Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 to stihas a kedyze mas skusky???,,,co by si neurobila ved sa ucis urobis neboj sa :-)
@mishita2401 hej...waaw...ja som raz videla ale iba na fotke nevestu co vyzerala ako prostitutka...na ukrajine...:D
@nikuska1987 no 4.6.-fyzika-ju neviem...nechapem a ani nepochopim, 10.6. -technologia vzdelavania, 11.6.- odborná komunikácia a do 15.6. poslat prezentaciu z pedagog. psychologie. a prosim nemohla by si mi napisat ked budeš vediet ako si predstavuješ začiatok svadobneho dna?-taký harmonogram??:D
@puffu no ta čo som ja videla tak to bola pekna nevesta každý kukal že šoferuje sama :D
@mishita2401 zvladnes vsetky skusky budem ti drzat palceky :-) skusim ti napisat harmonogram, len nemam presny cas u kadernicky, ani kozmeticky, a neviem ci sa pojdeme fotit pred, alebo po ale asi po obrade....tu je harmonogram ale zatial len predbezny ok?? :-))) 7:00 vstavanie, ranajky, vyzdoba vonku pred vchodom 8:00 sprcha a chystanie sa kadernicke 10 -11 : kozmeticka 12:00 obed, nejake tie zvysne doladenie detailov 12:45 - 13 obliekanie 13:45 cakanie na zenicha 14:00 odobierka 15:00 sobas,,,,,,ale to sa moze este zmenit 10 krat presnejsi ti napisem tesne pred svadbou :-)
@mishita2401 no je to take ine, tomasova sestra bude mat kabriolet, tiez to je pekne ale a by som sa bala ci mi nerozfuka uces, no aledo kostola maju minutu peso tak mozno iba zenich pojde k nej a spat pojde peso
@puffu ved kazda chce vyhrat svadobnu cestu snov :-) uvidime ako to bude dneska za chvilu pojdem zapnut tv :-)
@nikuska1987 my si pozrieme az vecer v archive...som zvedava...:) ale priznam sa ze som cakala trosku viac od toho programu, som simyslela ze sa niecim inspirujem a zatial sa mi tam macila iba ta hudba v tom prvom pripade a podla mna ta vcerajsia mala dobru zabavu...aspon to tak vyzeralo ze sa ludia bavili...
@puffu ježin ako kabriolet je krasny..ale ako :D nie na svadbu :D-ale ak pojdu pomaly :D
@nikuska1987 dik idem kukat tu svadbu..zatial ahoj :D
@mishita2401 no neviem ako to chcu urobit, mozno dajuu stredu dole iba na fotenie...neviem uviidim...:) ale bude to pekne...
@puffu no tak len aby sa jej učes nezzničil...ale kabriolet je faaaaajn :D..ale mi budeme mat ani nevem čo to je za značku :D-musim sa pýtat draheho :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 no my tiez nevieme co este bude, len chcem nieco pekne a nezvycajne..nechcem obycajne auto a ani tomas nie...ale zase tiez sa prisposobujeme moznostiam...
@puffu no mi budeme mat ako take krajšie ale nie nič drahe-nechcem nič velke-skor na sposob takej limuziny-ale nie to dlhe :D to vobec nie :D... normalne auto len take luxusnejšie :D
Profilova fotka
@nikuska1987 ved prave aj ja sa toho obavam... :D
Profilova fotka
@puffu aj ja si asi budem musist kuknut ten archiv.. nejde nammarkiza :D
Profilova fotka
@puffu jja som mala kabriolet na promociach, a vlasy mi rozfukal, a ledva som sa tam zmestila a to som mala saty len od kolien trosicku rozsirene. Na svadbu by so ho nevolila...
@ingridka07 no uvidime ako to dopadne....neviem aky typ kabria budu mat...ale asi to bude mercedes....
bbay neviem to tu najst, ale viem ze sa tu raz pisalo, kolko lupenov ruzi je potrebnych na srdce na stred parketu. neviete mi poradit? kupila som 200 ze waaaw kolko vela a ked to prislo domov, tak som pozerala, ze by to nestacilo, ani keby som ich ukladala po jednom vedla seba :-D
@jasminka002 ano mali sme tu temu o tom, nikuska co sa pitala aranzerky tak ta jej povedala ze 200 bude stacit...ale to bude iba take tenulinke srdiecko...myslim ze mishita mala 400 a este objednavala...ja som objednala 2000 a ked som ich rozlozila tak mi tomas povedal nech este objednam dalsich 5000, on chce mat hustejsie srdce a vacsie ...takze podla toho aku predstavu mate vy...
@puffu ahoj, dakujem za odpoved, ja som tu niekde citala ze aj 100 bude dost, tak som si povedala ze objednam 200 a bude super, ale ked to prislo, tak som bola sklamana, je ich velmi malo. asi dokupim este 500 a hadam to bude stacit, nechcem nic velke ani huste, takze stacit by to malo
@jasminka002 no ja som tiez myslela ze bude neviem kolko vela tych 2000 a ked to prislo tak tiez som ostala prekvapena z toho..ale si myslim ze ked budes mat 700 tak to bude pekne...
@puffu nechcem toho na parkete vela, aby to potom nebolo vsade roznosene, naozaj len na ten uvod, nech to dobre vyzera, uvidim co vymyslim a ked to nebude, nic sa nedeje. ako pokracuju tvoje pripravy?
@jasminka002 ja poviem cievcatam nech to pozbieraju, potom to predam...no nase pripravy?...stale sedim za netom a spekulujeme co a ako, od vcera rozmyslame ci ludi ubytovat alebo ich poslat autobusom spat domov, ale radsej by sme brali keby sme im zaplatili ubytko lebo kazdy moze ist spat kedy chce...no uvidime co na to povedia hostia...no a vcera mi dosli saty pre druzicky tak sa z nich velmi tesim, aj motylik pre nasho psika...bude riadny fesak..:).a aj manzety po polnoci uz mame a tvoje pripravy?
@puffu tie saty som videla a su super :) moj drahy odmieta vyparadit nasho hava, som z toho uplne smutna, ja som povodne chcela aby mal biele voditko a na krku maslu s obruckami, ale to vsetkych skoro porazilo ze v ziadnom pripade. takze som nepochodila. svadbu budete mat v TV ze? lebo je tam ubytovna uz pri vypadovke von z mesta vola sa to tusim zeleziar, neviem, pri predajni aut Automa. ja som tam bola ubytovana s frajerom ked sme boli kamoske na svadbu a na tu cenu to bolo super. skus tam. lebo zemplin je dost drahy co som pocula. ja mam jedno stastie ze take veci neriesim,takmer vsetci hostia su z KE okolie a kto nie je ubytko v ke ma kde kade u kamaratov, takze aspon toto bremeno mi odpadlo.
@jasminka002 no uvazovali sme o tom internate ale urcite pojdem pozriet aj ubytovnu, hotel je drahy, tam pytaju 40e myslim uz po zlave...to by sme uz zbankrotovali...:D tak my berieme psika na fotenie tak bude mat iba motylika a je tam aj golier, som mu chcela kupit oblek ale nasla som iba za 35libier a za jednu hodinu co by to mal na sebe je dost...
@puffu no ved aj ja som chcela hlavne aj na fotenie ale aj to mi bolo zakazane :) nevadi, nasa stvornoha ratolest ma viac fotiek ako my dvaja dokopy takze to prezije :) skus tu ubytovnu, podla mna to tam vyzeralo ok. ziaden luxus ale na tu ceno dobre, hotel je velmi drahy. a este jedna vec, ja som si ubytko vtedy hradila sama. vy budete hostom ubytko platit?
@jasminka002 hej, my budeme hradit ubytko...no ak sa hostia rozhodnu zozstat, ak nie tak pojdu domov autobusom,urcite nebudem platit oboje alebo ze 20 ludo bude chciet ostat a 1é chce ist domov tak objdnam vsetkym ubytko a prisposobi sa vacsine alebo opacne ked bude chciet ostat iba 1éludi tak nech si to uz platia sami...
@puffu rozumiem, nie je to lacne, to je pravda, my budeme mat autobus z KE k nam na dedinu, akurat to, ale to je 10km takze to nie je take hrozne.
@jasminka002 tak my sme povodne tiez chceli iba bus lenze 55km bude autobusom trvat asi hodinu, no a zeby sa hostia este trepali o 4rano hodinu domov...no je to take vselijake...nam je to jedno co zaplatime, nech si vyberu oni...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?