Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
vsimla som si len biele, nejako velmi som sa po nich nezhanala, akurat ma zaujal vankusik na obrucky - iba bol velmi prezdobeny a povedali nam, ze jednoduchsie ani nemali
Odpovedať
v Karin ma 20 ks masliciek bud uplne jednoduche biele alebo so striebornym okrajom za 50 sk priblizne... hm v eurach som si to vobec nevsimla... je to vela?
Odpovedať
ale aj v kvetinarstve robia pierka ake chcete aj pre hosti aj pre svedov a rodicov..my sme veobec vela neplatili..chodte sa opytat do kvetinarsiev..vyjde to aj lacnejsie..llebo v obchodoch teiz mamu niede nadsadene ceny.. pani dolihalova v smizanoch na tatranskej hned ako sa zacina zapad..robi krasne kytice a aj pierka mo spravila...ostali mi este nejake a aj ked sa mi podari kyticu tak ju dam do albumu..ale poviem vam ja som chcela kyticu len jednu farbyu ruzi..s perickami, marhulovo zelenu a klasicku okruhlu..no ona robi podla obrazku..dokonca vie aj o tej stranke lebo povedala ze ked jej prinesiem obrazok napr. s mojej svadby tak mi urobi presne podla obrazku ale mne sa nechcelo nic hladat..tak skuste ju..
Odpovedať
no dala som do albumu kyticu... mne sa pacila..a aj druhym ..vzhladom aj na rocne obdobie. xi xi zima ak mi ani neomrzla a susenu ju mam teraz vo vaze.. hi hi :-D este pierko ked nejake najdem..
Odpovedať
kikusa - krasna kytica, ja chcem do kytice ruze s freziami, nieco mensie a strapate :-) spisiacka - tie pierka, ktore si videla Ty, su lacnejsie oproti cene za nase pierka
Odpovedať
ahoj, ja len k tomu foteniu, ak sa chcete ist fotit niekam von, tak si dajte pozor, aby ste nesli neskoro - kvoli svetlu. nasi znami sa nejak isli fotit neskor a bol s tym trosku problem, kedze uz nebolo nejak dobre svetlo.
Odpovedať
no len si myslim ze tie maslicky kupovat asi nebudem. Kedze je u nas zvyk ze ich viazu v piatok dievcata u nevesty spolu uz aj s tym buksmanom ci ako sa to vola. Hm to by som im asi radost pokazila keby som maslicky uz mala pripravene...
Odpovedať
adka - na svetlo som myslela, uvidime, ako vsetko stihneme, budeme sa ponahlat a v juni nastastie byva dlhsie svetlo spisiacka - ja nemam ziadne take dievcata, tak som to riesila takto a buxman nechcem, je to potom tazke, dlho sa to pripina a rychlo to spadne, chcela som nieco male a prakticke
Odpovedať
Ja tiež veľmi ten buxman nechcem, pretože to letí.........ja len takú dvojitú mašličku a bude to.....pierečka sa budú aj tak konať ;-) ............
Odpovedať
u nas doma si na take veci ako pierecka nepotrpime ... to skor druha strana mala nejake narazky na to, rychlo som to zarazila, ja si uzijem posledny vecer v klude, aspon dufam :-) ... dnes nam prisiel vankusik na obrucky, je krasny
Odpovedať
tak to ja sa tym tradiciam urcite nevyhnem... a buxman bol na vsetkych svadbach tak ratam s tym ze bude aj na tej mojej...
Odpovedať
keby niekto chcel nasilu u nas buxman, tak odstrihneme zo ziveho plota pred domom a moze sa s tym bavit :-) planujete aj rozlucku so slobodou?
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ja neplánujem, ale minule mi kámoška vravela, že sa mám pripraviť týždeň pred svadbou, že plánujú mi urobiť aj rozlúčku, tak neviem........niekedy som na diskotéku do zia chodila stále, ale už som tam nebola asi 3-4 roky.....už ma to potom načisto omrzelo.........a vy ako ste na tom s rozlúčkou?
Odpovedať
zatial planujeme spolocne posedenie so znamymi, ale aj tak vsetci budu pozvani na svadbu a nevieme, ako to vyjde s casom viacerych ludi ... ale s kamaratkou by sme chceli ist na velkonocny pobyt - damska jazda, par dni mimo domu len my dve, minuly rok nam to nevyslo
Odpovedať
A kam na pobyt? Tak nech vám to už teda výjde, lebo po svadbe už asi ťažko.... 8-)
Odpovedať
ved prave preto kamaratka chce, aby sme si vyrazili, predtym rok sme boli v Novej Lubovni, mozno si to zopakujeme, pacilo sa nam to, popozerame ponuky a vyberieme ... svadobnu cestu planujete?
Odpovedať
Hej plánujeme, veď priateľ už každý deň niečo hľadá, už by chcel teraz aj zaplatiť a ja mu vravím, aby počkal, že pôjdeme toho roku na last minut, ale bojí sa že na nič nenatrafíme.....a vy ako?
Odpovedať
sadneme do auta a urobime si vylet po Slovensku, paci sa nam to, nie sme na nic viazani
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme chceli ist na 2-3 tyzdne ku znamym do USA ... ale uvidime ako nas svadba vystavi financne ... 8-( mozno tiez sadneme do auta a pochodime po slovenskych hradoch a zamkoch ;-) Jeinabe a vy kam by ste chceli vyrazit?
Odpovedať
Ešte neviem, ale asi len tu do mesta....veď uvidíme čo vymyslia........hmmm ale do USA by som išla... :-D
Odpovedať
mirka - vidis, ani ma nenapadlo, ze by sme mohli odist s bratom k nemu do Anglicka, maju tam dom sami dvaja, tiez dobry napad na svadobnu cestu, stalo by nas to akurat za letenky :-) este som to s bratom neprebrala, ale vola nas tam uz niekolko mesiacov, teraz brata otravujem s objednavanim veciciek na svadbu
Odpovedať
Joj mirka ty sa pýtaš na svadobbnú cestu hej? Bože ja som blbá....no my pôjdeme asi niekam do Grécka, to je naša obľúbená krajina...... :-)
Odpovedať
no my vobec nevieme kde a ci vobec pojdeme... vsetko zalezi ako sa dalej vyvinie ta nasa slavna financna a hospodarska kriza.... ]-(
Odpovedať
Minule mi niekto hovoril, že v telke bolo, že tá kríza kým sa vyrieši prejde aj 3 roky...takže "som sa potešila"..... Je to fakt hrozné...koľko ľudí prichádza o prácu a ešte k tomu keď majú na krku hypotéky...katastrofa....ide to všetko akosi dole vodou.....
Odpovedať
Profilova fotka
no jo ... kazdy, kto robi je rad, ze ho este neprepustili ...no nic treba vyuzit krizu na rodicovstvo x-)
Odpovedať
No ja by som už aj chcela, ale asi od septembra pôjdem ešte do školy z práce, takže rok si dám odklad...... :-S
Odpovedať
Jeinabe tak to ide dole vodou a poriadne. Este aj ten nechcem nadavat ale ..... farar ma nasral ze nas nechce zosobasit 15.8. lebo je cirkevny sviatok. Do r..i ze mi musime robit vsetky aj cirkevne aj statne sviatky... oni nie.... len keby nemali toko tych sviatkov...
Odpovedať
ked nam to vyjde, tak mozno naozaj pocas krizy budem doma s babatkom ... mozno z dovolenky si donesieme taky darcek ... spisiacka - to Ti verim, dokaze to cloveka vytocit, chcela si to na Zapade alebo v klasickom kostole?
Odpovedať
jeeej baby moj manzel je vdaka krize uz nezamestatnany a preto sme aj babo odlozili na neurcito.Inak mne zacali stahovat z vyplaty jedno percento(z tyzdnovej) a ide to na odbory,aby neskolabovala irska ekonomika (robim v Dubline).Dobre nie?
Odpovedať
NO spišiačka fakt je to na nervy, ja by som už bola poriadne naštvaná.....ako si asi práve ty.....už som ti písala aj do tej témy............ja nechápem tých farárov...niekedy to preháňajú, ale presne ide o to, že oni sú silno veriaci.... Ale zase vždy je nejaký cirkevný sviatok o ktorom niekedy ani nevieme, tak potom oni musia mať málo svadieb do roka nie? Zmrzlinka to je naozaj zaujímavé ako íri premýšľajú....... :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?