Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
hej myslim ze jeho. Nemozem nejako vymyslat... hmm dnes som dostala vyplatnu pasku ]-( tak preto.... :-S
Odpovedať
ahojte no tak uz mam vybaveny kostol v meste v malom to bude
Odpovedať
A prečo v malom? Vy ste chceli? A ako ti to tam išlo? Farár príjemný?
Odpovedať
no preto v malom lebo vo velkom uz je nahlasena svadba a maju este aj odpust. Tak nam povedal ze ked chceme tak jedine o 16,30 a to sa mi zdalo uz neskoro. Tak sme sa pytali na maly a tam sa dalo aj skor tak preto. No ten co to s nami spisal nebol farar ale bol naozaj prijemny. Vsetko nam povedal co treba a dal na aj papier na nauky kedy su. Tak zaciname v marci. A ty uz mas za sebou nejake nauky?
Odpovedať
Nie nemám, aj my chceme začať v marci :-D , tak sa možno stretneme......a máte s omšou? A ak nie, nemal žiadne protesty? ;-)
Odpovedať
no ja ani neviem ci mame s omsou alebo bez. Ja som po tom vsetkom sa ani nemala odvahu pytat. A on nam nic nepovedal. Mne sa tie nauky rusia kedze drahy odchadza buduci tyzden do nemecka a neviem kedy sa vrati a ci vobec stihneme nauky. Ale bol sa pytat na fare a vraj mozem na nauky chodit aj sama.... :-| Ja neviem vsetko je akosi proti nam.... nie zeby som verila na znamenia.... ale mam pocit ze by som mala zacat... ;-(
Odpovedať
spisiacka bud rada,ze su to zatial len take problemy.Hlavne,ze ste vsetci zdravy.Mne pred svadbou pochorela cela rodina a preplakala som potoky slz.Nakoniec sme mali v pondelok pred svadbou pohreb.Ale ten, o ktoreho som sa najviac bala sa dal nastastie dokopy(aj ked s nasledkami do konca zivota) My sme mali v Malom kostole svadbu a mne sa tam velmi paci.Bolo to krasne ;-) Neboj vsetko sa na dobre obrati.Mne mesiac pred svadbou DJ zavolal ,ze nepride.Dva tyzdne pred svadbou som sa dozvedela,ze nemam spevokol,lebo ze idu spievat do velkeho kostola a v piatok pred svadbou mi volal kameraman,ze nepride a ze posiela svojho nahradnika o ktorom som nejak nevedela ;-) Okrem toho my v moj svadobny tyzden volali(asi to bol utrorok) z fary,ze asi nebudeme mat kde zaparkovat,lebo ze pride prezident do SNV a mesto bude zatvorene.Tak som este utekala na policiu,nech mi daju povolenie parkovat tam pri Malom kostole v zakaze vjazdu :-D :-D :-D nakoniec neprisiel,lebo strasne ale fakt strasne prsalo :-D Tak som behala v svadobnych satach vyhrnutych pomaly ku kolenam :-D A moje dvojrocne snivanie o krasnych fotkach z mesta a zo Slovenskeho raja sa rozplynuli ako sen a nakoniec som mam atelierove fotky(som zasadne proti atelierovym fotkam!!!!!!!!!) :-) Takze vsetko je mozne a vsetko sa da zvladnut....HLAVNE aby ste sa lubili a boli zdraviiiiiiiii ;-)
Odpovedať
Tak to je tolko smoly dokopy ze neviem co mam nato vsetko povedat. Tiez sa bojim ze nevyjde pocasie... ale to si asi nikde nevybavime... :-(
Odpovedať
no smoly bolo dost a aj napriek tomu sme si ten nas den uzili a obrad sme mali fakt krasny.Moja kamoska povedala,ze keby nebola osobne svedkom vsetkych nasich problemov,tak by mi to neuverila-ze to nie je mozne :-) a aj napriek vsetkej smole sme pri nasej svadbe natrafili na super ludi a hlavne na profesionalov ako bol nas fotograf a muzikanti,dalej pani co mi robila vyzdobru v kostole a na aute ,MPC a tiez hotel Flora a pani,co ma licila. :-D a to pocasie bolo u nas strasne,ale stale ked sa spusti nejaky lejak,tak sa smejeme,ze prsi ako na nasej svadbe :-D
Odpovedať
No to si mala teda poriadny leják, ja po takom daždi vôbec netúžim, ale dážď znamená, že vám padá šťastie, hoci ho možno teraz nemáš, tak ako by si chcela, ale podstatné je, že vy dvaja sa máte radi :-D a neskôr príde všetko po čom túžite..... ;-)
Odpovedať
Jeinabe to tak cez den by prsat nemuselo ale v noci kludne moze ked uz oslava bude... teda nie lejak ale tak troska... ;-)
Odpovedať
cez vikend som na svadobnom veletrhu videla taky slogan jednej cestovky - V Las Vegas neprsi ;-) tak ak chcete na 100% pekne pocasie, tak to musite tam...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja to nase pocasie nikomu neprajem.Bolo to hrozne.Ale nastastie sme to zobrali s humorom :-D No neskazime si predsa jeden z najkrasich dni nasho zivta,nie? ;-)
Odpovedať
Adka no budem nad tým uvažovať :-D
Odpovedať
Ahojte..nevedeli by ste mi poradit nejaku dobru hudbu a kameramana?prosim
Odpovedať
Ahoj gemma...no tú naj hudbu už asi nenájdeš na svoj termín, pretože ja som zháňala na september už v novembri a tých čo som chcela boli obsadení už pomaly do konca roku 2009......a kameramana my budeme mať Grigera z Le......ale u nás je vraj dobrý aj Porada zo Smižian.....ale máš aj kameramanov z Reduty.....alebo v Le je Adamkovič, ale ten je najdrahší....takže asi tak.... ;-) a kde máš svadbu?
Odpovedať
Ahojky tak vraj tu je viacej babeniek zo Spišskej a okolia. Tak ja som z Levoče a svadbu máme 22.09.2009.Mám zabezpečené šatky, sálu a miesto konania sobáša tak na 50% :-D
Odpovedať
Ahoj susienka no nás je este viac v téme....5.september2009 Spišská Nová Ves a okolie...tak aj tam kľudne dôjdi.....A kde budeš mať svadbu? :-)
Odpovedať
ahoj jeinabe no tak to asi vyzera ze uz nie...na druzbe a ty?
Odpovedať
My máme na Flóre.....no vidíš a chcela som vedieť ako to chodí na družbe....tam si myslím, že tiež sú super svadby....platíte aj niečo za sálu?A menu vás na koško vyšlo? Nám zdraželo oproti minulému roku.....a čo všetko už máte vybavené?
Odpovedať
platili sme uz zalohu,,menu este neviem ked sme objednavali tak na 65O na osobu ale neviem ci sa to nezmenilo..my vybavene??este dokopy nic akurat salu..teraz zaciname este len vybavovat...ja viem je to neskoro ale svadba sa da zvladnut aj za tri mesiace ci nie? :-D
Odpovedať
gemma no svadba sama o sebe sa da zvladnut aj za tyzden. Len horsie s tym kameramanom a hudbou a tak. Tieto veci zvyknu byt dost dlho dopredu rezervovane teda aspon ti co su dobry. Ale mas este pol roka tak to nie je az tak strasne
Odpovedať
Mirka sa volas ako moja mama za slobodna hm ci aj rodina nebudeme...
Odpovedať
no ono je to pre mna dost tazke,moj marecek si mysli ze je na vsetko cas ze jeho sestra si vybavila svadbu za tri mesiace preco by sme nemohli aj my...akurat teraz som mu nakazala aby volal na niektore tie skupiny ci maju este vobec volne..duo rytmo su uz obsadeni aj chorus z lipian
Odpovedať
Profilova fotka
Spisiacka ...Bendikovcov je vela ... u nas dokonca aj mamina mama za slobodna sa volala Bendikova :) my sme taka splet Smizany a Sp. Tomasovce :) ked pozeram tvoje foto aj ta odniekial poznam, ale priznam sa, ze mne sa uz tolko ludi pletie odkedy byvame inde ... takze mozno sme aj rodina
Odpovedať
Mirka no moja mama tiez pochadza z Tomasoviec. Hm zeby to bola nahoda?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nemate nejaky kontakt na kameramana a hudbu snv. dakujem za info
Odpovedať
Ahoj antonia, narazila jsem na dobreho kameramana - jmenuje se Daniel Kristl (kontakt najdes kdyz do google zadas jeho jmeno, nebo je i v seznamu firem). Vypada dost sikovny, je z Lipt. Mikulasa, ale neuctuje si cestu. Na jeho strankach najdes i ukazky jeho tvorby... jen zalezi na volnem terminu. Na strankach ma i kalendar, kdy je obsazeny. Hudbu ti neporadim, my budeme mit DJ a potom asi rusnackou kapelu, kdyz sezeneme...
Odpovedať
ahoj jeinabe no hudbu mame a aj kameraman sa uz planuje mali by sme sa ist pozriet na nejake ukazky toho Poradu...tak este nam ostava fotograf a zbytok :-D
Odpovedať
gemma a aku mas hudbu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?