Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu ved ano tolko penazi si zapyta a este by ste mu mali aj porciu navyse platit ,,,tiez by som mu neplatila porciu len by som mu nieco priniesla zo svedskych stolov, nejaku tu malinovku, zakusky :-) ,,,aj tak podla mna tam bude viac spat ako cakat
@nikuska1987 ...:D tak to nech sa uz staraju oni nie...a ked sa svadba skonci nad ranom tak aj autobusi uz chodia od piatej...:D...no a co uz mas toho fotografa?
@puffu tak to ano len problem bude ze bude nedela a cez vikedny je to horsie s autobusmi,,,,pisala som fotografovi a odpisal ze za fotenie v prirode berie 150 eur a my chceme sa fotti len nejake 2 hodiny po obrade a to vyjde na 100 - 200 zaberov neviem co nato povie snubenec dnes ma dojst aj s maminou tak tieto veci budeme riesit ked pridu :-) tak pol na pol s tym fotografom,,,,,v dobrom ti zavidim ze uz vsetko mas ja mam este toho vela vybavovat :-)
@nikuska1987 no tak to nie je zle vobec zle...si myslim ze celkom dobre aj cenovo...tak my to mame dobre v tom ze Tomasovi ukazem navrhy a on povie ze co inak alebo co ano alebo nie....jemu to vlastne ani nevadi ze co nakupujem a co bude na svadbe, hlavne nech som stastna a ze tie zbytocnosti potom predame...dnes som objednala pecat aj s pacatnim voskom...tak som zvedava ze ked to dojde ako to bude vyzerat ked to vyskusam...by som chcela tak zapecatit oznamenia do obalok...sice uz som kupila voskove nalepky s nasimi inycialami ale nevedela som odolat...:D uz asi fakt nebudem chodit na ten internet...:D
@puffu neviem sak co povie drahy nato a teta,,,ved aj tomu mojmu to je jedno hlavne ze tam nieco bude a organizaciu nechava na mna,,,dnes mame aj prvu nauku u knaza o 19 tak som zvedava ako to dopadne,,,,to budes davat na obalky s pozvankami ze??,.,,,,,kde chodis na taketo veci??,,,mna by take cosi ani nenapadlo, mozno je to aj tym ze ja nemam este ani zakladne veci vybavene a vsetok volny cas riesim tieto veci, tiez zhanam robotu ,,,mozno ked uz aj ja budem mat vsetko budem ako ty kupovat, pozerat :-) ,,,ved co nebudete potrebovat predate dnes ludia vsetko kupuju :-) ,,,musis chodit na net s kym potom budem riesit svadbu :-)
@nikuska1987 vies co ja to robim tak ze pozeram pripravne albumy a co ma zaujme tak si to hned hladam v uk na internete...ten ebay je fakt velky pomocnik...vsetko sa tam da najst...aspon nemusim chodit po celom vychode SR aby som nasla balerinky alebo neviem co vsetko na svadbu...tak si vsetko pohodle naobjednavam cez net a co sa mi nepaci tak vratim...:) urcite neprestanem chodit na mojasvadba...akurat na ten ebay a internetove obchody si dam zakaz...:D
@puffu aha ved aj ja pozeram tiez tu fotoalbumy a cerpam inspiraciu,,,som rozmsylala ze niekedy pojdem so segrou do BA pozriet do nejakeho svadobneho velkoobchodu co tam maju, ale to az po konzultaci s aranzerkou, ktora nema na mna cas :-( uz sa nam to casovo krati ze??,,,neviem kolko je to dni, ale viem ze sa to krati do odpocitavaca radsej ani nepozeram,,,to by bolo aby si sem prestala chodit by si nam s mishitou chybala :-) nemali by sme s kym konzultovat svadbu
@nikuska1987 a tak u nas to bolo nutne :D
@nikuska1987 tak podla mna ten cas strasne leti...zbehne to strasne rychlo podla mna...ale este je aj tak dost casu...no to co nema na teba aranzerka cas...to neni od nej pekne...ale tak mi mame dat presne navrhy 2mesiace pred svadbou alebo to napisat cez mail a je to...asi sa tvojej aranzerke vidi skoro nieco planovat alebo neviem...:/
@mishita2401 ved ked to bolo nutne tak ste to takto museli riesit my nastastie nie :-)
@nikuska1987 no šak:D ako si prežila tie dva volne dni??:D
@puffu kvoli tomu ze jej synovi vyskocilo koleno a museli ho zoperovat....ale povedala ze tento tyzden mi da vediet, kedy sa mozem u nej zastavit a dotiahnut detaily vyzdoby,,aj tuto sobotu bude aranzovat svadbu, postupne sa jej to nahromadi a nebude mat na mna tolko casu, zevraj priprava vyzdoby na jednu svadbu trva aj tyzden teda zhanat material a vyzdobu aranzuje v sobotu hned zrana tak som zvedava co u nej vybavim :-))) veru leti ten cas :-)
Článok sa načítava...
@mishita2401 v sobotu bola u nas buduca svokra s mojim nastavajucim a vecer sme mali prvu nauku a vcera sme s drahym a svokrou behali po ich rodine po navstevach spoznavam jeho rodinu a ony mna :-), ale bol super vikend a ty??
@mishita2401 ozaj kedy ti konci absolventska prax?
@nikuska1987 no prax mi konči koncom marca. tak to si mala zabavný víkend:D ja už poznam celu rodinu mojho draheho:D no moj víkend: v sobotu v meste-kamoška mala 20rokov taksa slavilo :D a nedela u svokrovcoch buducich :D
@mishita2401 este mesiac to mas super :-) ,,,my sme na praxi vobec nemohli pouzivat net, lebo by nas vyrazili :-) ved aj ty,,,ved aj ja poznam uz polovicu, kedze jeho rodina su mnohopocetny jeho otec ma 9 surodencov a mama 3 a ty maju zase svoje deti a vnucata takze si vies predstavit aka to musi byt velka rodina :-) ,,,aj ty si mala super vikend :-)
@nikuska1987 no tak mojo otec ma 7surodencov :D -a onimaj aj po 5deti a tie maju deti:D ale jasom tam bola už na 2svadbach a aj na oslavach takže to mam vmaličku :D-aj ked mena...hm:D
@mishita2401 vy asi dlhsie chodite spolu ako my :-) ved uz aj ja spoznavam a spoznavam tiez kazdeho po mene si zapamatat to nieje sanca :-)
@mishita2401 aj ja som bola s jeho rodinou na 1 svadbe na zlatej svadbe starych rodicov, na oslavach a na krstinach nasho krsniatka :-)
@nikuska1987 :D ja si len tvare pametam a par mien :D nomi v maji budeme spolu 6rokov :D
@mishita2401 a my v maju budeme spolu 2 roky cize aj preto este uplne nepoznam vsetkych :-)
@nikuska1987 tieš v maji:D to je pekný mesiac :D
@mishita2401 ano konkretne 28.05.budeme mat 2 roky povodne drahy dal navrh ze by sme sa mohli aj 28 maja zosobasit,,,potom sa to nejak odmlcalo a potom zrazu mi kazal nech si vyberiem datum sobasa mala som si vybrat bud jul, august, september a tak nakoniec som si vybrala 06.08.2011
@nikuska1987 :D mi mame výročie 2.5. :D no mi smechceli jul alebo august.september mam školu a narodky atosm nechcela :D
@mishita2401 my sme mali 8.8.2010 zasnuby a hovori sa ze svadba do roka a do dna a ten datum 6.8. sa mi velmi pacil,,,aj mne sa viac paci august ako maj to este nemusi byt tak pekne a teplo a v lete budem aj viac hnedsia do siat :-)
@nikuska1987 no aj jasa chystam opalovat lebo solarka sabojim .Dtaklen slniečko smierou :D a 6.8. je krasny ajednoduchy datum:D
@mishita2401 ani ja sa nechystam do solarka to je strasne nebezpecne na kozu a nechcem mat rakovinu koze,,,,,,veru je, len uz aby ten den nadisiel :-(
@nikuska1987 ale neboj to ubehne :D
@mishita2401 keby chodim do prace islo by to rychlejsie, ale takto aspon ze mam net a tuto stranku mojasvadba.sk a vas baby, ked to takto spolu prezivame tak to ide rychlejsie :-)
@nikuska1987 no tuto stranku mam ajjarada:Dlebo tu svami možem kecat :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?