Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu no ved ja nevravim že je to škarede...ale u nas ani taka dlha cesta nieje :D ja neviem kde to odstavia-ked idu aj po mna všeci... :D...
@oskvarka no ja čo som bola na svadbach tak všade bola len na jednej nebola-a to preto lebo ju mali doma ako obed :D
@nikuska1987 :D ja som sa dneska po dllllllhom čase opalovala-pekne ma chytlo..len dufam ža ma to nebude piect..ale opalovala som sa v tých plavkých bez ramienok :D takže super :D
@mishita2401 neboj to sa vyriesi...ale bude to urcite uzasne...:) no ja som teraz cela vyhappyovana...:Dsom uz objednala saty pre druzicky...:)
@puffu a ake su tie šaty? nemaš fotku?? :Dsom zvedava :D... a kolko ta vyšli? no moja hlavna družička-a svedok už ma šaty-take pekne sive-ale krasne tvaruju postavu :D aj ked su jednoduche..velmi sa mi pačia :D aj mama čo ma tak ma tyrkysove a tieš su nadherne.. :D mi toho mame ešte vela...-neboli sme ešte ani na matrike ani po krstný list..ja nevem ako to všetko postihame...
@mishita2401 maju prist do piatku tak dam potom fotky...sufam ze budu pekne...ako nie je to nejaka roba alebo nic podobne, ale take pre druzicky celkom idealne...a stali 35libier(cca40e) za kus..no trosku vznikli nakladi ale nevadi..saty mozno potom predam v bazari...no a kupila som 4 saty a starsia druzicka bude mat saty biele...ona si ich vcera kupila a dnes mi volala ci mi to nevadi ze ma biele ale ked ano tak si vezme ine...no ale mne to nevadi...:)
@puffu no mne by to asi trochu vadilo :D ako ked si ich niekto da tak to prežijem..ale trochu som naznačovala že aby si nedavali biele-a oni že samozrejme že to sa na svadbu nehodi :D že v bielom ma byt nevesta :D
@mishita2401 ale ona ide iba do kostola v bielom ako druzicka, potom sa prezlecie...no ale inak bude sranda lebo so sestrou sa dost podobame, ludia co neboli s nami poslednych 5 rokov tak nevedia ktora je ktora...:D tak uvidime...a ked mi tie saty opisovala tak mi pridu take ako atensky styl takze ziadna roba...:)
@puffu ahaaaaaaaa :D... tak to je už trochu ine :D... to budeš mat ako kralovna potom tu svadbu :D.. vy idete všeci autami či mate autobus?
@mishita2401 u nas idu autom asi len nasi a potom bude autobus, mozno aj niekto iny pojde autom...neviem...a tomas ma kostol minutu peso takze ide peso...:D no a ludia z jeho strany sa dostavia az pred kostol a ako nemame premyslene...mozno budeme mat nejakeho sofera...alebo nech pridu na vlastnych autach...uvidime...nebyvaju daleko...max 10-15km od miesta svadby tak uvidime ako sa k tomu postavia oni a ako sa dohodneme...
@puffu no to mate dobre... u nas je to take rozvetvene aj s čiech ... aj tak 30km niektorý možno aj viac....
@mishita2401 ale ked povedali ze pridu na autach tak to je super, aspon usetrite na veciach ktore vam netreba...zbytocne im budes nukat odvoz ked to je take ze z kazdej svetovej strany...a tie peniaze za autobus mozete investovat do svadobnej...:)
Článok sa načítava...
@puffu no len asi 50ludi je s tej jednej strany...mi sme to chceli ušetrit-lebo aj tak pojdu auta zaviest potom domvo-takže pojde sa hore dole furt...a takto by to bolo lahšie no nevadi..to neni moja starost-to je starost buducich svokrovcov-lebo to je ich strana rodiny...
@mishita2401 presne tak...nech si to riesia oni...:) dnes som aj objednala kravatu pre Jackyna...:) a inak pekna fotka...:)
@puffu dakujem :D no ja mam dnes kopu roboty..nevem ako to postiham....a ešte sa chcem aj poobede slnit..no neviem neviem :D
@mishita2401 ako ti je dobre...tu je fakt hrozne pocasie,fuka silny vietor...no ale stiham este pred svadbou sa opalit...:) ja mam dnes tiez vela prace...skoncim mozno az o 14-15hod...aspon rychlo zbehne den...:)
@puffu no asi tak :D a o takej 14by som už chcela byt vonku na slniečku :D
@mishita2401 ja by som uz chcela byt v izbe...:D a mat volno, tomas dnes ide cvicit skor ako inokedy takze dnes mam volno az vecer...ale nevadi...co si myslis o tej vcerajsej svadbe v 4 svadbach? Ja by som taku svadbu urcite mat nechcela...ani keby som ju vyhrala...:D ale ta hudba bola super, toto by som brala...:D
@puffu no ta hudba bola fakt super..ale inak by som to ostane nechcela...ja som za klasicku svadbu-ako myslim s hudbou, tancom a tak :D..ako nemusim mat čepčenie-to sa u nas ani nerobi ani redovy..mi to mame inak :D
@mishita2401 u nas sa nerobi cepcenie, aspon ja som nebola nikdy na nijakej svadbe kde to bolo a ani tie hry alebo program...no ale tak ten redovy mat budeme...:) sa uz neviem dockat...:)
Profilova fotka
@puffu cepcenie je krasne.. podla mna... mi nebudeme mat odobierku lebo mamu na to neukecam isto... ale cepcenie jedine bude... :)... a nieco ako redovy tiez ale sme si to upravili :D
Profilova fotka
baby kedy to davaju tie svadby a na akom programe?.. ja telku vobec nekukam ale teraz ked doma stale nieco kutilujem s tymi ztuzkami by som aj kukla...
@oskvarka my tiez nemame odobierku, ja som ju nechcela od zaciatku, ani zenich po mna nepride domov, stretneme sa az pred oltarom...:) 4 svadby davaju na markize..ale kedy presne to ti uz nepoviem, ja to pozeram iba v archive tv markiza...:D
Profilova fotka
@puffu jaaaj dobry napad :)
@puffu no ja budem mat tzv.biely tanec :D... asi niečo podobne ako redovy :D @oskvarka no davaju to na tv Markiza-o 18:00včera bola prvá svadba ale o nič take si neprišli :D tieto tri budu asi živšie :D
@mishita2401 hej to sa pamatam ze si to spominala, je to asi to iste akurat ty tancujes v svadobnych satach a ja budem mat cervene...ale asi pointa ta ista...:D
@puffu no u nas je to tak že sa vyberu tie peniažky-akože na dom, kočik..a take :D... sranda musi byt...no a tanec sa začne ešte pred polnocou - mi tancujeme ako novomanželia spolu a potom tancujeme s každým -lebo mi sme ako v kruhu a každý chodi s nevestou tancovat a aj zo ženichom... ked s každým odtancujeme tak sa možme ist prezliest a už sme ako manželia no :Dlebo to je už ako popolnoci :D
@mishita2401 no je to podobne...u nas sa tancuje iba s nevestou...ale vlastne podstata je ta ista..:D tiez to je ako keby posledny tanec za slobodna alebo tak nejako by som to nazvala... ale somzvedava na celkovu amosferu a na pocity nas dvoch...:) ja viem ze kazdy hovori ake to je uzasne atd ale lepsie raz zazit ako stokrat pocut...:D
@puffu no ved to ale ja sa už tešim lebo je to za dva mesiace a par dni takže sa tešime doma všeci :D..aj ked moj oco to ešte nerieši-asi to začne až v juli :D... teraz mame robotu inu :D.. ale s mamou už debatujeme čo a ako sa to postiha všetko a tak :D.... ale s prípravami naporiadok začnem až po 11.6. asi :D...a už viem že 15.6. ideme do polska na oblek :D... - draheho tam vždy tak pekne vyfešakuju tie pani predavačky :D- všetko mu super sedi vždy..a to sa čudujem že na takeho maleho chlapa sa niečo poriadne najde :D...
@mishita2401 ja som tiez velmi spokojna ako bude vyzerat tomas...ho chcem aj teraz odfotit, na fotkach to lepsie vidiet ako v skutocnosti, aspon pre mna...:D no ale budem fotit s fotakom ...:D a budem fotit ja a nie sestra...:D ak mojho Jackyho chcem odfoti...hlavny druzba...:D ja uz tiez pomali budem davat na papier co a ako a priblizny harmonogram...ale to az ked sa vratime zoSR...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?