Menu Forum

Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

24. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
Registrovala sa 28. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 2132 príspevkov a 2 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 dobre ranko!!!
13. jún 2007 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1200 príspevkov a 1 album. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI dobre ranko, vyspinkana ? ake mate pocasicko ?
u nas zamracene, poprcha emoticon
13. jún 2007 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 u nas krasne slnecne emoticon
joooj ale dnes sa mi dobre vstavalo, aj kaficko mi mal kto spravit, aj ranajky a este ma aj do prace moj zlaty odviezol emoticon
13. jún 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 LENI tak to sme dve emoticon my sme dnes spali v Dubravke u draheho, takze som tiez mala ranny full servis aj s odvozom :D
13. jún 2007 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
Registrovala sa 22. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 569 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
megy2
Registrovala sa 22. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 569 príspevkov. Má 3 priateľov.
 ...ahoj,dufam ze dnes tu budem castejsie emoticon
...leni?ake ste to vy davali farby na steny?....ja teraz uvazujem ze v obyvacke by som dala tri steny cervene a jednu zelenu....kedze cervenu sedacku som nenasla ale nasla som peknu zelenu,ale ani cervenej farby sa nechcem vzdat tak uvazujem takto emoticon ...co poviete????.....za sedackou by bola cervena stena a oproti zelena stena... emoticon emoticon
13. jún 2007 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 MEGY skvely napad !!! ... teraz su "in" kontrastne a svieze pastelove farby... kamoska ma v obyvacke kazdu stenu inu, uplne jasne pastelove farby, jednu brutalnu cervenu, jednu zltu, jednu totalne kriciaciu fialovu a k tomu jemnu olivovu, ked mi o tej kombinacii vravela, tak som na nu pozerala ako na blazna, ci jej zasibalo, ze chce mat doma cirkus emoticon ale v skutocnosti je to uzasne.... k tomu dopasovala biely strohy nabytok, uplne ciste linie a vyzera to totalne namakane !!! emoticon ma aj bielu kozenu sedacku, mozno nieco na styl, ako si predstavujes ty... hladku, hranatu a biele doplnky, obrazy v bielych ramoch na stenach a proste som sa nevedela vynadivat, ake je to paradne ! len to chce odvahu !!! napriklad kombinaciu cervenej a fialovej by som v zivote nedala dokopy a pritom v realite je to naozaj velmi efektne !
13. jún 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 ..ivi dakujem,normalne si to asi dam emoticon emoticon .....len sa bojim aby sa nerobili smuhy ked to budeme malovat emoticon emoticon
13. jún 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
Registrovala sa 6. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 ahojte...
ivinka tak tomu hovorim odvaha emoticon mna by drahy asi zatvoril do blazinca, keby som take nieco chcela presadit emoticon zatial som ho ukecala len na krvavo cervene schodisko, ale aj to bude tak za 2-3 roky...dovtedy mame vsetko biele, len v obyvacke mame oranzovy krb a stena oproti bude tiez podobne oranzova, len svetlejsia... hmm hodim sem foto?
ale ked budeme rozmyslat o potomkovi, tak v detskej izbicke sa vyblaznim "dodivoka" emoticon emoticon emoticon
13. jún 2007 o 09:37  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 rychlo mrknite, nech to mozem vymazat emoticon
13. jún 2007 o 09:39  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 megy, kupte si kvalitne farby a kvalitny valcek a nicoho sa nemusis bat emoticon
13. jún 2007 o 09:44  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
ivinka77 (39 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 SIMI no ona je cisty blazonko, cely byt ma farebny....ale vsetko efektne a s citom zladene... ked to pocujes, tak si to nevies ani nahodou predstavit, ale ked to vidis nazivo, tak ta to ocari... a ona je umelkyna, ma aj taku vysoku skolu, popritom je fotografka, takze ma cit pre "krasno" a popritom sa venuje aj takym caram-maram typu feng-šui a podobne emoticon a fascinujuce je , ze ten byt ako celok je jedna obrovska tovaren na energiu, neverila by som tomu nikdy v zivote, ale kolkokrat som k nej prisla aj v najhorsej nalade, len co som vosla, mala som hned usmev na tvari a skvelu naladicku, takze nieco na tom bude...
13. jún 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 ved to je super, aj ja by som chcela vsetko farebne emoticon
13. jún 2007 o 09:53  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 simasi nasa sedacka je podobnej farby ako tvoja stena emoticon

megy my sme davali tmave farby a aby sa nam nerobili smuhy, tak sme steny najprv natreli takou impregnacnou latkou (daju ti vo farboch-lakoch), najprv to vyzeralo hrozne - same flaky (lebo omietka ma roznu hrubku a niekde saje viac a niekde menej farby - preto tie smuhy), ale nakoniec je to super...dokonca sme jeden pas v obyvacke nechali povodnej farby a je taky flakaty kvoli tej impr. latke emoticon (je to podobna farba ako ma simasi), no a inac nad tym pasom je jeden tmavohnedy (cokoladovy) a zvysok je biely...

megy alebo ked chces mozeme sa stretnut a ja ti to u nas ukazem emoticon

mam nervy lebo mam spravene fotky, ale neviem sa k nim dostat - fotak nebol nas a nemali sme kabel, takze kym sa zase k tomu dostaneme emoticon emoticon
13. jún 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
Registrovala sa 15. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1356 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
livi
Registrovala sa 15. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1356 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
 ahojte. ivi - tie farby si fakt neviem predstaviť dokopy..
inak my tohto roku budeme prerábať náš bytík, už sa teším na výsledný efekt emoticon mne sa páčia také teplé farby - béžová, svetlohnedá alebo svetložltá.
13. jún 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 lienka, ty mas teda smolu na ten fotak emoticon

ivinka, tiez mam znamu ktora robi s energiou... ale nemozem ju k nam zobrat, lebo by mi povedala, co vsetko mam (nie odlozit) ale vyhodit (vacsinou to su suvenyri z dovoleniek, rozne masky, sosky...z roznych kutov sveta) tie vraj vnasaju do domu negativnu energiu...
ale vyhodit ich je mi luto... a tiez kamoska si raz odniekial doniesla taku masku na stenu, a verte neverte ich zivot sa zacal rucat, vsetko zle co sa im mohlo stat, sa stalo... ale taktiez ona tomu nechce verit (jej mamina ano) a nechce tu masku vyhodit... emoticon
13. jún 2007 o 10:08  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 jeeej baby vcera som pozerala prerabku jednej izby na VOX (mali za ulohu jednu miestnost predelit na dve, aby deti - dievca a chlapec mali kazdy svoje sukromie kedze su uz takmer dospeli)
chlapcovi dali krasnu zelenkavu farbu a skombinovali ju s hnedou a bielou- uzas a dievcenska cast bola natreta staroruzovou a doplnena takymi cyklamenovymi az fialovymi farbami a bielym nabytkom - no to bolo tiez uchvatne, fakt sa im to velmi pekne podarilo...mozno nieco take "spacham" aj ja v nasej spalni emoticon
13. jún 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 Leni - to znie zaujímavo. a chystáte sa ešte maľovať v byte?
13. jún 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 ja tym veciam tiez verim...aj by som chcela taku nejaku knihu...nepoznate nieco?
13. jún 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megy2
fotoportrét
fotoportrét
megy2
 ...to by bolo leni super,ale nechcem ta nejako otravovat emoticon emoticon ,skoda ze nemas tie fotocky.
...livi aj ja mam slabost na takeoto farba,chodbu mame svetlucko hnedu,kuchynu taku stredne oranzovu a spalnu zltu....ale v obyvacke by sa mi takato kombinacia farieb pacila....
....simasi,ja som tiez nikdy neverila na taketo veci.....ale ked sme vraveli ze mame v maji svadbu tak vela ludi vravelo ze to prinasa smolu a tak podobne,a naozaj sme tu smolu mali:ocko v nemocnici pustili ho dva dni pred svadboum,svokor bol tiez v nemocnici a mamkinej sestre nasli nador na vajecniku a este aj zopar pracovnych problemov o ktorych tu nemozem pisat....nakoniec sice vsetko dobre dopadlo (nador bol nezhubny)ale mozno aj trosku zacnem verit na taketo veci emoticon emoticon
13. jún 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 no nechystame - ale mozno sa budem realizovat a prekvapim svoju polovicku emoticon , so spalnou nie som stale spokojna, takze chcem nieco vymysliet a trosku inac to tam usporiadat a tiez zladit farby - lebo niektore veci mi tam nesedia... emoticon
13. jún 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 dostať kúpiť rôzne knižky o feng šuej-aj feng šuej v byte.majú ich aj v kauflande
13. jún 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 lienka, ja chcem tiez nieco podobne... hmm neviem preco, vzdy ked hovorime s drahym o "baby" vzdy je to dievcatko emoticon emoticon mam odlozeny taky obrazok dievcenskej izby... tiez biely nabytok, a ostatne vsetko v komb. ruzovej, tyrkysovej a fialovej... mne sa velmi pre taku "pubisku" paci postel s takym kovovym ramom z troch stran, neviem to opisat ale asi rozumiete... ale ked budeme robit izbicku pre babatko, tak urcite jedna stena bude zelena a tam namalujem ovecky a s ostatnymi stenami sa tiez pohram emoticon
13. jún 2007 o 10:21  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 http://www.wallpainting.sk/index.php?option=com_content&task=view&page=referencie
13. jún 2007 o 10:22  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 megy neotravujes - konecne dame tu kavu a potom sme radi ak niekoho inspirujeme alebo niekto nieco povie a potom sa inspirujeme my emoticon

a konecne mam cas - huraaa prazdniny!!!
13. jún 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livi
fotoportrét
fotoportrét
livi
 baby, neviete mi poradiť aká kombinácia farieb sa vám páči na kuchynskej linke. nevieme sa s drahým dohodnúť, akú si dáme spraviť. jemu sa páči tmavohnedá v kombinácii s vanilkovou a mne zas svetlohnedá. ale on vraví, že svetlohnedá je tuctová. mne sa zasa nepáči tmavá.
13. jún 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 http://www.wallpainting.sk/index.php?option=com_content&task=view&page=referencie

skoda, uz tam nemaju tie ovecky, co som spominala emoticon
13. jún 2007 o 10:24  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 livi, aj ja budem mat "bielo hnedu" kuchynu... ale pozor nebude to biela ani hneda... z toho vzorkovnika farieb a dreva si mozete vybrat "kompromis" nasa biela, neda sa len tak opisat, nie je ani vanilkova, ani smotanova.. a drevo sme si vybrali taky stred, trosku do cervena... jelša... u nas si kuchynu vyberam ja, lebo aj tak v nej stravim pol zivota ja, nie on emoticon
ked chces mozem ti mailom poslat nase navrhy, a tiez kontakt na chlapika zo snv, kt nam to bude robit emoticon
13. jún 2007 o 10:29  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 tak skombiujte svetlu s tmavou emoticon, mne osobne sa paci aj - aj ale s vyraznou kresbou dreva emoticon , mali by ste si vybrat podla velkosti kuchyne (sestra mala tmavu linku v kombinacii s vanilkovou a posobilo to tmavo a dost zabito vzhladok k velkosti klasickej panelakovej kuchyni, aj ked sama o sebe bola velmi pekna)

simasi - tie kvety na oranzovej stene - nieco podobne som vymyslela svokrovcom, ale spodnu polovicu steny chcem oranzovu vrchnu bielu a z oranzovej aby sa tahali take pokrutene "konariky" samozrejme oranzove emoticon , mozno teraz v lete sa do toho pustime , ale je to uuuuzasne co vsetko tam maju, fakt
13. jún 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
simasi
    okres Spišská Nová Ves
 lienka, tusim by si mohla rozbehnut podobny biznis v SNV emoticon fantaziu na to mas emoticon
13. jún 2007 o 10:35  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
lienka111
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Spišská Nová Ves
 boooze moja slovencina - sorry za tie chyby emoticon
13. jún 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš