Menu Forum

Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

24. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
gemma
Registrovala sa 8. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 22. augusta 2009
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
gemma
Registrovala sa 8. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
    okres Spišská Nová Ves
 to spisiacka:no mame jasper z jamnika su nahradou za biskvit kedze uz nehraju...boli sme ich popocuvat a celkom sa nam pacili..a co ty?aku mate?a kameraman?mas toho poradu?
4. mar 2009 o 19:54  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
Registrovala sa 26. januára 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 819 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 15. augusta 2009
    V Spišskej Novej Vsi, Hotel Flóra, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
Registrovala sa 26. januára 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 819 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 gemma no my mame Crazy z Chraste mam tiez na nich same dobre referencie tak uvidime. Kameramana mam zo Smizian tiez su na neho dobre ohlasy a bude nas aj fotit tak to mame 2 v 1.
5. mar 2009 o 11:19  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gemma
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
gemma
    okres Spišská Nová Ves
 spisiacka:no crazy sme chceli aj my lenze kedze moj mily ma furt casu nemali uz volny termin...skoda zevraj su moc dobry..
6. mar 2009 o 17:24  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
 no tiez som pocula ze su moc dobry a velmi dlho dopredu obsadeni. Tak som sla na istotu a rezervovali sme si ich uz v juni minuleho roku. Pripadala som sa tam ako truba kedze sme tam boli rok a dva mesiace pred svadbou... ale ku podivu uz aj vtedy mali rezervovane terminy na leto tohto roku tak som bola rada ze na nas termin este boli volni...
7. mar 2009 o 15:57  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gemma
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
gemma
    okres Spišská Nová Ves
 no mala som sa aj ja o to trosku skor zaujimat len akosi mi to nevyslo....ja len trpnem aby to vsetko dobre dopadlo aby neboli problemy..... emoticon
7. mar 2009 o 16:14  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
 no ja mam tych problemov az az.... stale nejake novy vznikaju....
7. mar 2009 o 17:03  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gemma
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
gemma
    okres Spišská Nová Ves
 no ale myslim ze mas toho vybavene viac ako ja...ja este dokopy nic nemam
7. mar 2009 o 23:18  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anaja81 (35 r.)
Registrovala sa 31. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 27. júna 2009
    V Spišskej Novej Vsi, hotel Metropol, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
anaja81 (35 r.)
Registrovala sa 31. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 Ahojte spisskonovoveske nevesty, pripajam sa k vam...mame svadbu 27.juna 2009
8. mar 2009 o 00:48  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
 gemma no ked ide vsetko hladko tak sa to vsetko da vybavit za jedno odpoludnie.... len take stastie ja nemam... vsetko sa mi natahuje prekladaju sa terminy schodzok a tak... ale v podstate mas pravdu vsetko podstatne mam uz vybavene.
Anaja ahoj tak ta vitam medzi nami. Ako pripravy?
8. mar 2009 o 16:15  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anaja81 (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
anaja81 (35 r.)
 Gemma, tak s mojimi priprava na svadbu je to na zaciatku....mame salu, kameramana s fotografom dokopy, hudbu a presne stanoveny cas na fare...a momentalne si ziskavame info o kolacikoch a aranzerke. ale kedze nemam este stanovenu farbu saly tak ma to trosku brzdi pri aranzerke a veci s tym spolocne.
10. mar 2009 o 18:05  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
 no tak to mate celom dost.... a hlavne to najpodstatnejsie...
12. mar 2009 o 15:42  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
afibenka
1
Registrovala sa 20. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Poprad.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
afibenka
1
Registrovala sa 20. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Poprad.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    okres Poprad
 ahojky Anaja81 emoticon prave som po dlhsom case nazrela na stranku, aka bezi tema, ak mas problem s aranzerkou a a s vecami s tym spolocne skus sa napojit na agenturu ES Amadeus robia krasne dekoracie v roznych farbach, maju aj navleky a zabezpecia vsetko co sa tyka svadbicky, aj kolaciky,...sidlia na Zimnej 59, ak chces poslem kontakt na IP, pekny dnik emoticon
20. mar 2009 o 11:51  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludzka
Registrovala sa 1. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Banska Bystrica, okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 10. júla 2010
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ludzka
Registrovala sa 1. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Banska Bystrica, okres Banská Bystrica.
    okres Spišská Nová Ves
 Zdravim vsetky buduce nevesty, ale aj tie ktore svoj velky den uz maju za sebou emoticon

s priatelom sice svadbu planujeme az na buduci rok, ale kedze ja som az mooc velky perfekcionista a ani casu popri praci nemam na zvys nechcem si nechat pripravy na poslednu chvilu...

hoci uz niekolko rokov byvam v Banskej Bystrici, pochadzam zo Spisa a mam tam aj celu rodinu, takze svadbu planujeme zorganizovat prave tam.

preto by som bola rada, ak by mi niektora z Vas vedela odporucit nejake fajn miesto na svadobnu hostinu bud v SNV alebo niekde v okoli. Celkom ma zaujala napr. sala v Redute, len neviem, ci to tam nie je velmi drahe... Ak niekto mate info o aktualnych cenach tam, pripadne nejaky kontakt na zodpovednu osobu, budem vdacna za pomoc
emoticon

Ak vsak samozrejme mate aj ine typy, sem s nimi! (len tak pre info planujeme svadbu tak pre 70-80 ludi, takze nieco take, kde sa pomestime...)

Pekny zvysok dna prajem! emoticon
8. apr 2009 o 14:56  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimka551
Registrovala sa 8. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 10. októbra 2009
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
mimka551
Registrovala sa 8. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 10. októbra 2009
    okres Spišská Nová Ves
 ahojte budúce nevestičky.Moj den D nastane 10.10.2009. Obrad sa uskutoční v kostole v Krompachoch a oslava v novej rešt.Harmónia. Ak máte typ na dobrého kameramana alebo kapelu niekde na blízku,prosím, dajte vediet. Velmi by ste mi pomohli....dakujem emoticon
8. apr 2009 o 15:40  •  Svadba bola v októbri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
 Ludzka no myslim ze ceny v tych restikach su vsades skoro rovnake. Zalezi kolko ludi mas a tomu musis prisposobit salu
8. apr 2009 o 16:06  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
 mimka no kapelu mame CRAZY z chraste sice som este nebola na ich podujati ale pocula som ze su velmi dobri... to si vsak budem moct potvrdit az po mojej svadbe. A kameramana mam zo smizian a ci je dobry tak to taktiez mozem povedat az po svadbe ale tocil nejake svadby co tu chodia baby a uz maju po a chvalili si ho. Teda ta jedna co s nou pisem. Robil jej aj foto a je velmi spokojna.
8. apr 2009 o 16:08  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kocika
2
Registrovala sa 19. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 22. mája 2004
fotoportrét
fotoportrét
kocika
2
Registrovala sa 19. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 22. mája 2004
 ludzka
Myslím si ,že sala v Redute je pre 80 ľudí veľká, jednoznačne by som volila hotel Flóra na Čingove, no pozor sála je tak max. na 80 ľudí.Vojde sa aj viacej no potom by ste sa tlačili. Hudbu a video ti neviem presne odporúčať, každému sa páči niečo iné,no poradím si ti zohnať si prácu kameramanov,najlepšie svadbu kde hraje kapela,aspoň tri svadby sadni pred telku najlepšie veľké LCD a porovnávaj,porovnávaj,porovnávaj. Kvalitu obrazu,zvuku,spracovania,atď,atď .Vyber si čo sa TEBE páči. Každý má iný vkus, takže na odporúčania by som nedala.
pááá emoticon
8. apr 2009 o 17:16  •  Svadba bola v máji 2004  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
spisiacka (33 r.)
 kocika no my prave budeme mat na Flore a maju kapacitu na 100 ludi tak nam povedali a ze vraj sa tlacit nebudeme kedze nam to tak priblizne okolo 100 aj vychadza. Tak dufam ze to bude ok
8. apr 2009 o 17:24  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludzka
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ludzka
    okres Spišská Nová Ves
 kocika, vies o niekom kto tam mal svadbu alebo preco si myslis, ze je to pre taky pocet velke? ja som tam sice este nebola, zaujali ma nejake tie fotky na nete... paci sa mi tam to take "slavnostne" prostredie. v niecom podobnom - v redute v PP mal svadbu moj bratranec a hostia boli z toho ocareni... a aj som si povedala, ze ked uz budem na vychod "tahat" celu priatelovu rodinu (on je totiz zo stredneho Slovenska), tak nech to uz stoji za to...
podla toho co tu ale baby pisu, tak aj ta flora moze byt celkom fajn.
no neostava mi, lepsie povedane nam nic ine len pri najblizsej navsteve u nasich zbehnut pozriet aj tu redutu aj floru a posudit. ak vravis, ze tie ceny su viac-menej rovnake, tak sa asi rozhodnem podla toho co ma tak najviac zaujme, resp. na co budem mat lepsie referencie.
vies inac o nejakych kameramanoch tam v okoli, ktori maju pripadne aj svoje web stranky, na ktorych by sa dali najst nejake ukazky ich prace? neviem, totiz ci sa mi podari dostat priamo k nejakym DVDckam, lebo na vychode uz moc znamych, kamaratok ap. nemam a zas na druhej strane neviem, ci by kameramani z BB boli ochotni cestovat na vychod.
8. apr 2009 o 21:17  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zmrzlinka
Registrovala sa 22. júna 2005 na beremese.cz. Pridala 1025 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 4. októbra 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
zmrzlinka
Registrovala sa 22. júna 2005 na beremese.cz. Pridala 1025 príspevkov. Má 1 priateľa.
    Slovensko
 myslim,ze ked im zaplatis,tak ochotni cestovat su.My sme mali fotografa az z Plzne emoticon emoticon emoticon Mne sa inak Reduta tiez paci a videla som fotky ,kde bola super vyzdoba a bolo to fakt dych vyrazajuce,ale myslim si,ze tam musis mat dost svadobych hosti,aby ta sala nebola poloprazdna.
My sme mali svadbu na Flore a boli sme maximalne spokojny emoticon
8. apr 2009 o 23:34  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludzka
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ludzka
    okres Spišská Nová Ves
 zmrzlinka, pozerala som Tvoje fotocky. su velmi pekne a aj sala vo flore vyzera celkom fajn, bola krasne vyzdobena... mozno teda predsa len upustim od tej reduty, kedze nejaku extra velku svadvu neplanujeme, to by sme asi financne nazvladli emoticon no uvidime...
9. apr 2009 o 08:27  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zmrzlinka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
zmrzlinka
    Slovensko
 diky emoticon ved ked budes v SNV skus ist pozriet aj na Floru a aj do Reduty a uvidis.Vela stastia emoticon
9. apr 2009 o 12:35  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
  • Svadba bola 13. augusta 2011
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
    okres Spišská Nová Ves
 Ahojte baby zo SNV emoticon Ja mam na Vas taku milu otazocku .. My planujeme svadbu o 2 roky. Ako ste boli na tom Vy 2 roky pred Vasou svadbou ??? Lebo ja sa uz neviem dockat a zda sa mi ze cas ide velmi pomaly .. Uff .. Najradsej by som sa vydala uz teraz a mala miminko ale este mam pred sebou 2 roky Ing studium tak nasim by sa to urcite nepacilo .. Tak ako ste boli na tom Vy? Ked si este spomeniete ? emoticon Dakujem
11. apr 2009 o 17:07  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zmrzlinka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
zmrzlinka
    Slovensko
 dva roky pred svadbou? tak to som vedela ,ze skor ako za dva roky svadba nebude emoticon emoticon takze som bola cela nedockava a asi v podobnej situacii ako Ty emoticon neboj vydrzis to a uzijes si Tvoj den "D" a potom budes nedockava na dalsie veci.Ja by som momentalne chcela miminko,ale viem,ze skor ako za rok-dva to nepojde a tiez by som chcela mat uz postaveny dom a to tiez viem,ze si budem musiet este pockat.
Takze nam asi neostava nic ine len snivat a planovat a uzivat si momentalnu situaciu emoticon
11. apr 2009 o 18:08  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adka79
Registrovala sa 22. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Okres Praha.
  • Svadba bola 12. septembra 2009
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
adka79
Registrovala sa 22. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Okres Praha.
  • Svadba bola 12. septembra 2009
    okres Spišská Nová Ves
 ahoj Mimka, nemyslela si nahodou restauraciu Melodia v Krompachoch??
11. apr 2009 o 18:11  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 zmrzlinka
No nic ine mi uz asi ani neostava .. Iba planovat a planovat emoticon Ale ved aj to je krasne ..
A preco musis za miminkom cakat este tak dlho ??? Ja by som t iez chcela uz miminko velmi moc !!! Ale ja ked sa vydam tak sa ide hned na vec a tusim ze uz aj pred svadbou budeme skusat lebo nemusi nam to hned vyjst ako my budeme prave chciet ..
A ohladom domceka .. My tiez planujeme vystavbu .. Mala by sa realizovat uz na buduci rok ale este sa uvidi
11. apr 2009 o 19:29  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zmrzlinka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
zmrzlinka
    Slovensko
 u nas prvy problem ten,ze manzel nepracuje.Druhy ten,ze sme teraz v Irsku.Treti ten,ze sa z Irska budem vracat do Ciech(manzel je Cech),takze sme sa rozhodli,ze s mimcom pockame,kym sa nevratime a ja si nevybavim papiere v CR emoticon

zase si mozes povedat,ze mame to krasne este pred sebou-Ty svadbu a mimco,domcek a ja to mimco a domek emoticon Super,nie???????? emoticon Potom nas cakaju vnucatka emoticon emoticon emoticon
11. apr 2009 o 19:36  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 emoticon Tak to si ma pobavila ze vnucatka ... emoticon Tak na to si budeme musiet este hodne pocakat ..
Ale zatial sa tesim na svoje deticky .. Tak vela stastia ti prajem nech ti to rychlo zbehne tak ako aj mne ..
12. apr 2009 o 08:42  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malajana
Registrovala sa 2. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 888 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Česká republika.
  • Svadba bola 9. mája 2009
    V Spišskej Novej Vsi, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
malajana
Registrovala sa 2. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 888 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Česká republika.
  • Svadba bola 9. mája 2009
    V Spišskej Novej Vsi, okres Spišská Nová Ves
 Ahojte vsetky nevesticky, prvy krat pisem do fora. Chcem Vam vsetkym podakovat. Pred tyzdnom sme sa s priatelom rozhodli, ze sa vezmeme a do dnesneho dna sa mi podarilo vsetko zariadit a mame sobas 9.5.2009. To, ze sa mi podarilo vsetko zariadit je vdaka foram na tychto strankach emoticon. Je to uzasne, kolko tu je informacii a skusenosti, ktore sa hodia nevestickam. Zijeme v Prahe a svadbu mame v Spisskej Novej Vsi, takze sa vsetko zariadzovalo na dialku, ale podarilo sa emoticon. Patrim medzi stastnych ludi na svete emoticon aspo tento mesiac, urcite!
12. apr 2009 o 10:24  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zmrzlinka
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
zmrzlinka
    Slovensko
 wou malajana,tak to si ste fakt dobri,ze ste to stihli emoticon A co tak narychlo? emoticon Takze skoronevesta prajem Ti krasny predsvadobny mesiac emoticon
13. apr 2009 o 17:15  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš