Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej nacali sme stranu cislo 100 :-) oslavujemeeeeeeeeeeeeeeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak to je super.....:-) tak strieľajme šampáňo :-)
Odpovedať
ja tiež môžem. a dzuli - takže tá káva bude u teba?
Odpovedať
Profilova fotka
noo ak súhlasite ;-)...veď som vás pozvala medzisviatkami..ale akosi to nevyšlo.. :-|
Odpovedať
oki, tak vo stvrtok...a kde to byvas? =-) mozno ta nejako najdeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako vchádzate na mier, tak hneď prvý činžiak a prvý vchod pri hornáde ;-) .... priezvisko CVENGROŠ
Odpovedať
to je kolkoposchodovy? teraz si to neviem predstavit ako to tam je...ked ides od Metropolu odbocis doprava a vas cinziak je prvy na pravej strane? oproti tomu obchodnemu domu?
Odpovedať
Profilova fotka
je to osmička... áno presne tak ;-)...veď keď nebudete vedieť, tak prezvoníte a ja vás budem navigovať ;-)
Odpovedať
fajn, tak vo štvrtok. nejako to určite nájdeme ;-)
Odpovedať
ahaa, uz viem, dobre, tak sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa veľmi teším... :-)
Odpovedať
aj ja 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja chcem ist na kavuuuuuuuuuuuu :-(
Odpovedať
dobreeee ranko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko... tak zasa tu máme krásny slnečný deň...len keby bolo aj tak teplo... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, ako sa mate? mne doteraz nesiel pocitac :-( ale uz som tu :-)
Odpovedať
ahojteeeee ;-)
Odpovedať
Ahojte, aj Vam sa tak "chce" pracovat ako mne?
Odpovedať
Profilova fotka
mne to tu akosi nechcelo ísť..ale už to je asi OK.... simasi.. presne tak..mám takú chuť ako ty ;-)...
Odpovedať
ja som mala doteraz kopec prace,ale teraz je to ok...mohlo by to takto uz ostat :-) a mne sa nechcelo hlavne z postele...na vstavanie si nikdy nezvyknem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
noo s tým vstávaním to je niekedy horor..ako sa musíme s manželíkom vzájomne ťahať z postele.... |-| :-p
Odpovedať
ja neznášam najviac na svete skoré ranné vstávanie :-p :-S 8-( a tiež dúfam, že po tých sviatkoch sa to tu už trocha ukľudní.
Odpovedať
a čo ste vlastne dostali na Vianoce pod stromček?
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASIIIIIIIIIIIII ajoooooooooojky lenivcek :-) no to je tazko prvy den po takej dlhej dobe :-) LIVI ja som toho dostala tolko, ze mam pocit, ze to boli darceky aj na 5 rokov dopredu a ty ?
Odpovedať
ja som bola tiež spokojná - väčšinou to boli veci na oblečenie, ktoré som si sama vybrala a svokra mi dala také ružové papuče a súpravu tielko a nohavičky ( s motívom kravy :-D )a tiež sme od nej dostali krásnu sadu príborov. od švagrinej sme dostali sviečku =-)
Odpovedať
Ahoj Ivinka, vystihla si ma uplne presne! Ale tesi ma, ze tento tyzden je taky kraaatky! a ako tak pozeram do velkej noci uz tych volnych dni nebude vela :-S tak si to uzime teraz! :-D a darceky? cdcka, super velikansky dvojpaplon a vankuse, obrusy, utierky, prestierania, krasne salky (od babky, samozrejme, ze som si ich zabudla v snv), sal, parfemiky, hmmm papuce samozrejme, a brasko si to ulahcil, dal mi poukazky, nech si nieco kupim sama, klasika :-S v sobotu ideme k "svokrovi" a tam nas cakaju dalsie darceky, jupiii :-D zboznujem darceky!
Odpovedať
Profilova fotka
takže ako tak pozerám tak ste pekne počúvali celý rok ;-)...a my asi tiež...dostali sme od svokry..poháre na víno a šampus, puzzle s motívom bábätka..;-)...od švagríka sadu šálok, a ešte koberček..a ručný mixér s prísluš... a naši nam dali peniažky..takže ešte sa chystáme na povianočné výpredaje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacky posluchali :-) ako med :-)
Odpovedať
simasi ta perinka je super, aj my taku mame :-D, akurat ze neviem na nu zohnat pekne obliecky :-(
Odpovedať
my sme po svadbe dostali od svokry také dvojité paplóny - dajú sa odopnúť a používať samostatne, alebo sa pripne druhá časť keď je chladnejšie a je z neho hrubší paplón. super vec :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?