Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne ta predavačka povedala že že to matne sa vylesti myslim si že ona to nema odkial vediet že či to zlato ostane take iste ked nema taku obručku to možu len ti posúdiť čo ju nosia
Odpovedať
Aj mne povedala, že sa to vyleští, a že keď tak potom by som mohla prísť a oni mi to vyleštia a budú ako nové...nič sa už neboj spišiačka... ;-)
Odpovedať
Jeinabe , tina ok
Odpovedať
:-)
Odpovedať
prosim nevedel by mi niekto poradit kde v snv robia peknu svadobnu vyzdobu a aj s potahmi na stolicky a kolko ma to asi bude stat??? dakujem vam pekne
Odpovedať
ja som mala vyzdobu v kostole a na autea tiez kyticu a pierko urobenu z aranzerskeho salonu Vanesa v Smizanoch(pri podjazde).Robia aj vyzdobu v sale a to som ja nemala,lebo nam to zdobila Flora.Boli sme maximalne spokojni.Aj cenovo to vyslo super.
Odpovedať
buffinka:alebo skus svadobny salon amedeus, je to svadobne agentura a robia vsetko tak skus
Odpovedať
ahoj buffinka....ja si davma robit vyzdobu cez agenturu amadeus..
Odpovedať
Profilova fotka
a kde je ta agentura amadeus?? poslite mi cez IP jej adresu, dikes... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sem uz nikto nechodi ???
Odpovedať
:-D ahojky, som tu prvy krat a chcem popriat vsetkym slovenkam, krasne Vianoce, vidim, ze uz dlho nikto nepisal, ziadna svadba na Slovensku??? poznam to, asi post alebo nieco take? Tak babenky vsetko dobre, zasa niekedy... ;-)
Odpovedať
jahody..amadeus je na zimnej ulici..oproti velkemu kostolu, je tam aj solarko..musis vojst do brany a ist po schodoch...ta pani je celkom prijemna, ma aj svadbobne a spolocenske saty. ale niekto povedal ze ich ma z ukrajiny..tak neviem..ale ona ma svadobnu agenturu a ze vraj vela bab bolo spokojnych...ja som tam teiz bola a je zlata ta pani..aj my zavolala lebo som si chcela pozicat od nej saty na prezlecenie a volala mi aj domov..takze tak. skus...
Odpovedať
Článok sa načítava...
kocky neviete kde v snv v kadernictve maju cierne pricesky??a kde robia dobre ucesy?myslite ze stvoria nieco pekne aj z kratkych vlasoch?
Odpovedať
ahoj babenky, ;-) ja som mala pozicane saty z pozicovne Amadeus, co som skusala bolo na podsivke made in Prag,cesky vyrobca, ale znacku si nepamatam, ostatne neviem, ale nevyzerali na U....bola som skusit pozriet na Ukrajine, ze si kupim vlastne, no ale tam boli ine CECE, to je poznat kvietocky, ruzicky a tak, inak treba uznat ze za super zname znacky sa platia aj super prachy, tak neviem ...inak hostia na svadbe tu znacku aj tak nevidia, teraz sa sije vela kopii v Cine a baby su celkom spokojne...ostatne saty splocenske ma pani dovoz z Pariza, a tie su fakt najkrajsie v SPISSKEJ; pa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ja si poziciavam satky tiez z agentury Amadeus, budem mat z katalogu dlhe s vleckou Magie sottero, uz sa tesim, vyberali sme ich zo svokrusou, su sice troska tazke, ale pre kraaaasu vydrzim vsetko, inak kikusa100, skus na letnej cislo neviem, ale vedla cukrarne sonatinka, je kadernicka Dada, je sikovna, a viem, ze dava aj farbi pricesky nevestam, ale neviem, ci su to pricesky jej vlastne alebo si nevesty nosia svoje, skus, uvidis, inka robi fakt krasne vlasky ;-)
Odpovedať
Afibenka-môžem sa opýtať - svadobné budeš mať s Amedeusu - tie Maggie Sottero? P. Evka má už aj takú značku? Kaderníčka Dada farbila príčesok na svadbu aj mne. A urobila to super, no neviem, či aj požičiava. Viem, že pre seba mala taký istý, ako som si doniesla ja, tak sme mali o čom debatovať :-D . Ale zaujímala sa vtedy o to, že kde som ho kúpila, koľko stál.... tak možno plánuje aj do kaderníctva kúpiť. Treba s ňou rozprávať . Ja už som tam dlho nebola, pretože už bývame v inom meste. ;-)
Odpovedať
no pojdem sa tam v pondelok opytat..a uvidim..dakuejm kocky..
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ahoj zuzu1111, neviem, ktore -tie-saty Maggie sottero mas na mysli, ma Mona lysaale tie moje su
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chcem sa opytat, neviete nahodou niekto kolko dopredu si treba rezervovat salu, napr. na Druzbe? a poradte mi prosim, ktorá hud. skupina z okolia SNV je dobrá na svadbu, aby sa ludia zabavili. :-) Dik
Odpovedať
Profilova fotka
lenkaga my sme mali na družbe v auguste a boli sme rezervovať už v januari a hudba je dobra biscvit my sme mali čačinu ale neprišiel s nimi ten čo robi ozvučenie takže bol jeden kamoš na svadbe čo hra v kapele tak sa dali na rýchlo dohromady ale ináč čačina sa mi veľmi páčila potom je ešte skupina crazy
Odpovedať
Profilova fotka
dik tina1311, velmi si mi pomohla ;-)
Odpovedať
lenkaga my sme mali Furmanov so Spisskych Vlach a pacili sa aj nasim ceskym aj irskym hostom ;-) A kedy planujes svadbu?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja by som chcela v oktobri,ale teraz sa este musim ucit na statnice, tak zaciatkom februara by som chcela zacat vybavovat salu, hudbu...ale stale sa neviem rozhodnut pre skupina, mne sa hrozne paci Ronet, ale mojmu nastavajucemu nie, tak musim najst nieco ine. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme Gregovcov zo Sp. Vlach (aj svadba bude tam)...boli sme nedavno na svadbe vo Flore a tiez tam hrali...chodi s nimi aj jeden DJ, takze hraju vsetko...dufam, ze budu mat volny termin, uz by sme to mali riesit :-) ...a mam typ na jednu pani zo Sp. Podhradia, ktora robi krasnu kvetinovu vyzdobu (pracuje v kvetinarstve oproti nakupnemu stredisku)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola nedavno na svadbu a vyzdobu robila jedna pani zo smizian a tiez to bolo pekne...ma aj vzory, mozes si vybrat podla toho co uz ma urobene- umele kytice...
Odpovedať
a nerozmyslali ste nad valkosakom on ma v snv hudobniny..velmi vela ludi si ho chvali ze spievaju vsetky zanre..a su strasne mili. a ani sa na svadbe neopiju ako niektori..piju len vodu :-) ja budem mat v sobotu svadbu,tak ked dam vam vediet ako som bola spokojna...alebo keby som zabudla tak nakuknite do 5.septemberSNV tam si pisem s kockami..
Odpovedať
Profilova fotka
lenkaga mne robila ta pani zo smizian vyzdobu max.spokojnost len neviem či myslim na tu istu vola sa p.sagulova
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ako sa vola ta pani, ale asi myslime na tu istu. kamoska bola tiez velmi spokojna.
Odpovedať
Profilova fotka
kikusa aj ja som mala valkosaka a vies co mi spravil? neprisiel ale poslal kamosa a zabudol im dat cd s mojou pesnickou na prvy tanec... tak si ho este zavolaj pred tym... a zaver by som spravila asi tak ze som bola aj rada ze neprisiel on pretoze ten druhy hral tak super ze fakt klobuk dole.. je pravda ze som im dala palenku na stol a ani sa jej nedotkli a boli velmi mily.. na zaciatku sme hladali riesenie za pesnicku a ked vidiel aka som sklamana z toho tak potom vynalozil 100% usilie a vytvorili neskutocne dobru naladu. valkosak hral sestre na svadbe ale tento pan bol ovela ovela lepsi.. tak mu podla mna este zavolaj a uisti sa aby si neostala v soku potom...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?