Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 aj ja a čo hovoriš???
@nikuska1987 no aj tie moje...ale ja uz ani dnes nic neocakavam lebo tiez to bude ine, aspon som tak usudila podla uputavok...no ale mozno budem milo prekvapena ale velmi si to nemyslim...:D ty sa mas ako?
@puffu no takto..alkohol si každa strana kupuje sama-lebo nas bude tak do 45a ich asi 80-a mi nebudmee platit za nich-a to je normalne :D aj jedlo si každa strana plati sama. kameramana si zaplatime spolu-ja s tomaškom aj fotografa- hudbu plati ženich. a naši sa mi nestaraju do výzdoby-aj ked ju platia ani tomašova mama sa mi to doho nestara-povedala že ju zaplatia a že nech si to urobime tak ako sa to mne pači :D... no jedine čo mi vadi že je kapela-to som musela ustupit svokre... ale inak výzdoba aut-to všetko si robim ja s drahým. ja jej len oznamujem čo a ako. ona je v pohode..takže sa to da..a moja mama je moderna takže rozumie čo chcem :D
@mishita2401 jednoduchop nepacilo sa mi to ,,,,dost ma dostalo ze zenich bol pripity, nepacila sa mi organizacia,,,,neda sa to zhodnotit pretoze markiza urobila len tie zostrihy, ktore sa pozdavali reziserovi - neda sa to takto posudit, ale ani jedna zo svadieb ma nicim neinspirovala :-) ty to ako hodnotis??
@nikuska1987 no ako som vravela už puffu tak by som nechcela ani jednu taku svadbu čo bola doteraz alebo bude :D mne sa v tej prvej serii pačila ta svadba tej mladej tmavovlasej-ak vieš..ale aj tak to budem mat ine :D
@puffu precitaj si co som napisala mishite posledny prispevok, mam sa super mama dnes objednala u dalsej cukrarky snehove zakusky s cokoladovou plnkou :-)))tak zase sme o krocik vpred, a dnes idem volat rodine ktora byva daleko a pozvat ich na svadbu + pripravit im oznemia do obalok, ktore poslem postou :-) a ty ako??
@mishita2401 no tak potom to nie je zle...to sa tak da...a nebude ti vadit ze budes mat napr dve druhy vodky alebo neviem...ci ste sa dohodli na tom co kupujete?...ale to je iba uplna malickost...tak my sme dostali od tomasovych rodicov pozemok(no dostaneme) a keby nam davali nejakuobalku tak im ju vratime lebo aj tak nam dali viac nez dost a od nasich neviem preco ale ocakavam 4000e...no kebyze od nasich dostaneme 4000, dalsie 2500e by sme mohli vyzbierat tak nas svadba vyjde o polovicu menej...:))) no dufam ze to tak nejako bude...my by sme boli velmi stastny keby nas svadba v konecnom dosledku vysla do 6-7tis.eur
@mishita2401 ta co vyhrala ze??,,,,aj mne sa najviac pacila jej svadba :-) no ta nasa bude pre nas najkrajsia,tak ako pre vas ta vasa a pre puffu ta ich :-)
@puffu no u nas je to tak že v každej rodine piju niečo ine :D-takže by bol nezmysel kupovat to iste :D a vobec nam nevadi že bude iný druh alebo ina flaša :D je nam to jedno :D-ved to nikto nebude pozorovat :D... by ma to ani nenapadlo :D.. no ja od našich nečakam už nič-lebo nam toho dali vela!!-a svadba je draha takže tak...
@nikuska1987 no ved to maš jasne :D to je tak vždy :D... heh.... a maš niečo nove?
@mishita2401 mame mamca objednala 200 snehovych zakuskov s cokoladovou plnkou :-) ani sa ma neopytala - jednoducho objednala
@nikuska1987 ale si myslim ze to bol zamer relacie dat tam nezvycajne svadby ...lebo kazda vola nezvycajna...no akurat sa co bola druha tak mala taku dedinsku svadbu, no a co ja nove? No uz sa zajtra idem pomalicky balit na SR, lebo mam volno a cas... a budem mat druzicky v rovnakych satach...ale neviem ci som ti uz nahodou nepisala a mame manzetove gombiky po polnoci a na fotenie...uz iba tie najpodstatnejsie najst...no a dnes som pisala kaplanovi ci budeme mat nauku aj teraz takcakam za odpovedou...
Článok sa načítava...
@puffu aj ja musim volat buduci tyzdne do 1 rodinky budeme mat stretko u nich a 7 s knazom poslednu :-) a potom pred svadbou organizacnu spojenu so spovedou :-) uz za par dni pojdete na sk:-) len ci vam to sopka dovoli ta robi nejake rosanbo :-)
@nikuska1987 a to je zle alebo?? :D
@mishita2401 nie v pohode moja mama sa vzila dotoho ako keby sa ona vydavala :-)
@nikuska1987 a tak to nevadi :D... aspon budeš mat čo papat :D
@mishita2401 ked ja a moja laska snehove nemusime :-)
@mishita2401 @puffu dievcata lucim sa s vami idem pozerat tatranskuy svadbu a isto aj vy,,,,,,zelam vam pekny zvysok dna obom :-) zajtra tu nebudem bo rano do roboty a hned z roboty pojdem k drahemu :-)
@nikuska1987 jaj..tak budeš ine papat :D... no dobre tak ahoj zatial :D
@nikuska1987 no prinajhorsom pojdeme autobusom, ale myslim si ze vsetko bude v pohode, v londyne letiska funguju...jedine sever Uk mal pozastavene lety, tak uz mi aj kaplan odpisal a moze si napisat dalsiu povinnost do diara...ale aspon budeme mat toho cez jul menej...:)
@mishita2401 tak mne je to tiez jedno kolko nam nasi prispeju, ale cakam ze prispeju tolko ako som pisala...:D no uvidime po svadbe...tak tebe pomahaju s platenim svadby no a ja od nich dostanem obalku...je to vlastne to iste akurat je to podane inym sposobom...:D
@puffu no akurat som to chcela napisat že je to to iste len mne to zaplatia oni a nedaju mi peniaze v obalke :D..a ty zasa naopak :D...
Profilova fotka
Ahojte kočky, my ideme cez vikend vybavit dispenz k panovi fararovi a mame posledne stretko s nasim starejsim. Dnes som zacala uz s official svadobnou dietkou, tak mi drzte palceky. :-) A hadam uz dokoncime konecne aj dizajn oznamka aby som buduci tyzden dala konecne ten navrh tlacit. :-) Potom pridam do albumiku aby ste mohli kuk. :-)
@sintea jej tak to som nan zvedava... dietovat?- a prečo?- aby ti neboli šaty potom male :D
@mishita2401 ahoj...no konecne som skoncila v praci....:))) Uz bolo aj na case...:) som chcela ist pozriet 4 svadby ale este niesu na internete tak si musim pockat...:) ty si mala aky den?
@sintea som zvedava na oznamenie...:) podla mna pri stresoch schudne surcite, ani dietu netreba drzat...:D my uz mame tiez dohodnute stretnutie s kaplanom, nasa tretia nauka tak dufam ze uz na vela neostava lebo vzdy ked tam prideme tak to je vzdy inak...
@mishita2401 nooo to ano ine zakusky,,,,len neviem ci mi bude chutit, alebo ci vobec bude cas aj na papanie :-)
@puffu aj my budeme mat buduci tyzden v rodinke a potom ten dalsi tyzden v utorok s knazom poslednu nauku,,,uz mu prinesieme len krstne listy, ktore mam doma v skrinke a potom uz len ta posledna organizacna ako som ti pisala :-) zajtra mozno pojdeme porozdavat posledne oznamenia nech uz mame stanoveny pocet hosti :-) aby sme mohli riesit dalsie detaily :-)
@puffu no včera sme dali oznamenie tomašovej babke a pýtali sme jeho krsneho za svedka..a boli sme v kostole- po tomašov krsný list.. :D a tak..a bola straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašna burka...som sa tak bala @nikuska1987 ale bude :D určite :D
@nikuska1987 tak ja som zvedava kolko nauk caka este nas lebo ten pocet sa stale meni..:D ale nevadi...aspon sa nenudime...my tiez teraz porozdavame zopar oznameni...my budeme vediet pocet hosti 2 tyzdne pred svadbou, mozno tri...vlastne ten pocet nam treba iba na pocet jedla...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?