Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
no dufam ze to dopadne dobre... mne je podstatne nech sa neopiju, lebo keby sa opili tak by ma porazilo..hej pojdem este v piatok za nim, aby na to nezabudol. povedal ze pojde on..a viac ludi bolo s nim spokojnych. tak veirm ze to bude ok..normalne si ma vyplasila..
Odpovedať
Profilova fotka
nechcem ta strasit.. ja som mala tusaka ze nieco nebude v poriadku a od stredy som mu volala na mobil a nebral mi to.. a potom take prekvapko.. ale neboj opit sa ti neopiju. my sme mali este aj harmonikara co hraje s valkosakom takze cez prestavku hral a zobral za to 1000 sk... ale inac fakt klobuk dole pred nimi pretoze boli fantasticky..uz len kvoli nim by som si to zopakovala este raz.. musela som si kvoli babätku davat pozor takze som nemohla skakat takze len tak decentne som tancovala ale za to sme vydrzali do stvrtej rana.. akurat v kostole ak mate v kostole svadbu tak ti bude zima.. to mi ver..ja som mala stresy asi tak hodinu pred svadbou ale potom vsetko slo bokom aj to ze svadobna torta bola v sklade a nie na stole pretoze sa im tam vraj nevosla... takze take prkotiny sli potom bokom.. prajem vsetko naj
Odpovedať
Profilova fotka
lenkaga dala som nejake foto z vyzdoby ta pani mi robila aj svadobnu kyticu kukni ked chceš
Odpovedať
dakujem veronika, boli sme za nim, a vtedy povel ze bu bude..lebo on chodi na country festival a v zime nie su..takze tak. chcem mu zaniest na kluci piesen ale asi mu zanesiem az v piatok aby nezabudoll hah.dam vediet do fora 5.september snv tak potom mrkni..
Odpovedať
Profilova fotka
tina1311 vyzdoba je krasna, aj kytica- nadherna, jemna. ja este neviem akej farby chcem vyzdobu. Vy ste mali svadbu na Družbe? bola si spokojna so salou, jedlom....Kto vam hral na svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak chod za nim az v piatok. mne to iste povedal ze on chodi na festivaly len v lete ale inac je tu...a pozri mobil vypnuty a vraj bol odcestovany v bratislave a nakoniec bol v sn.. ale neboj vsetko ti dopadne dobre
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte konečne niekto z okolia. ja som z kežmarku
Odpovedať
Profilova fotka
lenkaga ja som bola spokojna z družbou platili sme zalohu 2000sk jedlo vyšlo zhruba 600SK na osobu mali sme okolo 140 ľudí tak na toľko ľudí len toto bolo voľné a hrala nám čačina zo snv aj jedlo bolo dobré a ty kedy máš svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela v oktobri, ale este nemam zatial nic rezervovane, lebo nas predbehla sestra- vydava sa v septembri, tak sa musime nejak dohodnut ako to vsetko urobime a ci nebude problem mat do mesiaca 2 svadby v rodine. :-|
Odpovedať
Ahojte, my mame termin svadby na 6.6.2009. Zatial nemusim stresovat, kedze vacsina je vybavena. Len dufam, ze sa nic nepokazi. Dokonca uz sme zacali chodit aj na nauku, vo februari ju asi skoncime a do svadby aj zabudneme, ze sme ju absolvovali :-)
Odpovedať
martina a kde mate sobas? Na ktorej fare ste boli na nauky?
Odpovedať
Sobas mame na Marianskej hore, na nauky chodime do Levoce. Ten kostol na Hore sa nam paci a kedze nemaju problem s tym, aby nas tam zosobasili, tak sme vobec nerozmyslali nad inym.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Martinka no tak to je fajn my sme este ani na fare neboli ale myslim ze mam este nejaky ten cas. Nechcem ist priliz skoro aby si neviem co o nas mysleli.
Odpovedať
Spisiacka, my sme sa tak "nahlili" kvoli tomu, ze sme nevedeli, ci je mozny sobas na Hore. A kedze teraz zacili s naukou pre februarovych, tak asi preto aj nas tam supli
Odpovedať
no tak to je asi este naozaj dost casu do augusta. To len moj drahy sa kdesi plasi a stale tam chce ist... neviem asi sa boji ze si to rozmyslim.... :-D
Odpovedať
ja som si tiez myslela, ze je to skoro, dnes tam ideme zasa, lebo pan kaplan v piatok ide k rodicom na Oravu ... ale aspon to budeme mat za sebou ... mozeme sa potom sustredit na drobnosti, kedze vacsina vybavena je
Odpovedať
no tak to je fakt. Ako to tam vyzera na tych naukach? Aj sa nieco pyta?
Odpovedať
Zatial sa nepytal nic, boli to 2 nauky v jeden vecer, prva cast bola o desatore - rozoberal ich a druha cast o modlitbe "Verim v Boha" - taktiez rozbral skoro kazde slovo. Dnes ma byt nieco o obrade, tak sa necham prekvapit. Jedine co povedal o svadbe, tak to bolo, ze v piatok pred svadbou mame prist na spoved a mali by prist aj z rodiny a pod.
Odpovedať
no tak to ano spoved to je moj trest...
Odpovedať
pre mna tiez, ani na to nemyslim, lebo si neviem predstavit, ze tam pojdem, mam zo spovede skoro panicky strach vdaka jednemu spovedajucemu pred par rokmi
Odpovedať
no ja tiez nepatrim k tym co by tam travili kazdy mesiac. A u nas v kostole ne nanic to ze farara vidis... ziadna kabinka nic....
Odpovedať
u nas nevidis, ale aj som mala velmi neprijemny pocit, mozno sa najeko donutim ist na spoved skor, aby sa nakoniec nezhrozili v Levoci, ze chcem mat sobas v kostole :-)
Odpovedať
no ved to tiez som povedala ze by sme sa mali ukazat v kostole castejsie aby sme nemali potom nejaky problem... no nejako sa nevieme tam dostat... a o spovedi ani nehovorim...
Odpovedať
kedze my nie sme z Levoce, tak nevedia, ci chodim alebo nechodim do kostola, moj drahy chodi kazdu nedelu a kazdy sviatok, ja len vtedy, ked sme niekde mimo na vikende a ideme spolu
Odpovedať
no tak to je dobre ze nie ste odtial. No my byvame na sidlisku ale myslim si ze tiez to farar nemoze vediet ci chodime alebo nie nemoze si to pamatat si myslim
Odpovedať
podla mna sa to neda, musel by mat velmi dobru pamat a kazdu omsu kontrolovat, ci tam ste alebo nie ... my sme zacali vybavovat tak skoro aj kvoli datumu, lebo sme nevedeli, ci nahodou uz nie je vsetko obsadene, salu, kameramana a hudbu sme vybavili na zaciatku novembra a kostol minuly tyzden ... co mate vybavene vy?
Odpovedať
No salu mame vybavenu uz od juna minuleho roka a teraz niekedy by sme mali ist za nu zaplatit zalohu, kedze to je taka zatial ustna dohoda mam dost nervy. Hudbu mame tiez od juna a kamaramana sa chystam volat teraz dufam ze uz nebude neskoro. Inak zatial nemame nic.
Odpovedať
my sme hned aj zaplatili zalohu na salu, kameraman nechcel, hudba tiez nechcela, aj ked zatial drahy nema cas ist tam podpisat zmluvu, ale je to jeho znamy, tak hadam nezabudnu, ze maju hrat :-) vyzdoba je kupena, ta pani, co nam bude zdobit salu este doobjedna baloniky a potom zive kvety ... v marci chceme ist vybrat obrucky, a uz len drobnosti - pre mna topanky, vankusik pod obrucky, darceky pre hosti ... teraz cakam, kedy budu ozdoby na tortu, kedze vymyslame :-)
Odpovedať
No my uz obrucky mame doma. Za salu vtedy zalohu nechceli ze az v eurach tak sme museli cakat. Za hudbu nam vzali zalohu a aj kameraman berie ale len 1000 sk tak nie je to az tak strasne. Saty uz mas? Ja som este nebola vobec pozerat.
Odpovedať
saty som si kupila, pretoze ked som vosla do salonov v SNV a zbadala som tie zazltnute spodnice - az sa mi zhnusili ... ceny su tiez slavne, tak som si kupila vlastne, vysli ma lacnejsie ako z pozicovne a nemusim sa bat, ze ked sa nieco stane, tak mi nauctuju horibilnu sumu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?