Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI ty si mala narodky ? kedy ? no tak to ti teda z celeho srdca GRATULUJEM !!!
Odpovedať
ešte len budem mať v sobotu, ale ďakujem ti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeej tak som prvaaaaa v predstihu :-D tak este raz vsetko naj... hlavne nech si zdravia a nech sa ti splnia v zivote vsetky aj tie najtajnejsie tuzby a sny !!!
Odpovedať
ďakujem pekne ivi, si zlatá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI a este malinky darecek v mojom albume.... len pre Teba !!! :-D
Odpovedať
jééééj super ďakujééém :-D to je môj prvý darček :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som rada, ze sa paci :-D man taketo prkotinky brutaaaaaaaalne bavia... ja som sa asi fakt totalne minula povolanim hehe :-N
Odpovedať
ešte máš možnosť to zmeniť. ja som ti vravela, že máš talent, len to treba využiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak snad sa nieco podari... zacinam na tom dost intenzivne pracovat :-) :-D :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja ficim domkov upratat, nasi sa uz valia, nech to stiham, pa Livi a pekny zvysok dna prajem
Odpovedať
...dobre rano...a je u piatok konecneeeeee :-D :-D
Odpovedať
dobre ranko :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobreeeeeeee ranko baby
Odpovedať
ahojte baby, konečne piatoooooook :-)
Odpovedať
fuuu dnes nestiham ani nakuknut sem, fajn ze je ten piatok :-D
Odpovedať
Ahoj leni. Chcem sa ta opýtať, že kto ťa líčil na svadbu, lebo si vyzerala super.
Odpovedať
ahoj mirecka - dakujem ;-) , licila ma Martinka Siroka - Art kozmetika (alebo Art studio - neviem presny nazov) ma salon v Smizanoch na namesti - oplati sa k nej zajst, ma skvele ceny (za tu pracu) a prisla az ku mne domov (co mi usetrilo kopec casu :-) ) a je to straaaasne zlata sympaticka osobka :-)
Odpovedať
Ahoj. Som rada, že si odpísala,hľadám kozmetičku, čo som sa pýtala kamošiek, tak nikto nemá dobré skúsenosti v snv tak som rada.A koľko asi stojí to líčenie, robí tam sama alebo sú tam viac.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby, tak ako po vikende ? oddychli ste si ???
Odpovedať
ahoj ivinka, pre mna to bol dost unavny vikend - plny nicnerobenia ...v sobotu sme boli von, zaspali sme okolo 4tej a celu nedelu som prespala. Som na to asi uz stara :-N
Odpovedať
Ahoj Leni.V piatok som sa ta už nestihla spýtať,vieš ohľadom tej kozmetičky, môžeš mi ju prosím ťa opísať, aby som si bola na 100% istá, že je to ona, lebo ked v tom čase porodila, tak tam asi nebude ona, no ale to su len moje dohady dik
Odpovedať
taka vysoka, okata baba, tmave kucerave vlasky (teraz ich nosi na kratko), velmi pekna :-) , ale neboj urcite tam bude ona, lebo pokial viem tak ta baba co ju zastupovala uz u nej nerobi...
Odpovedať
dakujem ti
Odpovedať
;-)
Odpovedať
ahojte baby :-) ja som si celkom oddýchla cez víkend, aj keď som mala 3 oslavy :-D aj vám sa tak nechcelo dnes do práce ako mne?
Odpovedať
Leni - IP
Odpovedať
dobré ránko |-| |-|
Odpovedať
dobre rano ]-( , uz to pisem tretikrat
Odpovedať
no huraaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranecko baby... LIVI a co pekneho si dostala ???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?