Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu no tak ja som si neska spisala ešte zakladne veci ktore nam chýbaju..no je toho ešte cela strana A5-no ale musim uznat že pred par mesiacmi toho bolo ovela viac :D-ale zasa ja zakaždým prídem na nejaku dalšiu hovadinu :Da pripisujem :D... no idem ja tak zatial ahoj :D
@mishita2401 inak mi pozes napisat co mas na zozname, mozno som na nieco zabudla...diky...ale az po tvojim opalovani...:D neponahla to...:)
@puffu no už som sa doopalovala :D... hodinka mi uplne stačila-strašne ma chytlo.... no ale napišem ti to asi až večer-lebo drahý ide teraz na noc a tak sa mu venujem :D
@puffu ved aj ja idem este porozposielat nejake oznamenia rodine, ktora byva daleko :-) a tiez pomaly postupne dokupovat,,,ja som pozerala no zatial sa mi to nepacilo, ale bolo to primerane k tej panej pretoze je uz rozvedena :-)
@mishita2401 ty tu mas aku novu foto :-) aj ja som sa akurat teraz doopalovala tiez v podprsenke bez ramienok :-)
@nikuska1987 no taku fotku čo sa mi pačila najviac-to som sa včera fotila-čiže je uplne nova :D... ja mam tie plavky bez ramienok ono je to inak tvarovane tak sa v tom dobre opalim-snad :D no ta včerajšia svadba-je pravda že ona už ani nechcela klasicku svadbu-že taku už mala..ale inak bola pekna nevesta..to sa musi nechat!!
@puffu no chýba mi napr: popolnočky,topanky k nim, spodne pradlo, krabičky na kolače,naušnice, ozdoby na auta, kartičky na ten stol, oblek, topanky, košele, vestu, kravatu, spodky-pre draheho :Dponožky pre draheho :D zajednat kyticu-plus kystku pre draheho, tie dva ,,chleby"-vy si to asi nedavate, perničky, ist na matriku, krstný list-draheho, a ešte kostol... a ešte vela maličkosti :D-ale to nevem ake :D-snad si na ne spomeniem :D
@mishita2401 peknaaaa :-))))to ano bola pekna nevesta kostymcek primerany k jej veku aj jej predoslemu stavu dnes idem pozerat zase :-)
@nikuska1987 no ved to...aj ja pojdem pozerat ešte tu budem 10minu a potom letim ku TV :D ...som zvedava... ale najviac sa tiešim na tu svadbu čo bude v tatrach mat-lebo bude mat šaty: MS destiny-to su tie čo som povodne strašne chcela-tak si ich obzri:D ked som ich včera zbadala :D juj krasne su :D ale tie čo budem mat ja budu ešte krajšie :D len kedy mi dojdu....no nevem..
@mishita2401 napodobne ved aj tak nezacnu presne o 18 :-) hej???,,,obkukam ich :-) dufam, ze ani jedna nebude mat take iste saty ako ja :-) uz mali prist nieee???,,,,,ale ved do 74 dni pridu 100 percent :-) aj ja sa tesim najviac na svadbu v tatrach a typujem ju na vitazku :-)
@mishita2401 aj ja som zvedava na ten zoznam veci tiez som vcera spisovala a pomaly budem vyciarkavat :-) tak ho sem prosim ta daj ak sa ti bude chciet popride ak ma nieco napadne ti ho doplnim ja som zacala najprv kostolom co vsetko treba do kostola , potom do restiky, domov atd..... :-) snad mam zoznam kompletny
@nikuska1987 čo som pozerala tak ani jedna nema take ako budeme mat -ved naše su niečo ine :D-krajšie :D sa neboj :D... no ved ževraj pridu tento týžden alebo potom v pondelok alebo utorok-že do konca maja..tak uvidime .... no asi žačinaju o 18lebo včera som to zapla 18:01 a už to bolo :D
Článok sa načítava...
@nikuska1987 už som ho tu dala:D-som to poslala puffu sa pozri :D
@mishita2401 dakujem za podporu :-) uz sa nebojim hej??,,,tak este 4 minutky este maju cas tyzden nato, aby prisli :-)
@mishita2401 ok dakujeme si zlata, idem to pohladat :-)
@nikuska1987 ved na začiatku vidno ake maju šaty tak sa neboj ani jedna nema tvoje :D... no ved ale ja by som ich už aj rada mala odskušane..ved za dva mesiace aj par dni je svadba a nemam ani svadobne a ani popolnočky..hruza
@mishita2401 je to na tejto strane:D
@nikuska1987 je to na tejto strane :D
@mishita2401 ja uz chvalabohu mam aj tie aj tie ,,,vo stvrtok som si skusala komplet svadobnu robu hodinu mi trvalo kym som sa do toho navliekla :-) ano uz som citala idem zapnut tv tak zatial papa :-)
@nikuska1987 no čo hovoriš na tuto svadbu???ako hodinu si sa obliekala sama či s kým?
@mishita2401 dufam ze tie malickosti pochytim so svadby tomasovej sestri...:D sa velmi spolieham na to..:)
@nikuska1987 tak nieco bolo primerane k tomu ze bola rozvedena, hudba uplne super ale urcit by som to nechcela v bare, skor to vyzeralo ako v krcme...:D no hrozne podla mna...uvidim co bude dnes...:D
@mishita2401 lepsia ale tiez by som nejake veci pomenila :-) saty sa mi vobec nepacili :-( ,,,mamina mi pomahala,,,,,navliect saty
@puffu ja sa tesim na dnesnu svadbu uvidime ale typujem ze to vyhra ta co bude mat svadbu v horach :-) ako kazda z tych svadieb mala nieco pozitivne a nieco negativne ,,,my to az tak nemozeme posudit, pretoze sme videli len zostrihy :-)
@puffu ale určite ano :D... ja som mala dneska tak ubehaný den. joj.a su aj nejake zmeny okolo svadby...joj .... nestiham... @nikuska1987 a to hodinu si obliekala šaty? ježin to som zvedava kolko budu obliekat mna :D
@mishita2401 no ved komplet spodne pradlo, nato kruh ten poriadne dat, navliect saty tie poupravovat, potom kym som si obula topanky, nasadila som si bizuteriu ani neviem ako ubehla hodina ved aj mne sa to zdalo divne,,,mozno preto, ze som skusala kombinacie ako sa obliect a co si prve obliect :-)
@nikuska1987 no to aj preto určite ale myslim že inak to do takej polhodinky stihneš :D
@mishita2401 bol problem aj s bizuteriou kedze je cisto nova tak rozopnut :-) tak to dufam aj ja uz mam sposob ako sa obliect ,,,,,,,,,,co mas inak nove??
Profilova fotka
@mishita2401 co zas menis :D:D... @nikuska1987 mas foto ?
@oskvarka nemam foto foto bude az 6 augusta, ale mam v albume typ siat ktore mam kupene :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?