Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 jaj tak mi ju nekrajame na svadbe tak to netreba u nas :D
@mishita2401 my budeme krajat tortu, len dufam, ze sa neroztopi :-)
@nikuska1987 a to kedy ako o kolkej budete krajat ?
@mishita2401 asi pred polnocou odcepcovanim a nasledne sa pojdeme prezliect do spolocenskych siat :-) alebo po odcepceni nechame to na zvazeni starejsieho
@nikuska1987 aha... joj stareši ja ani neviem ako taký človek vyzera :D
@mishita2401 skus si dat nejake svadobne videa , odobierky do youtuba a tam urcite bude starejsi :-)
@nikuska1987 :D zajtra ideme s babymi na žur :D -ale to len tak prepriprava babskej jazdy :D
@mishita2401 ja budem cely vikend s drahym takze tu nebudem od zajtra az do pondelku tak ti zelam prijemnu zabavu a poriadne to roztocte, pretoze uz o 30 dni budes mlada pani :-)
@nikuska1987 no ale na dalši týžden idem zasa na žurku -akože rozlučka ale sme dnes s drahým hovorili že rozlučka je kravina že to bereme ako Panska jazda a damska jazda :D
@mishita2401 heh poriesili ste to :-) aj drahy ide zajtra na pansku jazdu? :-) dufam, ze nejdete na tu istu diskoteku,,,ozaj a vy budete spolu byvat az do svadby??,,,,leboi tu je zvykom pary, ktore spolu byvaju a maju cirkevny sobas tak 2-3 tyzdne kazdy byva u rodicov - par nebyva spolu :-)
@nikuska1987 ale prd- u nas to neplati spolu budeme až do piatku-v piatok pojde domov.. moja teta ked sa vydavala tak jej chlap išiel domov až v sobotu rano v den sobaša to je jedno :D... nie on bude na chate :D
@mishita2401 to zavisi asi od regionu :-) ,,,to ide teraz na cely vikned?? :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 nie zajtra poobede ide tam a pride v sobotu pobede, večer-neviem presne
@nikuska1987 no urcite to bude lepsie, my sme inak uz doslali blahozelania od anglicanov...mame uz osem pohladnic a od nasej zamestnavatelky sme dostali 200e tak celkom potesilo...:) jej mama nam da asi 400-500libier tak sme nadmieru spokojni, este dostaneme 100libier od tej pani o ktoru sa staraju nasi tak sme prekvapeni....ale milo samozrejme...:)
@mishita2401 no to je super ze farba ostava...:) mne inak uz dnes odbilo...baba isla do kostola a vrati sa az okolo 22 hod takze uz bude po pracovnej dobe a dnes nam dala aj obalku....200libier tak sme sa potesili...:)
@puffu ..... Dala Ti 200 libier. Tak ju aspoň pekne pomenuj.
@macejkokokoko ???podla mna to som jej nedala ziadne zle pomenovanie..bezne tak oslovujeme ludi...no aspon u nas to nie je ziadna urazka...ale tebe to vysvetlovat nemusim...:)
Profilova fotka
@macejkokokoko no hádam ju tu nebude oslovovať menom, keď ju nepoznáme... a tiež si myslím, že to nie je urážka.... @puffu - to je pravda, nemusíš... ale milé od nej, že vám dala svadobný dar... aj u mňa bola včera susedka, že doniesla blahoželanie na kartičke v obálke a ja otvorím obálku a tam tiež peniažky... prekvapila ma...milé od nej :-)
@martinkatinka no my sme tiez ostali prekvapeni, ja som si nemyslela ze budeme mat nejake pohladnice a uz mame 8..:) necakali sme ze nam budu ludia az tak blahozelat...ale tak urcite to potesi..:)
@puffu jaj tak to mate dobre :D... a tiež si myslim že to oslovenie baba je uplne bežne... :D
@mishita2401 no tiez si myslim ze nie je nic zle na tom pomenovani ale tak niekto moze mat na to iny nazor...no inak som sa teraz vratila z mesta a kupila som sesternici taku peknu vybavicku pre jej dievcatko ktore sa narodino iba pred 2 dnami...:) jaaaj jak sa uz tesim kedy budem vyberat pre nase...:)))
@puffu no tak to si ta viem živo predstavit aj pripravu krstin :D všetko do detailu premyslene naplanovane :D
@mishita2401 no asi tak nejako...:D tak tu sa take vecicky daju nakupit oproti SR pomerne lacno...urcite tu prideme na vybavu pre male...:) inak si uvedomujes ze od zajra stvrta sobota je ta nasa...:))
@puffu no ved uvedomujem :D leti to strašne rýchlo :D neviem kedy to všetko stihneme...ale to sa da... tento týžden budeme obvolavat všetkých :D...a pochodime snad všetko čo treba :D-aspon dufam :D
@mishita2401 no my mame tiez toho viac ako dost ten prvy tyzden, dnes som si dohodla na pondelok stretnutie s aranzerkou tak som zvedava na tu cenu ale tak dufam ze sa dohodneme a budeme vsetci spokojni...:)ale inak som rada ze zatial nestresujem...aj sme vcera s tomasom o tom rozpravali tak ani nie je dovod na stres, ved vsetko mame napisane co nam treba a dufam ze nam nikto neodriekne rezervaciu...to by ma asi porazilo kebyze mame hladat noveho dj-a alebo kadernicku
@puffu juj no to hej.. tak ja to všetko planujem viac menej sama-ale drahý ma včera prekvapil že na buduci týžden budeme volat tam a tam....už si uvedomuje aj moj otec že sa to blíži :D heh...
@mishita2401 no tak u nas je to podobne, tomas jedine zohnal kameramana ale inak sa zapaja tak ze sa ma opyta co ze nam este treba...no a inak si uz vcera oco kupil oblek tak je rad ze ma o starost menej...tak my mame to stastie ze sme mimo od vsetkych takze aspon nevieme ako to prebieha u tomasa doma alebo u nasich..ale tak za ten mesiac co budeme doma si to uzijeme...:D
@puffu ale tak u nas sa len tak medzi rečou spomenie: kedy pojdmee zajadnat menu a ja odpoviem a tým to konči-ako to su debaty z rodičmi...alebo kedy pojdeme kupit krabice na kolače- zasa opoveda a tým to konči :D... su to len take normalne otazky. aj moj otec ma už oblek-od utorka :D tak to už su aspon vybavený :D... a tento týžden pojdme kupit košelu po polnoci, kravatu, a tak...
@mishita2401 no tak to je potom super...aspon ta recami zbytocne neznervoznuju...ja som inak velmi rada ze oco dojde az tyzden pred svadbou lebo by nam hned doplnil pocet hosti...:D
@puffu :D ale tak vy si to platite sami a to je ine..keby sme si to mi tak platili tak si do toho nenehame kybicovat...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?