Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
no tak to mas celkom dobre. No neviem ci ja by som kupila na seba. To si z inzeratu alebo ako kupila?
Odpovedať
na inzerat tu, treba mi cca 3-4 cm v pase dat dole a bude to idealne, zapnem suknu aj teraz, ale nie som spokojna
Odpovedať
mas aj nejaku fotku? Teda nechcem byt drza len sa pytam
Odpovedať
tu nemam fotku, stale mam par kil navyse, ale kvoli jednemu veceru nebudem na hladovke pol roka, proste tie saty zakryju moje nedostatky ... iba saty na prezlecenie nezakryju uplne brusko, kedze su z jemnej latky, no nejako ma to netrapi
Odpovedať
no pozerala som tvoj album a myslim si podla tej velkosti tych popolnocnych siat ze sa ani nemusis trapit hladovnou... ;-)
Odpovedať
myslim, ze to je na slovenske cislovanie M, mne najviac vyhovuje to, ze vzadu je zips, ale zivotiku hore je snurovacka, kedze si skoro stale kupujem oblecenie o cislo vacsie kvoli prsiam
Odpovedať
mas korzetove tie saty? teda zvlast sukna?
Odpovedať
popolnocne saty su v jednom kuse, je to urobene trochu inak ako tu - objednavali sa v USA, iba vzadu su 2 druhy zapinania, celkom hore je kratka snurovacka a pod tym je dlhy zips.
Odpovedať
no musi to byt zaujimave. a tie svadobne?
Odpovedať
to je sukna a korzet na snurovanie, s jemnymi vysivanymi kvetmi a strasovymi bodkami (ktore radi odletuju :-) ), k tomu mam prisposobeny zavoj s takou vysivkou na okrajoch, 2 spodnice (kruhova a tylova) a rukavicky na fotenie
Odpovedať
no tak to super ze ich mas doma. Nelaka ta ich skusat? Asi by som mala casto hlavu v skrini ak by tam boli... :-)
Odpovedať
nelaka ma to, vyskusala som ich, ked som po nich bola a odvtedy su zavesene v skrini, este musim opravit tych par odletenych flitrov, ale to az tesne pred tym, ako ich budem potrebovat
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to mas dobru sebavolu ;-)
Odpovedať
sebavola to asi nie je, ale aj tak mi nepomoze, ked ich budem kazdu chvilu vyberat :-) este sa musim rozhodnut nad topankami, nasla som celkom pekne a zaujimave v Anglicku, len sa bojim, ci vydrzim v 10 cm vysokych opatkoch stale tancovat, pretoze s drahym stale pretancujeme kazdu pesnicku, ked sme na nejakej akcii, alebo si kupim na tancovanie nieco pohodlnejsie tu a tie vysoke opatky len na oficialne casti a fotenie
Odpovedať
no kazda nevesta po svadbe tvrdi ze cim nizsie opatky tym lepsie. Nevesta je stale v kolotoci a hovorili ze na redovom je to uz katastrofa s tymi nohami.
Odpovedať
ved to, ale chcem si kupit gelove vlozky, vraj to pomaha, aj tak predpokladam, ze budem citit nohy este dlho, ked ma chyti drahy, tak aj hodinka vkuse
Odpovedať
no tiez som pocula ze je to dobra vec. No na svadbe ta urcite chyti aj niekto ini... Kolko budeme mat ludi?
Odpovedať
tak to urcite, ale asi nikto uz nie je blaznivejsi ako moj drahy ... my by sme mali mat do 80 ludi, kolko ludi mate vy?
Odpovedať
No nam by to poctom nemalo presiahnut 110 ale myslim ze sa to este okrese tak na tu 100
Odpovedať
A kde mate hostinu? Inak, vcera sme boli na nauke druhykrat a tym sme s naukou skoncili. Uz sa mame len dostavit na sobas a povedat bud ano alebo nie :-)
Odpovedať
no tak to ste mali nejake zrychlene tie nauky pocula som ze su 4. No budeme mat na Flore
Odpovedať
no ved sme mali 4: 2 nauky minuly piatok (za 1 hodinu) a 2 nauky tuto stredu (tiez za 1 hodinu); este aj tak tam musime ist odniest papier z matriky a nahlasit svedkov, potom sa este dohodnut na drobnostiach a hlavne, kto nas bude sobasit, tento vikend chcem este zavolat, ze chceme aj zbor do kostola a mozem to vypustit z hlavy
Odpovedať
hlavne chceme v kostole jednu piesen a tak musim zistit, ci je mozne, aby nam ju pustili, lebo mam pochybnosti, ci sa ju budu oni ucit len kvoli jednej svadbe a s kostolnikom na Hore dohodnut vyzdobu v kostole ... vcera som vybavovala vecicky na tortu, zamok maju, ale cakaju na koc a potom to poslu ... mne to asi donesu v piatok pred svadbou, tak to bude len tak-tak
Odpovedať
no mozem potvrdit ja som od bolesti ani nemohla spat..a lutujem ze som si zabudla kupit tie gelove vlozky
Odpovedať
martina mozem sa opytat ty budes mat svadbu v snv?a chces zbor zo snv?lebo to nie je len tak ze chciet zbor to musis tam poznat ludi...ja som ich poznala pol zivota da sa povedat a to mi prisli spievat osmi a som bola rada ze vobec dosli..a co sa tyka knaza tak som s nim mala tiez len same problemy....nechcel dojst ten co som ho chcela ja neviem preco..prosila som ho aspon pat krat..potom som to nehcala tak a dosiel uplne iny knaz, a nepacilo sa mi velmi ako to spravil, ani preisahu sme si necitali a tak..ono nestoji na tom cely sobas ale bola som sklamana zeto tak dopadlo..dnes ti knazi nie su taki ochotni ako boli niektori pred nimi..skoda..pa.
Odpovedať
ahoj kikusa, sobas budeme mat v Levoci na Marianskej Hore, vsetko nam vybavili znami, kostolnik odtial je ich kamarat a rovnako aj sefka zboru z Levoce, tak im musim zavolat, ze ten zbor chceme ... co sa tyka knaza, tak ten pan kaplan, pri ktorom sme mali nauku, je sympaticky, ale uvidime, ci nahodou nas nebude sobasit dekan ... do 6.6. je este daleko ... zatial nemam topanky ani jedny, stale vymyslam, ale tie gelove vlozky si urcite zadovazim
Odpovedať
Martina no tak mna to vsetko este len caka, zatial tu faru len odkladam a odkladam... Kikuska no vidis aki su ti nasi knazy a ja s tym mojim panickym strachom z nich po tvojich skusenostiach tam asi nikdy nepojdem... :-S
Odpovedať
no ja tiez knazov nemusim, ale teraz ta nauka bola v pohode a hovorili mi, ze dekan z Levoce je spravny clovek, chvalia si ho, nemusis sa bat nicoho, vsetko sa da zvladnut, horsie to bude u mna so spovedou, ale to je u nas obidvoch rovnako, ako si pisala... aku cenu Vam povedali na Flore za salu?
Odpovedať
No este sme tam neboli mali by sa ozvat kazdym dnom ale zatial nic. Ale tam sa plati iba zaloha ktoru nam stiahnu z ceny jedla. Sala je zadarmo aj vyzdoba. Mam v albume zopar fotiek vyzdoby z flory.
Odpovedať
no nechcem zenpirjemnovat knazov...kazdy je iny a vsetci sme len ludia..no bola som nahnevana..lebo ja chodim do kostola a nakoniec sa ku mne spraval ako keby osm bola nejaky ateista co kostol nevidel ani zvonku...no stvalo ma to..a najma to ze som si nemohla citat tu prisahu.tak sa mi to viac pacilo..ale zosobaseni sme a to je hlavne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?