Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 jaj tak to ja už davno mam :D... ale ja to budem na flaše davat až týžden pred svadbou-najskor lebo aby nahodou to nezvlhlo :D...
@mishita2401 ja asi v den rozdavania vysluziek :-) ,,,ozaj puffu su uz na sk?? :-)
@nikuska1987 jaj ...tak na tie čo sa budu rozdavat mam zasa ine :D ako do saly :D..ale do saly mam aj nalepky tak aby tie nezvlhli :D
@mishita2401 my budeme mat na krabiciach na vysluzky nalepky s podakovanim len ich musim este vytlacit,,,,musim poprosit tatu nech mi to pomoze,, pretoze tlaciaren mi to nechce vytlacit farebne - asi zblbla z toho tepla :-)
@nikuska1987 heh :D mi sme si to už vytlačili..a tie kartičky na rozdavanie na flaše som robila cele ja :D...drahemu sa to lubi tak som rada :D
@mishita2401 to potesi ked nieco urobis a drahy ta pochvali ,,,heh,,poznam to :-) mala si namet kartieciek aj v albume tusim :-)
@nikuska1987 no tých nalepok a kartičky tam mam už hotove :D
@mishita2401 sikovna nevesta si ty :-)
@nikuska1987 a zajtra chcem ist pokupit- košelu drahemu popolnoci, kravatu, potom sebe niečo na piatok-nejaku suknu alebo čo :D
@mishita2401 my uz tieto veci mame pokupene,,,,,,kosele uz len treba vyzehlit , ale to ma este cas :-)
@nikuska1987 no ja ich najskor musim ešte ručne oprat a potom ožehlit :D... preto to chcem tento týžden kupit všetko aj jeho spodne pradlo aj ponožky :D urobim mu potom kopku čoho sa do svadby nechytne a hotovo :D
@mishita2401 spodne pradlo ma tiez kupene aj oprate a vyzehlene,,,moj to ma vsetko pekne v skrini oblek visi v obale a zehlit mu to bude mamina v den svadby predpokladam :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 jaj..tak drahý ma oblek totalne nepoškodený-netreba ho ani žehlit vobec :D krasne vysi v obale.. :D.. no tak naštastie u nas sa ponožky a spodne pradlo nežehli :D:. okrem košiel, krčivých veci sa u nas nežehli nič... zbytočna strata času... teraz su večšina materialov take že ked to daš rovno zavesit tak sa ti to vyrovna a maš menej roboty :D
@mishita2401 @nikuska1987 ahojte babule...:) tak konecne som sa tu dostala...:D normalne nestiham...ale inak super pocasie, parada, dnes som bola skusat saty a sadli velmi dobre, do konca tyzdna pridam nejake foto....no a nasli sme vesticku ale stoji 66e tak si myslim ze trochu vela nie? Ci akoze normalna cena?
@puffu ahoj :D.. no je tu krasne teplo :D... tak sa tešim na foto :D heh.. no tak 66eur za vestu nieje až tak vela u nas ich predavaju za 80eur. ale v PL som ju zohnala za 50eur-so zlavou. a čoho maš tak vela?? ja som dnes začala robit tie mašle na auta... uf
@mishita2401 oblek ani nohavice nebudeme zehlit :-) ved to aj my ale tak pod svadobny oblek som mu vyzehlila spodne pradlo :-)
@puffu vitaj doma,,,heh,,,,ved ani ja nemam cas sem chodit som tu len na 5 minut teraz som dosla domov idem dat sprchu a pojdem spat, pretoze rano idem do prace :-) s tou vestickou ti neporadim, lebo moj ju mat nebude :-) aj mna dnes chytilo v zahrade,,,heh ja idem zajtra ku krajcirke so satami poobede :-) a este ideme kup[ovat nejake veci posledne na svadbu :-)
@nikuska1987 jaj tak mi sme dnes kupili košelu po polnoci-taku jednoduchu bielu-foto tu dam neskor a aj kravatu..ako chcela som nejaku krajšiu ako sme kupili a v celom meste nič poriadne... ale tak na tých par hodin je to pekne :D... len asi ja som moc naročna :D.. a aj spodne pradlo už ma :D konečne :D aj pekne čierne kvalitne ponožky :D... a ja mam kvet do vlasov-ako k tým červeným..ale neviem či si to dam... najskor sa mi pačil ale teraz mi to nereže :D...
dievcata, potrebujeme nejakeho samana na pekne pocasie na 6teho!! kamaratka mi vcera len tak "by the way" povedala, ze ma narodky 6.8., oslavuje ich uz 11 rokov a vzdy v tento den prsalo...upresnim, byva v ke, takze mozno to bude len tato geograficka poloha...uuu, dufam, ze tento rok, sa vsetko obrati a bude krasny slnecny den!!!
@nata_ no ak ma pravdu, tak to ma rovno porazi. fakt len dufajme, ze tento rok bude oslavovat pocas slnecneho dna :)
@mishita2401 tak ste super pokupili ostatne veci,,,,ja som este len teraz dosla domov z prace a mesta,,,idem sa okupat a pojdem ku krajcirke :-)
@nikuska1987 a dnes som sa ujistila že krajšie šaty ako moje som ešte nikde nevidela :D... ale tak je to moj subjektivny nazor samozrejme .. :D každa mame pekne a pre každu su tie naše najlepšie a najkrajšie :D... ja som bola dnes celý den vonku :D.. s drahým sme hrali benbinkton či ako sa to piše :D... a tak :D... a hrala som sa našimi hafanmi :D
@mishita2401 pre kazdu su tie jej saty naj :-) ved je dnes krasne a slnecno :-) zajtra sa puffu stane uz pani maju civilny sobas :-) aj ja chceeeeem byt uz manzelkou,,,drahy dnes je doma?? :-)
@nikuska1987 hej??? to už je zajtra??? :D... by ma zajimalo ako sa citi :D heh.. no moj drahý robi tak že 12tky a že denka , noc, po nočnej volno a pootm den volna a zas denka, noc atd :D... idem tu dat foto :D
@mishita2401 tusim pisala ze 14 jula :-) ahaaaa no ma to chlapec komplikovane,,,heh,,,,ok tesim sa na foto :-)
@nikuska1987 ale praveže nam to tak uplne vyhovuje sme aspon viac spolu :D každý den :D
@mishita2401 nooo tak to je obrovska vyhoda heh :-)
@nikuska1987 no len po svadbe uvidime...ja dufam že si najdem robotu a ak nie tak si budem platit tu socialku-aby som mala večšiu matersku :D
@mishita2401 a ja zase dufam, ze si najdem lepsiu robotu :-)
@nikuska1987 no to ti verim :D.... ja nemam ešte ani skušku ličenia-a moja kozmetička furt nieje v praci..tak ja neviem..a to na dalši týžden ide na dovolenku asi...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?