavam dnes som si vybrala popolnocne saty som happy :-)
@nikuska1987 tak to je uz pomaly v konecnom stadiu tehotenstva...:)...no ja zase vymyslam...:/ Tomas uz sa radsej ani nevyjadruje...:D som zvazovala aj nejaku barmansku show alebo aspon nejake miesane napoje v takych sklenenych miskach a s naberackami len neviem ci by z tych mis si niekto naberal...:/ no ale som vymyslava...:D nic nebude a basta...:D ale poinformujem sa keby nahodou...:)
@mishita2401 tak to je stale tak ze ked mozes tak vlastne nemozes...nam uz tiez zamestnavatel dava 14dni extra na vianoce...no aspon nam to skubil...ak nie tak dalsie dovolenka bude az v auguste 2012...:/ no hruza...si neviem predstavit byt v Uk cely rok a nevidiet mojho havinocka...:/
@nikuska1987 hej a ake maš??? :D @puffu no ved to... je to hrozne že je tak malo dovolenky-aspon na svadbu by mali pridavat :D
@mishita2401 tu je myslim ze taky zakon ze na svadbu ti davaju v piatok volno ...ale aj na Sr myslim ze funguje nieco take..neviem...:/ ale je to bieda...sice my sa nemozme stazovat lebo mame 6 tyzdnov volna cez rok tak to nie je az take zle...ale mohlo by byt aj lepsie...:)
@puffu no tak to nemate až take zle :D... 6týždnov je dost :D a ked vy ste na SR kto sa stara o tu pani???
Profilova fotka
Ahojte kocky. Kolko kusov oznamiek ste si dali, alebo si planujete dat urobit? My uz mame navrh a do juna to chceme niekde vytlacit, ale nemam ani sajnu komu vsetkemu sa posielaju... Nieco asi vyriesim cez mail a FB, ale rodinam by sa mali poslat, vsak?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?