Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
lienka mne obliecky sila mamina, ale chceli sme nejake aj kupit (lebo sitie vyjde ovela drahsie) sme ich boli pozriet u adreanskeho, vraj maju vsetko vypredane, ale teraz niekedy v januari maju dostat tovar. a este mam adresu na jednu firmu, kt sije paplony, vankuse aj obliecky tu pri BA, mozem ti potom poslat kontakt. a aj v ruzomberku bola takato firma :-D
Odpovedať
no to by bolo super ;-)-posli mi do IP , inac ja som si tiez chcela usit, ale nielenze je to ovela drahsie, ale aj je u nas problem zohnat peknu latku na tento ucel... :-( na druhej strane nam mamka obliecky kupila a su velke - asi o 20 cm!!! :-| livi vy to mate este lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja som si perinky kupila ešte v r. 2001... bolo to merino...sem-tam som ho prevetrala na slniečku a bolo... teraz sa nam to super zišlo... nemali sme starosti so zháňaním ;-)
Odpovedať
a pomaly mame uz aj stredu za sebou...
Odpovedať
baby, a zajtra asi o koľkej to stretko?
Odpovedať
tak nič, dohodneme sa zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIENKA ja mam zase obliecky a neviem zohnat perinku :-) v IKEA aj v KIKE som videla vselijake krasne obliecky ficim domkov, majte sa babulky
Odpovedať
Profilova fotka
DOBREEEEEEEEEE RANECKOOOOOOOOO :-)
Odpovedať
dobre rano, inac som si pozerala tie obliecky z IKEA na nete....peknucke len keby to nebolo tak daleko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko... už aby bolo poobede.. ;-) vôbec sa mi tu nechce trčať...!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
LIENKA ved ti ich mozem kupit a doniest, o mesiac idem domov do SNV , no problem... hm ? DZULI ja uz by som radsej chcela zajtra ako poobede :-)
Odpovedať
ahojte :-) ani mne sa dnes nechcelo do práce :-| najradšej by som bola ešte doma pod perinou |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja by som este spala...tak ako dneska? Julia povedz ty... ivinka to by bolo fajn, este si to popozeram a uvidime...este ti dam vediet, ak by som to chcela, vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no mi nieco hovor, ja som zalahla o pol druhej a vstaavla o 6.00 skoro ma porazilo, ked som videla toho pana vedla mna , ako si spokojne odfukuje a este minimalne 2hodinky bude :-) LIENKA kludne si vyber, naozaj nie je problem, v pohodicke... pomozem ked mozem :-)
Odpovedať
ivinka tak to vstavame rovnako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIenka ale u mna to je len vynimocne, inak vstavam az o pol osmej, preto som dnes ako mechom udreta :-( ta hodinka a pol mi dost chyba :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak...baby...ak môžte tak medzi 17.30-18.00...;-)
Odpovedať
ok, dzuli, ja môžem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
livi..super...a ty kedy dnes končíš??
Odpovedať
o pol štvrtej.
Odpovedať
Profilova fotka
a máš čo robiť potom dve hodinky ??
Odpovedať
Ahojte baby, neviete o niekom, kto by chcel psika? vcera sme s drahym nasli opusteneho cierneho psika, bol tak strasne smutny, ze sme si ho museli vziat domov, ale rychlo sme zistili, ze si ho teraz nemozme nechat. bol by doma cely den sam, a to nechceme dopustit :-( Ak by ste o niekom vedeli, ozvite sa, poslem aj foto. je krasny, ale tak strasne smutny :-( teraz ho mam so sebou v praci, a lezi mi pri nohach a spi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simasi..to je zlaté že ste sa ho ujali, ale smutné, že niekto ho len tak nechal na ulici ]-( ... ja by som chcela psíka...ale tiež teraz nemôžeme, lebo mi tiež chodíme obaja domov až večer... a o nikom inom neviem.. :-|
Odpovedať
dzuli - skočím asi ešte domov a potom prídem. simasi - aj my by sme chceli psíka, len teraz sa nám to asi veľmi nehodí.
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI opytam sa, mozno by niekto chcel...dam vediet ked nieco zistim... alebo mi posli foto a rozposlem to mailom, mozno niekto bude mat zaujem a kde ste ho nasli ?
Odpovedať
alebo skus zalozit novu temu resp. najst podobnu - jedna tu uz taka bola a v priebehu dna nasli baby pre psika novy domov...uvidis ;-) a zaujemcov bolo dost
Odpovedať
a ten cas - zatial vyhovuje :-)
Odpovedať
to s tou témou je dobrý nápad..skús to. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
áno je to super nápad....s tou témou...:-) aaa čo sa týka stretka..tak vás budem očakávať..;-)
Odpovedať
dobre, ak to náhodou nebudeme vedieť nájsť, prezvoníme. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?