Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@martinkatinka tak po 6 marci su to len 4 mesiace a 29 dni ja neratam den svadby a ani dnesny den a lepsie znie 4 ako 5 no nie?? :-) ved to zalezi od buducich svatovcov ako si rozumeju, v akom su veku,,,ty mladsi su modernejsi a ti starsi konzervativnejsie ( tymto som nechcela nikoho urazit, ale je to tak ) :-)
@nikuska1987 no ved to jedobre :D
@nikuska1987 este pat mesiacov do svadby a presnejsie dnes to mame za 158dni...:)...dnes mi dosli 4 zasielky tam dom cela vyradostena...:) ...takze ja som uz komplet vybavena...:)
@puffu pre pana :D tak to si mala dneska veselý den :D aj ja sa chystam objednavat :D ale až ked dostanem peniažky :D
@mishita2401...:D nestazujem sa...:D a ty vlatne kde pracujes? inak mas moj obdiv..lebo mas len 20r a si dokazes aj nieco nasporit a sama kupit...
@puffu ja nepracujem :-( neni roboty...zhanam a nič... som na abs praxi teraz a študujem. ja si šetrim s tej praxe ale ked som chodila na strednu školu tak som si šetrila .... ked treba tak človek musi :D ale zasa ked si našetrim a teraz mi treba na šaty, topanky a take čačky tak to si kupim ked na to mam :D
@mishita2401 ved aj ta abs. prax je praca...vzdy lepsie ako nic nie?...no ja som nikdy nevedela setrit...hned na vyplatu som utekala do obchodov a nakupila si veci...:D no teraz to uz je podstatne lepsie...dobre si napisala...ked treba tak clovek musi...:D
@puffu no ano je :D ale keby som v nej aspon niečo normalne robila :D...sa tam nudim... joj tak ja by som si kupila ale mam štastie že bývam daleko od nakupných centier...:D a iba autom sa tam dostanem takže tak..a v našich obchodoch-tzv. činak nič nieje :D
@mishita2401 ....tak aspon sporis...to je velka vyhoda podla mna....:D...no tak tie cinaky na SR fakt milujem...su na kazdom kroku a clovek nema ist ani poriadne kde nakupit...:/...
@puffu no ved to...tak občas zajdem no nejakeho drakšieho tam sa čosi kupi a mam zasa pokoj :D...
@mishita2401 ...:D...my to tiez riesime tak podobne s priatelom...dame si nejaky limit na sezonne oblecenie a mame pokoj...:D..no samozrejme ze mne sa musia ratat aj doplnky...:D
@puffu tak to mas ake dobre nechces prist vybavit aj mna :-) ??,,,mne este tolko toho chyba,ale nevadi ved 158 dni je este velmi vela casu,,,4 zasielky?? fuuuha a co este take mas nech sa inspirujem
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no ja pridem velmi rada...:D....uvidis ked sa raz do toho pustis uz sa ti nebude chciet s nakupovanim prestat...:D ...
@puffu to ano ale to az potom ked bude robota a peniazky teraz je to bod mrazu ;-( tak ty by si mi to zorganizovala za tyzden o tom nepochybujem :-)
@nikuska1987 ...:D...no mozno aj skor keby si velmi chcela...:D...ale tak ja veci robim radsej skor ako na poslednu chvilu a uz sa mi nechcelo tolko cakat tak som sa do toho pustila...akurat Tomas teraz nieco vymysla ze sa mu nepaci jeho obrucka tak ako moja...tak teraz hladame riesenia ze co a ako dalej..kamienok nechce a bez kamienka mu to pride take suche...:D no horsi ako zena....:D
@puffu hej???,,,,kolko 3 dni?? dala som ti tyzden kvoli tomu, ze je este vela toho, co treba vybavit....tak my sme obrucky neriesili este vobec......a co teraz s tou obruckou??,,,hadam sa mu zapaci,,,obrucky mame cas aj v maji si myslim,,,ja veci az tak moc nechcem urychlovat, lebo ked potom najdem nieco krajsie tak ma to bude dobre stvat :-)
@nikuska1987 no tak jemu sa paci ale nie tak ako moja...vravel ze jeho je velmi obycajna a chce tam nieco na to vymysliet...tak uvidim ze co vymysli...:D
@puffu tak zenske obrucky byvaju krajsie ako muzske aj podla mna :-) ,,,,,,uvidim co bude ten moj vymyslat s obruckami :-) ozaj zajtra poobede mam stretnutie s aranzerkou ideme kompletizovat vyzdobu budem si vyberat co tam chcem a kombinovat farby a po zajtrajsom stretnuti sa uvidi co budem musiet kupovat k vyzdobe mozno aj mna chyti nakup mania :-)
@nikuska1987 ...tak vsetky mensie veci vyzeraju krajsie ako velke a urcite vela robia aj kamienky a take tie veci...no tak som rada ze ste sa nakoniec dohodli..:)...tak urcite ti vela poradi...:)....no tak potom mi daj vediet ze aku kombinaciu farieb budes mat...
@puffu dekoracie isto budu zive kvety,organza,umele lupienky, konfety,balony,balony stastia,servitky,diamantiky a este popozeram co bude mat v ponuke,,,,nechcem mat navleky na stolickach iba ak by bolo mozne tak len masle, lebo tam kde to chceme my su stolicky pekne same o sebe.,,,no ved aj ja som rada,pretoze uz jej zacnu svadby a potom by to bolo s casom horsie.jasne dam vediet,,,ozaj vy budete mat navleky??
@puffu no ved samozrejme :D... doplnky musia byt :D mne moj drahý limit nepovie-ale keby to bolo moc tak mi to nekupi :D
@nikuska1987 čavik tak s obručkami je to tak že zlato ide hore-len tak pre info :D... a mi budeme mat navleky-pretože v tej sale čo to budeme mat su hrozne stoličky :D tak až ich neni vydno :D...a ja chcem domov, kamienky, lupienky, take motýle :D je to krasne :D... a organzu, vazy-tam chcem lalie :D a tak :D
@nikuska1987 hej my navleky mat budeme...tie stolicky su tam tiez vselku pekne ale mne osobne sa to velmi paci a vyzera to tak cisto a elegantne...:) ...my budeme mat zive kvety na nasom stole a potom do uzkych vaz po jednej dlhej ruzi na kazde piate miesto alebo tak nejako...nechceme tam mat toho vela po stolocj lebo aj tak tam nie je dost miesta no a chceme vela balonov..:))
@mishita2401 ...ja som to myslela tak ze napr na jar si povieme ze si mozme nakupit veci za 400e kazdy...na leto je to potom tiez inak a tak si to menime podla toho ze co nam treba...ale odkedy si urcujeme sumy ze kolko minieme na oblecenie tak sa nam dari aj sporit...:D
@mishita2401 ahoooj,,,diky za info tak obrucky teda treba riesit cim skor.....tak to ano ked su tam take desne stolicky....domov nechcem tieto veci, aby to nevyzeralo rovnako s vyzdobou v restauracii,,,doma si vyzdobim sama zapojim vlastnu fantaziu tie diamantiky,,organzu to na svadobne stoly :-)
@puffu ani my nechceme mat vela toho po stoloch, pretoze plne stoly su neprakticke dost veci sa porozbija,,mam s tym skusenosti lebo ako som spominala som casnicka a bola som obsluhovat na viacerych svadbach a ked boli preplnene stoly tak po svadbe na stoloch ostala hotova spust - porozbijane pohare, spinave obrusy,,,jednym dokonca zacal horiet svietnik s obruskom na stole,,,,mensi poziar sme hasili :-)
@puffu no určite to ma význam :D....
@nikuska1987 no len ja budem riešit výzdobu do saly tak tri týždne pred svadbou :D a určite to nebude rovnake ako v sale:D-lebo toto bude moj výtvor a bude to fialova a v sale bude oranzova :D
@nikuska1987 no tak ako ja toho nebudem mat vela :D... - tie diamantiky pojdu do svietnikou :D-aby sa to nepotratilo :D... nechcem na stole toho vela ani v sale-lebo tam treba dat kolače, vody, pohare, taniere, korbačiky a take veci..takže výzdoba bude ale pekne vkusne moderne a sviežo :D
@mishita2401 tak som myslela rovnake dekoraciou,,,aj ja budem mat rozdielne farby doma inu a v sale inu do saly uz mam vybranu, len to este zajtra musime dat dokopy s aranzerkou co vsetko tam chcem a v akej farbe :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?