Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ved aj ja sem chodim kecat s vami, hladat inspiracie a poobede zabijat cas, ale toto bolo myslene v dobrom :-)
@nikuska1987 no tak urcite to nie je jednoduche splnit poziadavky zakaznikov...ja som s mojou velmi spokojna...je velmi dobra, kazdy si ju chvali a aranzuje velmi pekne...
@mishita2401 @nikuska1987 no my sme s drahym 2.5 roka ale zasnubeni...a spolu budeme 5 rokov...asi po roku a pol som poznala celu jeho rodinu...on si s nasimi zacak tykat asi po dvoch rokoch a oslovuje nasich po mene...takze to ma aspon za sebou...ja urcite nebudem volat svokrovcov po svadbe mama a oci...pride mi to take divne a viem ze by mi trvalo dost dlho zvyknut si..a este mi to pride take divne ze v piatok budu teta, ujo a od soboty alebo nedele mamka a ocko...:D..najviac by mi vyhovovalo kebyze aj ja ich volam menom...a keby to uz navrhli pred svadbou...:D...
@nikuska1987 no to iste tu robim aj ja :D...
@puffu ja im vykam a aj moj drahý našim vyka.... a tieš nevieme ako im mame hovorit..ja hovorim ujo teta-ale to len fakt že občas..inak ich nejako neoslovujem-neni dovod....:D
@mishita2401... no tak my ked sme na SR tak prespavame vacsinou u nich takze ten kontakt tam stale je...inak s nimi vychadzam uplne super...:) ...ale urcite by som si s nimi nedokazali predstavit zivot pod jednou strechou ako by som to nedokazala ani s nasimi...no ale tak aj tak na to na necely rok neminie...:/ bude to tazke obdobie...:D
@puffu a tak moj už býva u nas a aj tak si vykaju...nejako mi to nepride aby si nevykali- aj moja mama ssvojej svokre doteraz vyka... a tak to bývanie s rodičmi nieje až take neznesitelne... da sa to...len si musiš občas kusnut do jazyka :D
@mishita2401 tak to ano...obcas treba kusnut do jazyka a ist do svojej izby...:)...tak mna ani nejde o vykanie a takanie ale skor o to ze ich urcite nebudem volat mama a oco...pride mi to dost divne...radsej po mene alebo teta a ujo...no a medzi Tomasom a mojou mamkou je iba 15r rozdiel a oco je o 20r.starsi...takze mozno aj preto si nasi s Tomasom potykali..neviem...
@puffu presne tak :D no možno je to tým..a tak možno ho beru ako syna no nie :D
baby po mne moja buduca svokra chcela uz teraz aby som jej tykala ale pripada mi to cudne, po svadbe mozno, ale teraz isto nie. vidim ze viacere tu riesite podobne veci :)
@jasminka002 tak po mne to nechceli :D... sice je rovnako stara ako moja mama ale je to pre mna take divne :D
@mishita2401 no ved prave. aj mne to bolo divne, stale jej hovorim teta :)
Článok sa načítava...
@jasminka002 ja ju nejak neoslovujem ked chcem pridem ku nej a rovno sa jej spýtam :D
@mishita2401 :-D :-D :-D no to robim aj ja ale niekedy sa neda. takze je teta, zatial. potom sa uvidi :)
@jasminka002 tak ja si myslim ze cim skor tym prejdes tym lepsie...mojmu Tomasovi tiez bolo divne tykat nasim mozno prvy mesiac...potom si uz zvykol a teraz nechape ako im niekedy vykal...pride mu teraz uplne prirodzene tykat im...treba si len zvyknut a urcite to chce nejaky ten cas...je to to iste ked zacinas fajcit pri rodicoch...:D prvy balik je uplne trapny...a potom to uz clovek neriesi...:D
@jasminka002 :D presne :D.... ako idu pripravy?
@mishita2401 no tak asi ano...ale tak nasi su ina skupina ako vacsina rodicov..asi tym ze ten vekovy rozdiel tam nie je medzi nami az taky velky...skor su ako kamarati a nie ako mama s ocom...hoci nie stale je taky vztah dobry...inak to mas so svokrou dobre...:D ze ju neoslovujes nijak...:D super napad...asi po svadbe to tak zacnem realizovat...
@puffu ale vieš aka je to víhoda :D ja som raz musela povedat ujo jeho ocovi a citila som ssa ako debil-neviem prečo..lebo vlastne su mi zatial nič a že ujo....:D ale tak prežila som to :D
@puffu celkom dobre prirovnanie :) ja jej nechcem hovorit po mene, budem ju oslovovat mama. ale tak teraz by to este aktualne nebolo. ty si si uz potykala s buducimi svokrovcami?
@mishita2401 no pomaly pomaly. nasla som v tescu senzacne pohare, su uplne super a najlepsia je cena ze 12.99eur :) dame ich vymalovat a budu super. v nedelu ideme na vystavu do KE, mozno nas tam nieco inspiruje. a ty ako?
@mishita2401 tak ja zase ich mam velmi rada a velmi mi pomohli kedy som to najmenej cakala a ked som bola s tomasom iba necely rok...a mame fakt super vztahy...povazujem ich za rodinu uz davno a myslim ze aj oni mna...no poznam aj take vztahy kde sa so svokrovcami doslova nemusia a myslim si ze to musi byt vycerpavajuce najma pre toho koho su to rodicia...lebo su to jeho rodicia a potom tu je ta osobka ktoru ma rad...
@jasminka002 tak mi mame pohare objednane do 40eur nas vidu-ale su krasne :D... a aj obručky sa vyrabaju :D
@puffu ako ja mojich buducich svokrovcoch mam rada :D si s nimi rozumiem kecame ako normalne :D mna brali do rodiny už davno :D ale tak ked sme začali s mojim drahým chodit ja som mala iba 14 nast takže to bolo take divne ale potom sa to otukalo :D
@jasminka002 nee..oni su trosku staromodni v takych veciach...:D aj tomas sa im snazil naznacit nieco ale nepochopili...:D..ako mne to ani tak nevadi...ale Tomas si tiez mysli ze je to potom take osobnejsie ked im uz budem tykat...ved uz som clenom rodiny(skoro...:D)...
@mishita2401 ciiiiiiiiii parada :) my este ani nevieme ake obrucky chceme :) teda, mame predstavu, ideme na vystavu a mozno sa nam nieco zapaci a ak nie tak ich objedname od jedneho sikovneho zlatnika, ktory by nam ich vyrobil. na vystave chcem pozriet aj pohare, mozno budu za dobru cenu a kupime hned aj ozdobene. a saty uz mas? :)
@puffu no to ze budem tykat svojej svokre si predstavit viem ale ze budem tykat svokrovi tak to si neviem predstavit absolutne.
@jasminka002 no tie naše pohare boli v Čadci najlacnejšie a pritom najkrajšie , pretože tie iste pohare stoja v svadobkach 70eur :D a to je rozdiel riadny...no šaty mam v albume :D-aj popolnočky ale do salonu pridu tak v aprili-maji
@mishita2401 jasno to si spominam...si vravela ze ste spolu 6rokov a zoznamila vas sestra tusim...no tak to ano ...ved si bola este mala zaba ked si k nim prisla...:D
@jasminka002 ake to je divne ze? ludia sa sobasia starocia a museli prechadzat vsetci takymi drobnostami ako my a este stale na to nikto nic nevymyslel...:D no ale tak ked uz to prezilo tolko ludi tak to nejako prezijeme aj my...:D
@puffu no ved to :D a tak teraz nesom strara :D ale tak už mam aspon 20 :D...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?