Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
dobre ranko!!!
Odpovedať
Profilova fotka
LENI dobre ranko, vyspinkana ? ake mate pocasicko ? u nas zamracene, poprcha :-(
Odpovedať
u nas krasne slnecne 8-) joooj ale dnes sa mi dobre vstavalo, aj kaficko mi mal kto spravit, aj ranajky a este ma aj do prace moj zlaty odviezol x-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI tak to sme dve :-) my sme dnes spali v Dubravke u draheho, takze som tiez mala ranny full servis aj s odvozom :D
Odpovedať
...ahoj,dufam ze dnes tu budem castejsie ;-) ...leni?ake ste to vy davali farby na steny?....ja teraz uvazujem ze v obyvacke by som dala tri steny cervene a jednu zelenu....kedze cervenu sedacku som nenasla ale nasla som peknu zelenu,ale ani cervenej farby sa nechcem vzdat tak uvazujem takto :-) ...co poviete????.....za sedackou by bola cervena stena a oproti zelena stena... :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY skvely napad !!! ... teraz su "in" kontrastne a svieze pastelove farby... kamoska ma v obyvacke kazdu stenu inu, uplne jasne pastelove farby, jednu brutalnu cervenu, jednu zltu, jednu totalne kriciaciu fialovu a k tomu jemnu olivovu, ked mi o tej kombinacii vravela, tak som na nu pozerala ako na blazna, ci jej zasibalo, ze chce mat doma cirkus :-D ale v skutocnosti je to uzasne.... k tomu dopasovala biely strohy nabytok, uplne ciste linie a vyzera to totalne namakane !!! :) ma aj bielu kozenu sedacku, mozno nieco na styl, ako si predstavujes ty... hladku, hranatu a biele doplnky, obrazy v bielych ramoch na stenach a proste som sa nevedela vynadivat, ake je to paradne ! len to chce odvahu !!! napriklad kombinaciu cervenej a fialovej by som v zivote nedala dokopy a pritom v realite je to naozaj velmi efektne !
Odpovedať
..ivi dakujem,normalne si to asi dam :-) :-) .....len sa bojim aby sa nerobili smuhy ked to budeme malovat :-N :-N
Odpovedať
ahojte... ivinka tak tomu hovorim odvaha :-D mna by drahy asi zatvoril do blazinca, keby som take nieco chcela presadit :-D zatial som ho ukecala len na krvavo cervene schodisko, ale aj to bude tak za 2-3 roky...dovtedy mame vsetko biele, len v obyvacke mame oranzovy krb a stena oproti bude tiez podobne oranzova, len svetlejsia... hmm hodim sem foto? ale ked budeme rozmyslat o potomkovi, tak v detskej izbicke sa vyblaznim "dodivoka" :-D :-D :-D
Odpovedať
rychlo mrknite, nech to mozem vymazat ;-)
Odpovedať
megy, kupte si kvalitne farby a kvalitny valcek a nicoho sa nemusis bat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI no ona je cisty blazonko, cely byt ma farebny....ale vsetko efektne a s citom zladene... ked to pocujes, tak si to nevies ani nahodou predstavit, ale ked to vidis nazivo, tak ta to ocari... a ona je umelkyna, ma aj taku vysoku skolu, popritom je fotografka, takze ma cit pre "krasno" a popritom sa venuje aj takym caram-maram typu feng-šui a podobne :-D a fascinujuce je , ze ten byt ako celok je jedna obrovska tovaren na energiu, neverila by som tomu nikdy v zivote, ale kolkokrat som k nej prisla aj v najhorsej nalade, len co som vosla, mala som hned usmev na tvari a skvelu naladicku, takze nieco na tom bude...
Odpovedať
ved to je super, aj ja by som chcela vsetko farebne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
simasi nasa sedacka je podobnej farby ako tvoja stena :-D megy my sme davali tmave farby a aby sa nam nerobili smuhy, tak sme steny najprv natreli takou impregnacnou latkou (daju ti vo farboch-lakoch), najprv to vyzeralo hrozne - same flaky (lebo omietka ma roznu hrubku a niekde saje viac a niekde menej farby - preto tie smuhy), ale nakoniec je to super...dokonca sme jeden pas v obyvacke nechali povodnej farby a je taky flakaty kvoli tej impr. latke :-D (je to podobna farba ako ma simasi), no a inac nad tym pasom je jeden tmavohnedy (cokoladovy) a zvysok je biely... megy alebo ked chces mozeme sa stretnut a ja ti to u nas ukazem ;-) mam nervy lebo mam spravene fotky, ale neviem sa k nim dostat - fotak nebol nas a nemali sme kabel, takze kym sa zase k tomu dostaneme :-p ]-(
Odpovedať
ahojte. ivi - tie farby si fakt neviem predstaviť dokopy.. inak my tohto roku budeme prerábať náš bytík, už sa teším na výsledný efekt :-) mne sa páčia také teplé farby - béžová, svetlohnedá alebo svetložltá.
Odpovedať
lienka, ty mas teda smolu na ten fotak :-D ivinka, tiez mam znamu ktora robi s energiou... ale nemozem ju k nam zobrat, lebo by mi povedala, co vsetko mam (nie odlozit) ale vyhodit (vacsinou to su suvenyri z dovoleniek, rozne masky, sosky...z roznych kutov sveta) tie vraj vnasaju do domu negativnu energiu... ale vyhodit ich je mi luto... a tiez kamoska si raz odniekial doniesla taku masku na stenu, a verte neverte ich zivot sa zacal rucat, vsetko zle co sa im mohlo stat, sa stalo... ale taktiez ona tomu nechce verit (jej mamina ano) a nechce tu masku vyhodit... :-|
Odpovedať
jeeej baby vcera som pozerala prerabku jednej izby na VOX (mali za ulohu jednu miestnost predelit na dve, aby deti - dievca a chlapec mali kazdy svoje sukromie kedze su uz takmer dospeli) chlapcovi dali krasnu zelenkavu farbu a skombinovali ju s hnedou a bielou- uzas a dievcenska cast bola natreta staroruzovou a doplnena takymi cyklamenovymi az fialovymi farbami a bielym nabytkom - no to bolo tiez uchvatne, fakt sa im to velmi pekne podarilo...mozno nieco take "spacham" aj ja v nasej spalni :-D
Odpovedať
Leni - to znie zaujímavo. a chystáte sa ešte maľovať v byte?
Odpovedať
ja tym veciam tiez verim...aj by som chcela taku nejaku knihu...nepoznate nieco?
Odpovedať
...to by bolo leni super,ale nechcem ta nejako otravovat :-N :-N ,skoda ze nemas tie fotocky. ...livi aj ja mam slabost na takeoto farba,chodbu mame svetlucko hnedu,kuchynu taku stredne oranzovu a spalnu zltu....ale v obyvacke by sa mi takato kombinacia farieb pacila.... ....simasi,ja som tiez nikdy neverila na taketo veci.....ale ked sme vraveli ze mame v maji svadbu tak vela ludi vravelo ze to prinasa smolu a tak podobne,a naozaj sme tu smolu mali:ocko v nemocnici pustili ho dva dni pred svadboum,svokor bol tiez v nemocnici a mamkinej sestre nasli nador na vajecniku a este aj zopar pracovnych problemov o ktorych tu nemozem pisat....nakoniec sice vsetko dobre dopadlo (nador bol nezhubny)ale mozno aj trosku zacnem verit na taketo veci :-| :-|
Odpovedať
no nechystame - ale mozno sa budem realizovat a prekvapim svoju polovicku :-D , so spalnou nie som stale spokojna, takze chcem nieco vymysliet a trosku inac to tam usporiadat a tiez zladit farby - lebo niektore veci mi tam nesedia... :-)
Odpovedať
dostať kúpiť rôzne knižky o feng šuej-aj feng šuej v byte.majú ich aj v kauflande
Odpovedať
lienka, ja chcem tiez nieco podobne... hmm neviem preco, vzdy ked hovorime s drahym o "baby" vzdy je to dievcatko :-D :-D mam odlozeny taky obrazok dievcenskej izby... tiez biely nabytok, a ostatne vsetko v komb. ruzovej, tyrkysovej a fialovej... mne sa velmi pre taku "pubisku" paci postel s takym kovovym ramom z troch stran, neviem to opisat ale asi rozumiete... ale ked budeme robit izbicku pre babatko, tak urcite jedna stena bude zelena a tam namalujem ovecky a s ostatnymi stenami sa tiez pohram :-D
Odpovedať
http://www.wallpainting.sk/index.php?...
Odpovedať
megy neotravujes - konecne dame tu kavu a potom sme radi ak niekoho inspirujeme alebo niekto nieco povie a potom sa inspirujeme my :-D a konecne mam cas - huraaa prazdniny!!!
Odpovedať
baby, neviete mi poradiť aká kombinácia farieb sa vám páči na kuchynskej linke. nevieme sa s drahým dohodnúť, akú si dáme spraviť. jemu sa páči tmavohnedá v kombinácii s vanilkovou a mne zas svetlohnedá. ale on vraví, že svetlohnedá je tuctová. mne sa zasa nepáči tmavá.
Odpovedať
http://www.wallpainting.sk/index.php?... skoda, uz tam nemaju tie ovecky, co som spominala :-|
Odpovedať
livi, aj ja budem mat "bielo hnedu" kuchynu... ale pozor nebude to biela ani hneda... z toho vzorkovnika farieb a dreva si mozete vybrat "kompromis" nasa biela, neda sa len tak opisat, nie je ani vanilkova, ani smotanova.. a drevo sme si vybrali taky stred, trosku do cervena... jelša... u nas si kuchynu vyberam ja, lebo aj tak v nej stravim pol zivota ja, nie on :-D ked chces mozem ti mailom poslat nase navrhy, a tiez kontakt na chlapika zo snv, kt nam to bude robit ;-)
Odpovedať
tak skombiujte svetlu s tmavou :-D, mne osobne sa paci aj - aj ale s vyraznou kresbou dreva x-) , mali by ste si vybrat podla velkosti kuchyne (sestra mala tmavu linku v kombinacii s vanilkovou a posobilo to tmavo a dost zabito vzhladok k velkosti klasickej panelakovej kuchyni, aj ked sama o sebe bola velmi pekna) simasi - tie kvety na oranzovej stene - nieco podobne som vymyslela svokrovcom, ale spodnu polovicu steny chcem oranzovu vrchnu bielu a z oranzovej aby sa tahali take pokrutene "konariky" samozrejme oranzove x-) , mozno teraz v lete sa do toho pustime , ale je to uuuuzasne co vsetko tam maju, fakt
Odpovedať
lienka, tusim by si mohla rozbehnut podobny biznis v SNV ;-) fantaziu na to mas :-)
Odpovedať
boooze moja slovencina - sorry za tie chyby :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?