Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 ježiš ja nebudem hodinu cestovat tam a hodinu nazad to nie..a za plat taký že polku prevozim..
@mishita2401 niketori zamestnavatelia preplacaju cestovne :-)
@nikuska1987 presne niektorý..ale tak dve hodiny precestovat a prestupovat... to neni moc pre mna..a u nas je cestovne strašne drahe... už drahý chodi do KNM do prace a tiež vela prevozi a Žilina je ešte dalej
@mishita2401 aj u nas je cestovne drahe ale neporadime si u nas len mestka doprava stoji 50 centov
@nikuska1987 no to aj u nas :D vlaky boli lacnejšie ale už aj tie zdraželi...ved ja za 4zastavky zaplatim skoro 50centov-a to je len 4km :D
@mishita2401 u nas je tiez vlak lacnejsi :-) ,,,idem po tie fotky, ale este dojdem na pc pozriem si ich ako to vypada ak tu este budes pokecame :-) do pol hodky by som mala byt spat :-)
@nikuska1987 no tak idkaj a potom daj vediet ako to spracoval :D
@mishita2401 nooo uz som tu spracoval to fajneeee ,,,heh,,,,,este to musi vidiet Janko :-)
@nikuska1987 tak to som rada :D maš dalšiu vec na svadbu :D
@mishita2401 @nikuska1987 no ahojte tak hlasi sa vam uz vydata Puffu... :-) cele to trvalo 5min... :-D ale nepocitujeme ziadne zmeny, az po kostole si to budeme uvedomovat, no a dnes bol aj dalsi pohreb lebo tomasovi zomrel dedko...hrozne...2svadby a 2 pohreby za 3 mesiace... :-( no ale dufajme ze uz bude lepsie...
Profilova fotka
@puffu uf vy to mate nejake akcne.... a teraz ides tie papiere vybavovat.. tak nech to ide rychlo...
@oskvarka no mame to akcne, v pondelok idem na matriku po sobasny list, potom na zmenu trvaleho pobytu a potom na policiu...chceli sme trvaly pobyt vybavit uz v stredu ale tak dopadlo to tak ako je u nas zvykom ze ta posielaju z dveri do dveri, kazda uradnicka povie inak a nakonie to mozem robit az so sobasnym listom...no ale tak dufam ze to uz v pondelok dopadne ok...
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@puffu jooj tak drzim palce nech tu birokraciu postihate... ja dufam ze to budem moct riesit az po dovolenke lebo sa uz na nu tak strasne tesim :)
@oskvarka myslim si ze budes mat cas az po svadbe, ale nechod ani na policiu ze si uz zmenila stav lebo vraj to uz mozu mat v pocitaci a mozes mat problemy... a inak kam idete na dovolenku?
Profilova fotka
@puffu no ja nepojdem nikam pojdem objednavat dovolenku tyzden pred svadbou spiseme papire podla stareho pasu a pojde sa no a po dovolenke zacnem riesit... kam ideme je prekvapko sami nevieme.. nejaky last minute drahy ma v cestovke nejaku tetu z 5teho kolena :D.. tak nam nieco vraj bude hradat .. nejaku dobru zlavu... dame jej nejake zakladne obmedzenia ze na kolko a kam nie a to je vsetko :D tak som zvedava co to bude :)
@puffu tak gratulujem ku svadbe a zaroven mi je luto toho detka. a čo maš ešte nove?? ja mam dnes tu ,,rozlučku" od 18 sa už budem fintit :D
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mishita2401 to ano :-)
@puffu ahoj puffu ved sme ta spominali gratulujem ku sobasu pani xy:-) hmmm skoda ze sa aj dedko nemohol s vami tesit :-(
@nikuska1987 :D a dnes to bude žur :D aspon dufam :D
@puffu @mishita2401 dievcata som tu len na skok vobec nemam cas sem chodit, pretoze sa naplno venujem pripravam, praci, zahrade atd......ved same viete ake je to teraz casovo narocne,,,,ak by sme sa tu uz nahodou do svadby nestretli, tak vam obom zelam vsetko dobre na spolocnej ceste zivotom a nech je pre vas vas svadobny den dnom D :-) a dakujem ze ste somnou pismenkovali a navzajom sme sa podporovali. :-)
@mishita2401 ano, ano ,,,,heh,,,,pisala si to :-) tak to poriadne oslav a hlavne sa az tak neopi :-)
@nikuska1987 ale určite si tu ešte najdeš čas aspon 5minut za tie tri týždne :D lebo je to 22dni :D heh... ale ak teda nahodou nie tak ti chcem teda podakovat a aj ja ti popriat všetko dobre v spoločnom živote s tvojim milovaným a nech je tvoja svadba najkrajšia aku si si len mohla vysnivat :D
@mishita2401 ano 22 plnych priprav a stresu dnes som bola na skuske ucesu a o chvilu pojdem ku krajcirke, pretoze mi upravovala saty tak si pojdem pre ne :-) dakujem moja zlata... som straaasne rada ze som vas obe spoznala hoci len takto virtualne ale predsa :-)
@nikuska1987 :D ale ja začnem stresovat asi o par dni-ked sa mi to začne :D..teraz mam prakticky len jednu robotu- robit ozdoby inak nič :D
@mishita2401 ja zase mam tolko roboty,, ze neviem co mam skor robit :-)
@nikuska1987 a to čo take robiš??? :D
@mishita2401 stale nieco ci uz u nas doma, alebo u draheho varim, upratujem atd,,,,chodim aj babke pomahat a do zahrady,,,,,do roboty,,,,,svadba a ked sa to zdruzi tak mi z toho vznikne velmi malo volneho casu :-)
@nikuska1987 no tak to hej... ale vidiš teraz maš kusok času :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?