Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu juj tak ale ten naš je taký že vnutri je teraz vistava nejakeho pana ktorý maluje na textil-platno a tak :D to je taký kaštiel no..z vnoku tak vyzera ale z vnutra ni e.D
Profilova fotka
@mishita2401 a musim to mat zarezervovane? (nemas na nich cislo ?)... lebo mi tam chceme ist len ak bude prsat...inak sa chceme fotit u nas za domom na kopecku... je tam krasne... a cez vykend nam pokosili a zrobili tie velke valce zo slami...... no ja rada malujem takze sa budem rada fotit v galerii ak by prsalo... hlavne sa mi tam nechce trepat tak by nemuselo prsat...
@oskvarka no to mi nedavala ale treba to dohodnut aby tam ten spravca bol...no len ked nevieš či sa tam budete fotit... čislo len z netu- 041 433 2166od 10 do 17 su tam a utorok až sobota
Profilova fotka
@mishita2401 diki moc... ved ja tam skusim zavolat...
@oskvarka no skus len tej pani budeš asi skoro prd rozumiet-asi mala niečo zo zubami tak rozpravala tak aby ich nebolo vidno...hm..tak sme jej ledva rozumeli
Profilova fotka
@mishita2401 no ja ju nebudem pri volani vidiet tak dufam ze sa posnazi :D:D
@oskvarka no snad :D
@mishita2401 ale tak hlavne ze sa tam paci vam nie...mne sa foto z nasho velmi pacia hoci to je u nas otrepane ale tak bude dufam aj ten hrad ak pocasie vyjde tak to bude take trochu ine ako maju ostatni...no inak sme dnes zohnali vesticku, boli sme v jednom svadobnom salone kde poziciavaju vesticky tak sme tam nasli taku aku sme hladali ale bez diamantiku na kravate tak sme to zobrali a pozicovne stalo 18e tak sme celkom spokojni...
@puffu jaj tak to nieje vela u nas to nepožičiavaju-čo by sme uprednostnili určite tieš :D... a inak dnes som ešte kupila krabičky na vyslužky a dorobila som 42 mašli pre draheho rodinu na auta a na autobus. a ešte nam urobim 13mašli lebo 3 už mam :D tak a ešte musim začat robit výzdobu na dve auta...to musim nejako ešte vymysliet... hm... a volali sme do saly-koli menu-hovoril že týžden pred svadbou to stači :D ale tak ja budem pokojnejšia ak to bude trochu skor :D
@mishita2401 no tak ja som tie maslicky na flase este ani nezacala...:D a mozno to necham tak, uvidim ako budem stihat...menu uz mame dohodnute tak to je super...no a dnes robime stojan na tortu tak dufam ze to uz dnes bude hotove...co ma stve najviac je to ze este stale nemame popozyvanych vsetkych ludi a stale nevieme ci objedat ubytko alebo autobus a tak...no dufam ze co konca dalsieho tyzdna to uz budeme vediet...
@puffu no mi mame autobus a bude bud 120 alebo 124 ludi :D heh. takže výzdoba už dnes dohodnuta, skuška učesu urobena-ale to bolo tak že sme sa len dohadovali ako to urobime... a pridem tam o pol hodinu skor :D čiže na 8 rano :D aby mala na mna tri hodiny ...lebo len hodinu a pol mi bude točit vlasy tou,,špicatou" kulmou-takou čo robi krasne vlny-mi to dnes aj skušala natačat :Dhih..krasne to bude..a nakoniec nebudem mat nič rozpusene- po spoločnom rozhovore sme to zrušili a urobime niečo ine-aby to bolo ešte krajšie a aj pohodlnejšie :D a zajtra skuška šiat :D a kupim si nejake pradielko na svadobneee nociii :D...
@mishita2401 no nam sa tiez nakoniec nazbieralo viacej ludi ako to bolo naposledy z coho mame radost, nakoniec si jedna rodina prelozila dovolenku, pride aj bratranec takze super a aj jedno dievca co dostala staz v ITL tak si vzala dovolenku a pricestuje domov...sme sa potesili ze chcu byt na nasej svadbe...teraz momontalne to vyzera u nas na 103ludi ale este 12 ludi je neistych tak uvidime... dnes ide tomas na rozlucku na 3 dni, ja mam rozlucku zajtra s babami, ideme na grilovacku...:)
Článok sa načítava...
@puffu aha :D tak prijemnu ,,rozlučku" prajem :D zabavte sa :D... no vidiš tak vas bude nakoniec dost :D mne segra teraz odišla na tri dni na dovolenku do bojnic- aby aspon niekde boli :D... a dnes som si kupila to pradielko :D - biele, taka halenka :D... ale pači sa mi to velmi :D... v pondelok idem nakoniec na tu skušku šiat-dalšiu.. snad to stihame -myslim všetko-ešte menu, perničky, skuška ličenia, predsvadobne video, fotky vybrat..no uvidime :D
@mishita2401 tak ja ma skusku licenia a upravu siat v stredu tak som zvedava ako to dopadne a vlastne aj ucesu...chcem sa potom vidiet v celku tak dufam ze mi to urobi normalne ako by to robila naostro....no uvidim...za fotogrsfom ideme na dalsi tyzden lebo sme tento velmi nestihali a v pondelok ideme vystupit na tie 2 hrady co su pri nas ze kde je lahsi vystup a podla toho zvolime na ktory hrad sa pojdeme fotit...a normalne sa mi nechce verit ze nam ostavaju iba 2 tyzdne... :-) zatial ziadna nervozita a ani nic podobne tak dufam ze to aj tak ostane...ty si ako na tom s nervozitou?
@puffu no s nervozitou ešte v pohode- su to dva týždne ešte čas :D... zatial mi skoro všetko vychadza tak uvidime..ale viem že to nebude večne :D.. aj teraz sa mi ta skuška šiat odložila ale len o dva dni tak to neni take strašneee :D heh... v nedelu ideme za kapelou. a na dalši týžden dohodnut menu a zaniest lupene ruži ktore mam kupene pani kvetinarke ktora nam zdobí salu ... -čiže to srdiečko budeme mat :D tešime sa :D
Ahoj baby, a rozmyslate aj nad cokoladovou fontanou?
@mishita2401 no tak super, my to srdce na parkete tiez budeme mat, jedine nam nedovolila tie vystrelovacie konfety na prvy tanec ale tak nevadi..vyuzijeme to niekde inde...nechapem preco to nemozme mat ale tak neurobime nic...inak nam vcera zamkli tuto temu, neviem ci si si vsimla tak som pisala adminovy ze preco nam to vlastne zamkli tak som rada ze nam to odomkli...:D
@puffu no všimla som si to- a tiež to ako nechapem prečo nam ju zamkli... ale už je dobre :D... no to ja ešte neviem či budeme mat tie vystrelovacie konfety..hm..uvidime no... dozviem sa to až v pondelok po 20:00. dnes sme boli na pohrebe... fnuk...
@mishita2401 ale dufam ze nie niekto z blizkej rodiny ci? Ja som bola vcera na rozlucke tak sme sa zabavili a nastval ma trochu tomas lebo som mu volala ze kedy sa vracia z chaty tak vravel ze az podvecer no a este sme sas v piatok bavili ze musime ist pozyvat ludi....tak uz nepojdeme nikam.. ]-(
@puffu nie sused...ale aj tak je to fakt velmi smutne... hej tak to dobre že ste sa zabavili :D... treba :D už mame vybaveneho muzikanta-budu dvaja v sale a na chodniky budu traja.
@mishita2401 tak predsa som sa sem dostala :-) pane boze toto su dni kedy neviem co mam skor robit mam hlavu ako melon a ty ako dari sa??? :-)
@puffu ved ani ja uz sem nechodim teraz mam trosku casu sme boli zajednat menu dnes a zajtra ma cakaju okna a dalsie ine veci :-)
@nikuska1987 ahoj :D no tak včera sme zajednali konečne menu... všetko sa to už pekne rysuje dnes som makala na dome..ale ešte toho vela treba .... ale ja si to uživam :D...hih
@mishita2401 ahoj my sme boli dnes zajednat menu,,,ved aj ja sa zajtra pustam do umyvania okien,,,dahy zase riesi fotky :-) sme sa boli v nedelu fotit :-) kokos tolko toho je, ze uz v noci ani poriadne nespavam ze co este treba :-) vela casu travim aj mimo domu, takze sem nemam cas chodit :-)
@puffu ozaj aby som nezabudla,,,my musime mat na balony stastia chceme 2 povolenie od hasicov tak este aj to si musim ist vypytat :-)
@nikuska1987 no ja som dnes umyla 7okien ešte ich par ostava ale to už mama doumýva mi povedala ja som umyla tie velke hlavne a ona take male v kupelke a na chodbe... a dvere trebalo od prachu a tak :Da v nedelu mame mat pravdepodobne to predsvadobne video :D
@nikuska1987 čože??? ja chcem len jeden lampion :D
Profilova fotka
@mishita2401 ty si akčná :-D ja mám dve okná, jedno som umyla dva dni po termíne porodu, že aby som dostala bolesti a nič... a na druhé sa mi nechce .... teraz odmrazujem chladničku :D
@mishita2401 my nakoniec to predsvadobne video mat nebudeme nemame cas a ani pocasie akosi nepraje :-) ved budeme mat fotky na DVD + svadbu
@mishita2401 ano ked som bola na skusku ucesu u kadernicky vrvela to tam 1 kadernicka, ktora vydavala pred 2 tyzdnami dceru a tiez potrebovali povolenie na balony stastia :-) akoze kvoli "2" teraz musim nahanat este aj hasicov ako keby toho nebolo aj tak vela ]-(

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?