Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahojte, co mame nove? dlhsie som tu nebola ;-) uz ste mi chybali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI ajooooooooj dvojicka a co noveho u teba ???
Odpovedať
ahoj dvojicka... vela a zaroven nic...cez vikend sme boli "doma" v snv, v sobotu v polsku pre tie nase slavne dvere a v nedelu sme pol dna vahali, ci sa mame vydat na tu cestu alebo nie... nakoniec sme sa rozhodli a hned pred popradom nas stihla taka strasna burka, a my sme mali na voziku nalozene tie dvere... mali sme ich zabalene a obalene igelitmy ale aj tak ta voda bola vsade... prezili sme cca 7 hodin nervov a stresov, lebo vsade kam sme sli tie mracna sli za nami... ale nastastie ked sme dorazili a vybalili tie dvere, tak boli uplne suche, neporusene, ani vozik nebol vo vnutri mokry, takze to cele dobre dopadlo... ale tie nervy... :-S
Odpovedať
a ty ako? auticko ste uz poriadne prevetrali?... my sme tomu nasmu dali poriadne zabrat urobili sme 1400km za vikend... to by sme uz boli aj niekde pri mori :-D a to sme boli len doma po rodine a v tom polsku :-)
Odpovedať
..ahoj baby,neviete mi poradit kde v blizkosti SNV kupim peknu modernu sedacku???vcera sme presli cele mesto a nic :-( :-( vsetko take tradicne,ja som chcela nieco hranate a krvavo cervene :-p ....nepoznate nejaky dobry obchod v Poprade???....ale aj cenovo dobry :-S :-S
Odpovedať
ahojte, megy a boli ste aj v DOMUSE a v byv. Novom Domove? obcas tam zvyknu mat nieco zaujimave ... inac cervenu tu asi tazko zozenies, ale vzdy sa da objednat sedacka podla vzorkovnika, no nie?
Odpovedať
netusite ako sa mne dnes nechce :-S uz aby bolo zajtra, alebo aspon dnes 20.00
Odpovedať
...a commas zajtra leni??? ....v domuse maju jednu co sa mi aj paci ale este ju nemali ocenenu tak mame prist zajtra :-S :-S
Odpovedať
ved prave, ze uz nic megy :-D , konci mi dnes skola - anglina a zacinaju prazdniny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY mozem ti darovat moju :-) mam krvavo cervenu a hranatu :-) SIMASI no my auticko vetrame kazdy den, uplne sa vytesujeme ako male deti... nikdy by som neverila, ze sa na to tak namotam, je to vazne skveleeeeeeeee !!! nakupila som si uz aj satky a stylove velke brile cez pol ksichtu hehe , takze uplny "style" :-D a mala som tu nasich na 5dni, takze som si uzivala maminku a ocinka dostatocne, ale vcera uz sli spat do SNV, no a cakaju ma este 2 skusky a potom finito, huraaaa "prazdniny" :-D potom by sme mohli konecne spachat nejake to kafinko, uz budem mat kopec casu ;-)
Odpovedať
ej ale ste sa rozpísali :-D ivi - dostala som prsteň, parfém, tričko a bundu od drahého, ktorú sme boli kúpiť včera v Košiciach, keďže v PP som nezohnala takú ako som chcela :-D vlastne som si všetko vybrala sama, rodinka iba zafinancovala :-D :-D
Odpovedať
hmmm ta ty si bola dobraaaa livi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej, asi som bola :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsia ;-) a este si dostala kvetinku livinku odo mna :-D
Odpovedať
kvetinka livinka bola super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
hej aj mne sa pacila ta kvetinka :-) joooj baby horuuuco tu je!!!
Odpovedať
ivinka, OK, potom sa ozvi konecne som sa uz stretla s kamoskami s jednou som bola naposledy pred 3 rokmi... nechcela som tomu verit, ze to bolo tak davno... a to sme obe tu v BA... este s jednym starym kamaratom a potom uz budem happy, ze som si konecne nasla cas na ludi, ktorych mam rada... ten cas tak strasne leti...
Odpovedať
my nemáme horúco lebo nám nesvieti slnko priamo do kancelárie. ale už aby bolo 15.30
Odpovedať
jeeej nam zacalo prsat, normalne mam chut vybehnut von na ulicu :-D a livi, vsetko najlepsie, hmm som asi posledna :-|
Odpovedať
3 roky to je uz slusna doba :-) , ale ani ja nie som na tom v niektorych pripadoch lepsie...skoda len ze nezijeme v jednom meste :-p
Odpovedať
nie si simasi :-D
Odpovedať
och nam tu bude prsat zajtra co? a ja som chcela prevetrat svoje nove topanocky s otvorenou spickou 8-(
Odpovedať
simasi - ďakujem ja som sa s niektorými mojimi kamarátmi tiež už dlho nevidela - ale čo už keď každý je rozlietaný po svete
Odpovedať
Profilova fotka
ty koki, brutalne ladovce tu prave padaju...to je totalne psychooooooooooo toto pocasie... :-.
Odpovedať
kto tu mal chut vybehnut na ulicu na ten dazd ?:-D tomu vravim romantika...alebo zeby skor sado - maso praktiky? :-D
Odpovedať
ivinka ladovce? tu pri strkovci len prsalo :-) lienka... keby som nebola v robote a nemala obviazanu nohu, tak vybehnem :-D zboznujem letny dazd... spaja sa mi to so spomienkami z detstva, z prazdnin... hmm len nech neprsi v noci a hlavne rano ked mam vstat x-)
Odpovedať
u nás je pekne a slniečko svieti - len dokedy :-D
Odpovedať
:-D :-D no hej ja mam tiez rada taky dazdik teply, prijemny :-) ale ladovcov sa dost bojim - naposledy nas zastuhli v aute v starej Lubovni- brrr nebolo mi vsetko jedno :-N
Odpovedať
Profilova fotka
LENI asi skor sado maso :-) SIMI tak to je divne, lebo ja som kusok od strkovca a normalne ladovce, vacsie ako hrach... brutal...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?